Problemy kilka dni po mdma

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 0 / / 0

Kilka dni po MDMA zawsze mam dziwne objawy. Tym razem impreza w piątek/sobotę, sztuka na głowę jak zazwyczaj. Od poniedziałku jak zwykle skutki uboczne. Nazwałam to pajęczym zmysłem bo dosłownie całe ciało przeszywaja wibracje.. Wywołuje je najmniejszy ruch, zmiana pozycji czy nowy dźwięk w otoczeniu. Uczucie dosyć paraliżujace. Na kilka sekund. Do wczoraj uczucie jakby powracającej co chwile fazy na 15 min. Do tego problemy z spaniem. Biorę nasen żeby móc wgl się zrelaksować inaczej co zamknę oczy mam paraliż senny na jawie. Jest to mega męczące, wielokrotnie byłam u lekarza ale niekoniecznie mogę wszystko powiedzieć więc niewiele pomocy. Dodam że od 3 lat biorę mirtazepine, obecnie w dawce 30mg. Może ktoś miał podobnie i wie jak temu zapobiegać?
  • 53 / 6 / 0

To co czujesz to zapewne brain zapsy. Jest o tym cały temat na forum, poszukaj. Jest to normalne to przedobrzeniu z MDMA i różnymi innymi uwalniającymi serotoninę. Minie po maks tygodniu jeśli nie będziesz walił tego typu dragów. To uciążliwe ale nieszkodliwe a już napewno niezabojcze i powszechne. Odpocznij i będzie grało. Po 3 dniu jest już znacznie lepiej.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

20 gramów niepewności. Od czego zależy wysokość kary za posiadanie narkotyków?

Kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków zależą od tego, w którym miejscu Polski rozstrzygana jest sprawa. TSUE zbada, czy takie rozbieżności nie naruszają unijnego prawa.
  • 68 / 7 / 0

i nie wal grama na jednej imprezie, ze Cie nie powykrecalo to az jestem w szoku , tolerka pewnie duza jest , nie przesadzaj bo bedzie bolec
  • 53 / 6 / 0

Sztuka na głowę to mógł mieć na myśli jedną pigułę.
  • 69 / 12 / 0

^wydaję mi się, że chodzi o sztukę emki a nie jedną pigułę
co do tematu to taka taka ilość MDMA może wywołać niepożądane efekty więc radzę przystopować. Nie wiem jak inni ale w moim przypadku więcej niż 0,5 nie ma sensu jeść bo fazy się nie polepszy a skutki uboczne nieporównywanie większe
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata