Naltrekson - wątek ogólny

Moderator: Opioidy

• 761 / 89 / 0

23 listopada 2018pampuk pisze:
Zgubiłem gdzieś link ale informacja potwierdzona, że wywołuje skręta instant ale trwa max 2 dni. Podany bezpośrednio dla zaawansowanych opiatowców.
BZDURA!!!
BZDURA!!!
BZDURA!!!
Niech się nikt nie da na to nabrać. Nie żadne dwa dni, a grubo ponad tydzień. I nie dla żadnych zaawansowanych, ale i tych odtrutych chwilę po odtruciu.

Byłam odtruwana od bupry, teoretycznie już z niej zeszłam*, a przez ponad tydzień od szycia myślałam, że zejdę. Dosłownie byłam krok od śmierci, nic mnie przez całe życie nie zniszczyło tak szybko w tak krótkim czasie. Już po samym wszyciu zaczęłam rzygać czymś a'la węgiel, nie byłam w stanie związać butów. Dobrze, że miał się mną kto potem zaopiekować. Sama bym padła przed kliniką i pewnie już nie wstała. Nie mogłam jeść, pić, wstać żeby się wyrzygać lub wysrać.

Skręt instant bez odtrucia po kolejnej dawce majki prawdopodobnie by mnie po prostu zabił.

*potem gdzieś wyczytałam, że po odtruciu od bupry (i innych opio) i tak się z dwa tyg. powinno być czystym, bo wszywka nam to wręcz z tkanek wypiera
  • 762 / 83 / 0

Ale tu jest mowa o przyjęciu per oral a nie nie wszywce. To tak samo jakby zaszyć esperalem alkoholika pod wpływem... ;-)

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

USA: Rekordowy przemyt

Agenci U.S. Customs and Border Protection udaremnili przemyt rekordowej ilości syntetycznych narkotyków na bazie opioidów. Przerzucali je imigranci z Meksyku.
  • 18 / / 0

Cześć. Mam pytanie, jeśli chodzi o branie innych rzeczy niż opio (ew. DXM) na naltreksonie? Wiadomo, że alko też bez sensu, ale nawet nie lubię, więc nieważne. A co z jakaś trawką, metkatem przykładowo?
  • 2192 / 276 / 3

metkat raczej okej.
Wszelkie GABAergiki odpadają, alko i opio też, ale to już wiesz.
Z dyso bym nie mieszał.
Ogólnie stimy myślę, że bez problemu.
weed też.
  • 18 / / 0

Dzięki wielkie :)

A jeśli chodzi o dyso, to z tego co wiem, to DXM też w jakiś sposób oddziałuje na receptory opioidowe i to na pewno jest niebezpieczne. Szczególnie, dla kogoś, komu jak mi, serce potrafi się zatrzymywać po dawkach rzędu 600 mg. Ale to jak, jakby się ktoś jeszcze zastanawiał.
  • 762 / 83 / 0

Pamiętajcie o jednej żelaznej zasadzie przy aplikowaniu Naltexu, jest to KOLEJNOŚĆ :-)

Jeśli zarzucisz jakąś używkę po spożyciu Naltexu jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że zadziała.
Jeśli zrobisz odwrotnie i zarzucisz Naltex na używkę, zwłaszcza a może przede wszystkim opio to uzyskasz skręta INSTANT - po prostu qrwa masakra się robi. W zasadzie to też od dawki Naltexu zależy. No i oczywiście jak masz rozpocząć kurację Naltexem zażywając wcześniej opio zastanów się dziesięć razy czy na pewno już nic w Twoim organizmie nie krąży bo będzie jak wyżej.
Naltex spłyca działanie wszystkiego co działa na GABA - głównie alco (bardzo ciężko się upić no i zajebiste działanie dla alcusów następnego dnia masz obrzydzenie/wstręt do alco i takie coś utrzymuje się bardzo długo a co za tym idzie eliminuje ciągi - oczywiście nie w 100%).
Benzyny - tutaj da się odczuć wyraźne spłycenie działania np. jeśli kładzie Cię 2 mg Clonazepamu to po Naltexie położy Cię dopiero 6 mg.

Jak jeden użyszkodnik %-D wyżej @STR88 napisał do dyso zachowałbym dystans i to spory, niemniej teraz zżera mnie ciekawość jak to by się wymiksowało przy założeniu i sprawdzeniu jak wyżej "po Naltexie i przed Naltexem" (jeśli ktoś spróbuję dajcie opinię).

Stimy i mj spoko - brak reakcji miedzy sobą - sprawdzono organoleptycznie, żyje piszę w miarę składnie czyli jest git bo jak ma nie być %-D

BTW oczywiście dawka Naltexu ma bardzo duże znaczenie i jest to kwestia osobnicza, należy o tym pamiętać oraz o czasie półtrwania Naltexu.
Nie piszę tu o wszyswkach tylko o zażyciu stricte per oral.
  • 18 / / 0

Opio to na pewno nie zamierzam brać, ani DXM, bo z nim też miałam problem. 2.5 tygodnia nie brałam nawet 15 mg kody przed pierwszą dawką naltreksonu, ale brałam w tym czasie DXM na skręta, bo na sucho to bym nie dała rady. Dxmu było sporo dawki 300-600 mg dziennie. Wiem, że pojebane... Ale już sporo miałam ciągów też na dxmie. W tym czasie tez brałam pregabalinę (225-300 mg dziennie) i cały czas biorę. Pierwszy dzień - naltrekson 25 mg, i miałam wieczorem problemy z sercem, zle biło, jakby stawało. Tak jak po przesadzeniu z DXM, czy opio. Więc raczej łączenie z DXM nie bardzo. alkoholu akurat ja nie lubię, więc mi to nie przeszkadza. Chciałam popróbować jakiś nowych rzeczy - jakieś stimy właśnie, czasem może trawka i zastanawiałam się też jak jakieś inne, np. MDMA.

Jeśli chodzi o dawkowanie naltreksonu, to dla mnie np. 50 mg było za dużo. Póki co 5 dzień i pierwsze dwa dni miałam w końcu energię, więc nawet spoko. Po 50 mg miałam mdłości i bolała mnie głowa, ale to chyba zależy tutaj od osoby.
  • 18 / / 0

P.S. Jakby się ktoś jeszcze zastanawiał, to DXM, nawet jak się pominie jedną dawkę naltreksonu, to chujowy pomysł. Nawet w względnie małych dawkach.
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata