Tramadol + paracetamol (Zaldiar, Poltram Combo...)

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 615 Strona 62 z 62
Rejestracja: 2011
  • 5645 / 435 / 0


@mariusz9984
Tramal retard wystarczy rozgryźć i działa jak zwykły.
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0


16 października 2018yewop pisze:
Hej, szukałem przez szukajke słowo "doreta" nic nie znalazło". Teraz widzę że ktoś to próbował. Tak sie składa że wszedłem w posiadanie tego leku. Brałem rok temu tramal retarded , raz na 2-3 tygodnie (350mg wystarczyło mi żeby było spoko). Moje pytanie to, czy jak wezme teraz 4 tabletki Dorety (Tramadoli hydrochlorium + paracetamolum) to czy mnie coś kopnie?
Powinno cie kopnąć na spokojnie, sam aktualnie jestem na 4 doretach bez ekstrakcji. Jeśli masz mało tabletek to polecam na pusty żołądek, lekkie wzdęcia ale do wytrzymania, po 3 h około sobie wszam jakąś kanapeczkę ( wiem że ciężko) i będzie Giit %-D

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Sejmowy zespół podsumowuje rok legalnego dostępu do medycznej marihuany

Po ponad roku od wejścia w życie przepisów umożliwiających legalne stosowanie terapii medyczną marihuaną nie milkną kontrowersje związane z jej zapisami.
Rejestracja: 2017
  • 231 / 46 / 0


Próbował ktoś ekstrakcję ciepłowodną z późniejszym ochładzaniem roztworu w zamrażalce? Orientuje się jak ona wypada w starciu z klasycznym "zalej rozjebane na pył tabletki zimną wodą i przefiltruj"? Głównie zależy mi na pozbyciu się jak największej ilości parasyfu z roztworu, ewentualne straty tramca w przedziale 50-100 mg są dla mnie bez znaczenia.
Rejestracja: 2018
  • 104 / 13 / 0


Jak ten tramal kopie wgl? Może ktos w skrócie, ogółem naposac jak wygląda faza po tym i jak długo trzyma?
Pytam bo nie jestem fanem wpieprzania leków ale o tym Tramalu troche slyszalem 3 po 3 no i jestem ciekaw.

Pozdro
Rejestracja: 2017
  • 863 / 109 / 0


działanie Tramalu jest bardzo przyjemne, choć niektórym może się podobać mniej, bo tramadol ma to do siebie, że potrafi działać trochę inaczej niż klasyczne opioidy. w mniejszych dawkach może działać delikatnie stymulująco, wywoływać taką specyficzną motywację. w wyższych może działać jak zwykły opioid, wtedy efekty są podobne do tych jakie daje morfina - przyjemna sedacja, subtelna euforia, zniesienie bólu fizycznego jak i psychicznego, zniesienie lęku. skutki uboczne też są podobne - zaparcia, nudności, wyrzut histaminy, czyli swędzenie ciała. przy tramadolu jest jeszcze ryzyko wystąpienia napadu drgawkowego, dlatego warto przed braniem wziąć jakąś benzodiazepinę, aby temu zapobiec. może być na przykład diazepam w dawce 5 mg. tak w skrócie to wygląda. opioidy to piękne substancje, a ich działanie ciężko opisać, to jest po prostu cudowne. stan totalnego zaspokojenia oraz zanik wszystkich ziemskich trosk, po prostu leżenie i rozmarzanie. nie każdemu się to spodoba, ale większości odpowiada. oczywiście tramadol uzależnia psychicznie jak i fizycznie.
Posty: 615 Strona 62 z 62
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Witajpodrozniku i 1 gość