Kodeina vs tramadol

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 562 Strona 49 z 57

Co jest lepsze: tramadol czy kodeina

54%
-kodeina
290
33%
-tramadol
178
13%
-to zalezy od nastroju:P
73

Liczba głosów: 541

Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Na mnie tramal działa bardziej na psyche,a kodeina tak jakby na ciało. Po kodeinie miałam więcej chęci coś robić, dziecięcą energie i same słowa wyrzucały mi się z buzi - musiałam mówić, ale nawet nie maiłam co ( w głowie nie było gonitwy myśli czy coś, normalnie), a po trampku chciało się przyjemnie leżeć, relaksować. Zalezy od nastroju co lepsze :)
Rejestracja: 2017
  • 17 / 1 / 0

kodeina - bo działa nawet w ciągu, a tramal już 2giego dnia nie działa nawet w 30% tak jak po jakiejś przerwie. Za to jak się robi te przerwy to jego działanie jest w sumie lepsze. Na co dzień tylko (paradoksalnie, mimo dużo wyższej ceny) kodeina, okazjonalnie Tramal.

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Tarnowskie Góry: Szukali skradzionych ukulele, a znaleźli narkotyki

Policjanci z wydziału kryminalnego w Tarnowskim Górach zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież 12 sztuk ukulele. Podczas przeszukiwania mieszkania mężczyzny, funkcjonariusze oprócz instrumentów, znaleźli także marihuanę.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 508 / 19 / 0

Oczywiście, że tramal.Nie ma nawet dyskusji, kodeina to marna namiastka tramadolu.Oczywiście numerem jeden jest zawsze morfina, ale tramadol 100 razy lepszy od kody.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 750 / 0

Ja ostatnio przekonałem się co do tramca.Wiadomo jak zadziała, nie ma tej kapryśności kody.Tramal wygrywa.

-------------------------------------

EDIT: Jakby tramal miał się bić z kodeina kto by wygrał ? Tramal by naspeedowal i zajebał kodeinowa euforie i błogostan ? Czy może koda by zabiła tramal swoja euforia oraz błogostanem :D
BTW.Ale durna rozkminka %-D

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 1219 / 99 / 0

Zaznaczyłem tramal bo porównuje do zwykłej kody np z antka nie dihydrokodeiny z DHC wtedy miałbym dylemat, nawet DHC byłby nieco lepszy. Ogólnie jednak uważam że na samym Tramalu na umiarkowanych dawkach mam fajną fazę jak na mnie osobiście tramal fajnie działa na psychikę i aktywizuje i jednocześnie działa przeciwlękowo.
Rejestracja: 2010
  • 378 / 27 / 0

Jak dla mnie tramal jest hujowy.Działa mocno stucznie.Nie czuje po nim tego ciepełka i jak schodzi to mam lekki zjazd serotoninowy.koda była kiedyś cieplutka w dużych dawkach,a w mniejszych fajnie aktywizowała.Teraz biorę 600mg na odwleczenie skręta.Po poznaniu maku i oxy mocno osłabła.Od dziś kolejna próba odstawki opio.
Rejestracja: 2018
  • 1154 / 160 / 0

Ja tam za tramadolem. :tabletki: :mniam: Na kodeinę ciągle ma się chęć a tramadol dostarcza tyle wrażeń że nie trzeba ciągów.
Rejestracja: 2018
  • 8 / / 0

Dla mnie tramadol. Jako, że niewielkie dawki na mnie działają bardzo intensywnie (150 już mi wystarcza...)- chyba jakaś podatna jestem- i trzyma mnie cały dzień. Uwielbiam tą motywację po Tramalu, dzięki niemu nawet najgorsza sytuacja nie jest taka zła... I w dni, kiedy wyjątkowo idzie pod górę- jedna tabletka i już jest zupełnie inaczej.
Do kodeiny miałam kilka podejść, ale na mnie słabo działa i krótko trzyma. Po Thicodinie boli mnie żołądek a Antidolu jednak trochę się obawiam, bo nigdy nie mam pewności czy ekstrakcja na pewno wyszła mi udana.

Dodam, że biorę rekreacyjnie- jak mam okazję to raz na tydzień a jak nie to miewam kilkumiesięczne przerwy.
Rejestracja: 2017
  • 1952 / 509 / 0

u mnie wygrywa tramadol. nie jest tak kapryśny jak kodeina, bo zawsze na mnie działa. samo działanie raczej podobne, z tym, że w przypadku Tramalu jest nieco silniejsze. działa on na mnie jak klasyczny opioid.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 750 / 0

kodeina jest bardziej opiatowa, czuć te ciepełko w okolicy serca, wyrzut histaminy ( jak swędzą jaja, to znaczy, ze dobrze weszło %-D ).Do tego lepszy nodding niż po trampku.
Posty: 562 Strona 49 z 57
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości