Efedryna & Pseudoefedryna - wątek ogólny

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1367 / 118 / 0

A wywala ciśnienie na treningu ?
Mocno daje po sercu ?

Gryzie się z imao ? (różeniec)
  • 1 / / 0

Ja mam tabletki Stimerex. Na opakowaniu jest napisane, że jedna tabletka zawiera 25 mg efedryny. Biorę jedną dziennie z rana na czczo i przyznam że po niecałej godzinie już czuję jej działanie. Serce wali jak młot, pot oblewa, ale mogę cały dzień o pustym żołądku przelatać i nie odczuwam zmęczenia. Ostatnio brałam codziennie przez tydzień, teraz 3 dni nic, ale wczoraj czułam jakby mojej głowie zaczęło czegoś brakować. Nie wiem, czy tak szybko można się przyzwyczaić. Dodam, że z wieloma substancjami miałam doczynienia i tylko tej tak jakby mi brakowało.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Szukasz dobrej pracy? Zrób „dyplom z marihuany”

Amerykańskie uczelnie otwierają nowe kierunki studiów związane z legalizacją marihuany. Po ich ukończeniu przyszli absolwenci mogą wybrać karierę w laboratorium czy handlu
  • 4 / 1 / 0

Wczoraj wziąłem dwie tabletki sudafedu (120mg) i nic. Dziś 2 razy tyle i efekty są zajebiste. Pobudzenie, klarowność umysłu. Ważę 61kg więc dość mało. Jednak 240mg jest powszechnie przepisywaną dawką.
  • 218 / 22 / 0

Jakieś interakcje efedryny z kwetiapiną i biperydenem?
  • 258 / 19 / 0

W sumie to trochę absurdalne, że w tym kraju prościej o 3-MMC niż o prawilną efedrynę. Czemu to piszę? Ano, bo potrzebuję tego gówna do odchudzania xDDDD
  • 202 / 2 / 0

Brał ktoś sudafed pod jezyk? Bo do nosa dziala duzo mocniej niz normalnie ale to sie kompletnie do wciągania nie nadaje(próbowałem) więc pytam
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata