Metkatynon - Zejście

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Czy odczuwasz zejście po metkacie?

74%
Tak
385
26%
Nie
137

Liczba głosów: 522

• 155 / 22 / 0

Bez przesady, jak zwiększasz tolerancję w miarę stopniowo to nad ciśnieniem/sercem da się zapanować, na zjazd klon i po problemie :)
Na tym forum znajdziesz wielu, co znacznie mnie przebijają, może niekoniecznie w dziale metkata, ale np. w opio już łatwo... Nie no ogólnie cały ten ciąg był debilny, jak i zaczynanie z kotem iv, nie myślałem, że tak popłynę, na szczęście dość krótko to trwało.
  • 4274 / 631 / 22

To jeden user się zabił, waląc iv kota z 2 -3 pak.
Kurwa, za dużo to nie jest przyjemnie.
Niektórzy są szaleni.

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Posłowie chcą limitu THC we krwi jak dla alkoholu. Podobne rozwiązania są już za granicą

Od lat polskie przepisy przewidują limit alkoholu we krwi, poniżej którego legalnie można prowadzić pojazdy. Teraz dwaj posłowie proponują wprowadzenie podobnego rozwiązania dla THC. Jak argumentują, zlikwidowałoby to problem niepotrzebnego karania kierowców.
  • 892 / 126 / 0

Kiedyś po kocie padłam na łóżko, jak już dałam radę wstać patrzę w lustro a tam same wielkie czerwone żyły w oczach, potem zawsze przed lustrem podawałam żeby te żyły wychodziły...
kotek najgorszy z najgorszych, nic mnie tak nie ciśnie na więcej jak kot. NIC
  • 1897 / 319 / 2

Tak, ta chęć na przyjebanie jest straszna, ciekaw jestem jak się ma kot do cracku pod tym względem. Jedyne co ratuje, to cały zestaw anty zjazdowy który opisałem + nastawienie się psychiczne na to, że już koniec fazy.
  • 4274 / 631 / 22

Ja po prostu wyciskam ostatnie krople i wyrzucam wsio do kosza.
  • 892 / 126 / 0

Crack tak nie cisnie na wiecej jak kot. Kot wygrywa kazde cisnienie. Z doświadczenia.
  • 4274 / 631 / 22

Ja na zwałę zjadłem grzybki i jest git.
  • 621 / 50 / 0

Nie odczuwam jakiegoś "zjazdu" tylko senność i wkurwienie że już zeszlo.
  • 1861 / 198 / 1

to se walnij 5 paczek w jeden dzień, zobaczysz
  • 155 / 22 / 0

Albo 12 :D
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 613 uczestników Wejdź na czata