Border, seks, narkotyki i co jeszcze?

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 0 / / 0

Cóż, mam 22 lata. Dziecko, męża, pracę.
Wszystko jest ok. Na pozór.
Jestem z patologicznego domu, wyprowadziłam się w wieku 16 lat z domu (wcześniej też robiłąm dużo, raz się pięknie uczyłam, raz ćpałam i piłam).
Zniszczyli mnie w podstawówce i gimnazjum - chciałam popełnić samobójstwo - 66 tabletek i nie poszło. Cięłam ręce - mam do tej pory blizny.
Wyprowadziłam się, chciałam mieć dziecko, miałam partnera, zaszłam w ciążę. Urodziłam i zaczęło się piekło, odeszłam (uciekłam) od niego.
Później było ok, praca, mieszkanie, depresja, brak snu, mianseryna i coś jeszcze na depresje, schudłam 13kg.
Lekarz diagnozował depresję i podejrzewał borderline (po jednej wizycie).
Często zmieniałam partnerów seksualnych, zaczęłam ćpać (zioło, amfetamina, piguły...).
Raz chciałąm być dobrą matką i wszystko było ok, przychodził inny czas i zaczynałam ćpać i bawić się facetami i kobietami.
Oddałam dziecko ojcu (wszystko mnie przerosło, stwierdziłam, że musze to zrobić bo zagrażam dziecku).
Teraz jest wszystko ok, nie biorę, mam męża, mam dziecko i jest ok.
Od pewnego czasu się zaczęło.. myślę o amfetaminie, myślę o innych partnerach (uzależnienie.. kwestia braku bdsm).
Jestem bardzo agresywna, słownie i fizycznie - gdybym mogła bez konsekwencji kogoś zabić to boję się, że bym chciała spróbować.
Kłamię - jak z nut. Jestem w stanie wymyśleć historię na poczekaniu - sama nie wiem w jakim celu.
Żrę, Żrę i żrę - mogę jeść nieograniczone ilości - nie wiem czy z nerwów, ale zawsze zajadałam nerwy.
Ogólnie mam ze sobą problem, ale jeżeli chcę to potrafię JAKOŚ sobie poradzić.
Najgorzej jest z agresją i aktualnie z myślami negatywnymi, lękami, podejrzeniami..
Idę z początkiem miesiąca do psychiatry.
  • 1529 / 215 / 0

To idź. I szukaj przyzwoitej terapii, bo długoterminowo te tabletki Ci nie pomogą.

My też nie pomożemy.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Pijany ksiądz zwymiotował na ołtarz podczas mszy?

Tak w każdym razie twierdzi jedna z parafianek, a sam fakt sprawowania posługi na gazie potwierdza kuria.
  • 6819 / 627 / 0

Jak pisze @NegatywneWibracje udaj się do lekarza i koniecznie na terapie.
  • 426 / 11 / 0

Należy jeszcze pamiętać, że terapia terapii nierówna. Każdy jest inny i trzeba sobie dobrać terapeutę z odpowiedniego nurtu psychologicznego.
Niektóre skupiają się na odruchach i wyrobieniu prawidłowych reakcji w różnych sytuacjach, ale mogą nie sięgać głęboko do źródła problemu (np. poznawczo-behawioralna), inne za to mogą sięgać tak głęboko szukając winy w pacjencie, że u podatnych osób mogą wywoływać lub wzmacniać wieloletnie poczucie winy (np. analityczna), jeszcze inne mogą przenosić winę za stan pacjenta na czynniki zewnętrzne (np. terapie DDD/DDA). Itp.
Dobranie odpowiedniego nurtu terapeutycznego dla swojego przypadku jest jednym z kluczowych czynników w powodzeniu w terapii.
  • 714 / 159 / 0

Gdyby nie dziecko to mógłbym się zakochać. Przepraszam moderację, musiałem to z siebie wyrzucić.
  • 343 / 45 / 0

oj taka sama jestem tez mam bordera... i PS za soba moje myslenie po wyjsciu z dragow o dragach skonczylo sie ze znowu cpam, zaden psycholog mi nie pomogl... lepiej zwrocic sie do przyjaciela, oni mowia jedno i to samo wszystkim a maja w dupie nasze problemy, tak jak w dupie ma baba na kasie w biedronce jaki ser kupujesz i dlaczego ten. faceci, to chyba wieksze uzaleznienie od dragow u mnie... jak sie zakochalam na serio to zmarl tuz przed slubem, wiec kur.. jak mam nie cpac.. szkoda twojego dziecka, ja nie moge sobie pozwolic stworzyc malenstwu dziecinstwa z matka narkomanka, moja lubila rozne rzeczy to mnie oddala, ale urodzila mnie bedac dziewczynka nie kobieta.. ja sama jestem emocjonalnie dzieckiem... .Dlatego nie mam dzieci
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata