Efedryna & Pseudoefedryna - wątek ogólny

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1625 / 195 / 0

A wywala ciśnienie na treningu ?
Mocno daje po sercu ?

Gryzie się z imao ? (różeniec)
  • 1 / / 0

Ja mam tabletki Stimerex. Na opakowaniu jest napisane, że jedna tabletka zawiera 25 mg efedryny. Biorę jedną dziennie z rana na czczo i przyznam że po niecałej godzinie już czuję jej działanie. Serce wali jak młot, pot oblewa, ale mogę cały dzień o pustym żołądku przelatać i nie odczuwam zmęczenia. Ostatnio brałam codziennie przez tydzień, teraz 3 dni nic, ale wczoraj czułam jakby mojej głowie zaczęło czegoś brakować. Nie wiem, czy tak szybko można się przyzwyczaić. Dodam, że z wieloma substancjami miałam doczynienia i tylko tej tak jakby mi brakowało.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Sejm na gazie. „Tu naprawdę można popaść w alkoholizm”

Zdarza się, że pod wpływem alkoholu uczestniczą w sejmowych posiedzeniach, a nawet udzielają wywiadu w mediach. O problemie alkoholizmu wśród polityków się nie mówi, ale to nie znaczy, że go nie ma.
  • 4 / 1 / 0

Wczoraj wziąłem dwie tabletki sudafedu (120mg) i nic. Dziś 2 razy tyle i efekty są zajebiste. Pobudzenie, klarowność umysłu. Ważę 61kg więc dość mało. Jednak 240mg jest powszechnie przepisywaną dawką.
  • 303 / 45 / 0

Jakieś interakcje efedryny z kwetiapiną i biperydenem?
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

W sumie to trochę absurdalne, że w tym kraju prościej o 3-MMC niż o prawilną efedrynę. Czemu to piszę? Ano, bo potrzebuję tego gówna do odchudzania xDDDD
  • 376 / 11 / 0

Brał ktoś sudafed pod jezyk? Bo do nosa dziala duzo mocniej niz normalnie ale to sie kompletnie do wciągania nie nadaje(próbowałem) więc pytam
  • 504 / 39 / 0

Co można zrobić z pseudoefki zamiast mety i kota? Jakaś silniejsza pochodną?
  • 7241 / 726 / 0

29 stycznia 2019Mondeeste pisze:
Brał ktoś sudafed pod jezyk?
Podobna biodostępność jak p.o.
  • 509 / 102 / 0

efedryna to był bardzo dobry lek na astmę, jak byłem gówniarzem i było to sprzedawane OTC jako syrop. Jako substancja posiadające przy węglu w pozycji beta grupę -OH jest środkiem dozwolonym, z tym że działa silniej na OUN niż pseudoefedryna. Jest agonistą receptorów alpha 1 oraz beta 1 i beta 2. W oskrzelach największe zagęszczenie jest receptorów beta 2 i dziś to selektywnych agonistów tych receptorów używa się w terapii astmy, jak np. brany przeze mnie formoterol. Obecnie jest dostępny w sprzedaży jako suplement diety sam i w mieszankach na odchudzanie np. z 2-PEA, N-metylo 2-PEA, DMHA, hordenina, kofeina, synefryna i teobromina.

TMq

• 451 / 69 / 0

06 stycznia 2019Syropik pisze:
W sumie to trochę absurdalne, że w tym kraju prościej o 3-MMC niż o prawilną efedrynę. Czemu to piszę? Ano, bo potrzebuję tego gówna do odchudzania xDDDD
No o efedryne czy eca ciężko. Zauważyłem, że sporo dili teraz ma w ofercie tussipect, niby spoko tylko zależy co chcesz z tym zrobić. Przez resztę składników tego lekarstwa idzie się udławić gilami przynajmniej w moim przypadku.
Jeszcze jest dostępna wzf i tu już lepiej, no ale cenowo dalej kaszana. Jak chcesz na redukcje lepiej zainwestuj w salbutamol, dobry i lekki środek.
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata