Która fenyloetyloamina najlepsza na seks?

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 3742 / 38 / 0

Nieco to dziwne, ale najlepiej wspominam bromowazke. Niby "do niczego nie doszlo", aczkolwiek kilka razy doszlam. :) Nie zdejmujac spodni i uzywajac (chyba tak powinnam to nazwac) reki partnera, wpatrujac sie przy tym w partie tetrisa odgrywajaca sie na suficie.

Wlasciwie wszystkie fenki jakie bralam pobudzaly mnie seksualnie. Problem mialam jedynie z 3C-P, bylo juz ciemno, a ja bylam zatopiona w matematycznych wizualizacjach i zupelnie nie moglam sie skupic na dotyku.
Mimo wszystko w tej materii wygrywaja u mnie tryptaminy i lizergamidy, mniej fizycznego pobudzenia, wiecej magii mentalnego polaczenia. :)
  • 32 / 2 / 0

Dokładnie wszystkie fenki szczególnie przed załadowaniem sie peaku są mocno pobudzające seksualnie - jak dla mnie najmocniejsze na razie był 25D NBOMe, na 2. miejscu 25I NBOMe. Ale póki co największą euforię seksualną miałem właśnie po 25D (2,4mg pod górne dziąsło + lecytyna)

Zamiast pieczarek rosły konopie, z których można by uzyskać 384 kg marihuany

Policjanci z CBŚP zlikwidowali plantację konopi indyjskich, zabezpieczając przy tym 1280 krzaków.
  • 10 / / 0

Imo 25D-NBOMe bo po nim zawsze na fazie mam naintensywniejsze odczucia, choć samego seksu na nim nie próbowałem
  • 251 / 18 / 0

Wieść niesie, że 2C-B-FLY w połączeniu z albertem co prawda, ale seks jakby ponadcielesny, gładkie, aksamitne połączenie dwóch ciał i psychik w całość.
  • 4 / / 0

NBOMe 25B,C,I wszystkie pieniężne do takiego zastosowania. Z innych substancji jeszcze klef bardzo na plus, ale w kompletnie inną stronę doznań. Seks na peaku konkretnej dawki psychodelików jest w ogóle ciekawy, to uczucie gdy nie jest się pewnym czy się doszło i trzeba dopytać... xD
  • 343 / 45 / 0

dokladnie ważka !! od pocalunku w szyje mozna dojsc :) zwlaszcza jak sie jest w mezaliansie z poprzedniego wcielenia z osoba z ktora sie wzielo :D moj pokoj byl XIX w Francja , nie musze mowic ze mialam wyrok spalenia na stosie za CZARY :D 7 mlodszego rodzenstwa do wykarmienia, bida z nędzą, a zaczal sie ze mna spotykac szlachcic xD

no jeszcze polecam stara dobra metocynke, 4 ho meth, zreszta KAŻDY brany przeze mnie psychodelik dzialal seksualistycznie heh tylko zbyt duzo osob w pomieszczeniu moze zepsuc urok, polecam brac z ukochanym/ukochana lub materialem na nia/niego. chyba ze ktos lubi wielokąty, dla mnie kwas wtedy stracil urok majac swojego faceta ryczalam za poprzednim bo mi kumpel przypomnial a kolezanka zaproponowala wielokat wlasnie.. i blagalam o koniec fazy...
  • 1428 / 66 / 0

ketony z kanna w mixie wygrywaja do sexu.
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata