Tramadol - Pierwszy raz

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 868 Strona 87 z 87
Rejestracja: 2018
  • 10 / 1 / 0


20 stycznia 2019UJebany pisze:
@kacpergx
Slab Ciebie porobiło bo brałeś retardy, następnym razem pogryź te retardy / rozpuść w wodzie i załaduj.
No i zadzialalo kilka dni temu polezalem w szpitalu na detoksie %-D
Rejestracja: 2011
  • 4 / / 0


jak wczoraj ok 22 zarzuciłam 225mg i porobiło, to jest sens dziś też o tej porze zarzucać to co mi zostało czyli 150mg, czy szkoda materiału?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

USA: Google pomoże znaleźć miejsce utylizacji leków

Firma Google ma umożliwić użytkownikom wyszukanie najbliższego miejsca do utylizacji niepotrzebnych lekarstw. Funkcja ta zostanie uruchomiona w ramach walki z uzależnieniem od narkotyków w Stanach Zjednoczonych.
Rejestracja: 2017
  • 109 / 11 / 0


Tramal dozylnie kroplowka dobrze dziala przeciwbolowo ale wkurzaly mnie te skrety po nim. Pyralgina lekarska w plynie dzialala na mnie doskonale. Tramal jest denerwujacy gdyz wystepuja skrety.
Rejestracja: 2014
  • 46 / 1 / 0


Wczoraj zarzucilem pierwszy raz tramal 200mg ,po 3 godzinach slow motion, do tego 3 piwa , spaniem tego nie nazwe bo to taki swiadomy sen, wszystko slyszalem dookola kontaktowale a mimo to sie wyspalem :)
Pytanie: mozna zrobic mix z Xanaxem ? jakie dawki doznania ? pzdr
Rejestracja: 2011
  • 5730 / 451 / 0


@JohnBravo
200 mg - 300 mg tramca + 0,25 mg - 0,5 mg alpry.
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0


Udało mi się wyciągnąć trampka od trudnej lekarki, która nie chce wypisywać prawie żadnych "groźnych" leków. Tylko 20 tabsów z paracetamolem, ale na spróbowanie w sam raz.

Na początek rozsądnie i ostrożnie spróbuję 2-3 tab bez ekstrakcji. Myślicie że ma sens zarzucanie po kilku godzinach od kodeiny? Czy może mi umknąć subtelny urok małej dawki T? Ewentualnie poczekam do jutra i wezmę rano zamiast kody (teoretycznie to grozi skrętem, albo samym zbiciem skręta). Czy w ogóle ma sens próbowanie trampka w ciągu kodeinowym? %-D
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0


W moje ręce wpadł wyczekiwany tramadol, niestety w wersji musującej - ekstrakcja odpada. Wypiłam 5 tabletek (1 tabl. = 37,5 mg tramadolu, 325 mg paracetamolu), nie chcę podbijać ilości ze względu na paracetamol. Ale mam jeszcze Skudexe (75 mg tramadolu, 25 mg deksetoprofenu) - dorzucić? Czy będzie to zbyt duże obciążenie dla wątroby?
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0


Dobra, zarzuciłam trzy zaldiary cztery godziny po kodeinie, dwie godziny później dwa, godzinę później jeszcze dwa, a wkrótce później paczkę thio. W sumie 262,5 mg trama, 2,275 g parasyfu (raz przeżyję), i 150 kody + 150 wcześniej. Na początku po zaldiarze jakaś dziwna stymulacja bez euforii, dopiero później zrobiło się milutko i opiatowo - noddy, przysypianie, no i w tym momencie dorzuciłam kodę i się rozpłynęłam :* Gdyby pominąć pierwszą fazę działania, byłoby idealnie, bo druga trzymała mnie o wiele dłużej i mocniej niż po samej kodzie w większych ilościach. Samego tramadolu na razie raczej nie spróbuję, najpierw musiałabym przerwać kodeinowy ciąg, a z tym ostatnio trochę kiepsko...
Posty: 868 Strona 87 z 87
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości