Psylocybina nie działa? Podbijanie

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

cr

• 76 / / 0

a ten sok z czarnej porzeczki to ile przed trzeba? I o co chodzi z tą cytryną?
  • 196 / 134 / 0

Z cytryną chodzi o to, że w kwaśnym środowisku psylocybina rozkłada się do psylocyny, dzięki czemu po spożyciu wymoczonych grzybów trip zaczyna się szybciej (bo psylocybina już nie musi się rozkładać w żołądku). Można odnieść wrażenie, że przez to jest mocniej, ale w zasadzie nie jest - po prostu gwałtowniej dochodzi się do peaku. Jeśli lubisz efekt pierdolnięcia, to za pomocą cytryny można go wywołać, szczególnie przy dużych dawkach grzybów - wtedy czas od pierwszych efektów do szczytu się bardzo skraca i można się zaskoczyć gwałtownością fazy.

Co do soku z czarnej porzeczki to nie mam danych, nie próbowałem. Za to widziałem ostatnio w supermarkecie mrożone czarne porzeczki i podejrzewam, że to by było lepsze od soków. Soki z czarnej porzeczki są zawsze rozcieńczone, więc trzeba by ich pić dużo. Z mrożonych owoców można by natomiast zrobić jakiś koktajl - powiedzmy wziąć mrożone porzeczki, rozmrozić, wrzucić do kubka, dodać trochę miodu i grzyby, a potem to wszystko razem zmiksować blenderem na gładko i wypić...

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Policjanci po służbie zlikwidowali plantacje konopi indyjskich

Gubińscy policjanci, przebywając w czasie wolnym od służby, ujawnili w lesie na terenie gminy Gubin uprawę krzewów przypominających konopie indyjskie.

cr

• 76 / / 0

dzięki za odpowiedź!

No racja porzeczki mrożone ciekawa opcja, może tak spróbuje jak już zbiorę...pieczarki;)
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata