NEP; N-Etylonorpentedron

Pentedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Pentedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Podobnie jak na amfie czyli chce się ale to czy da radę działać to już loteria.
  • 3 / / 0

Jak dla mnie typowo rekreacyjna rzecz.
Male dawki sniff dają lekki speed z empatia ale jest się w tym delikatnym pobudzeniu trochę nie nie swój. Większe dawki typowo rekreacyjna stymulacja. Vapo daje dopaminowe pobudzenie z lekkim nieogarem.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

GIS ostrzega rodziców przed e-papierosem. W USA wybuchła już epidemia uzależnień (+ wywiad)

Główny inspektor sanitarny ostrzega rodziców przed elektronicznymi papierosami, które wchodzą do szkół.
  • 39 / 1 / 0

NEP można rzec działaniem takie 3 x espresso. Fajnie obudzi o poranku.
Nie powiedziałbym że empatia jest nmocno zauważalna, pobudzenie za to jest wyczuwalne całkiem dobrze.
  • 1 / 1 / 0

Wziąłem 1g NEPa w ciągu kilku godzin, poza średnią stymulacją i euforią wywołał dość spore halucynacje, a początkowo nawet omamy. Stan trwał cały dzień i nie słabł, brak żadnych mindfucków, świadomość była dość dobrze zachowana, ale czuło się niedosyt. Wjazd na serce minimalny i tylko na początku, później nie czułem nic nieprzyjemnego. Halucynacje były naprawdę mocne, niektóre bardzo realne, ciągle coś mnie zaskakiwało, nie było to w ogóle podobne do żadnego psychodelika, który próbowałem. Następnego dnia halucynacji już nie ma, pozostało tylko lekkie samopoczucie. Ja czułem lekki niedosyt, bo z chęcią dorzuciłbym jeszcze więcej, żeby to wzmocnić, ale niestety nie miałem. Polecam do mixów
  • 39 / 3 / 0

Czy NEP można palić na czubku papierosa i czy wtedy coś kopię?
  • 519 / 263 / 2

Tak, w ten sposób pokopie. Najlepiej wymieszaj proch z tytoniem i zrób sobie skręta.
  • 281 / 20 / 0

12 kwietnia 2019LittleQueenie pisze:
Tak, w ten sposób pokopie. Najlepiej wymieszaj proch z tytoniem i zrób sobie skręta.
A' propos. W sumie ten nepliś to główny sprawca zamieszania. Nie żercie tego, kupcie sobie 2fma. Albo krajówke.

ZX

• 332 / 115 / 0

Czy na czubku papierosa to nie wiem ale da sie palic w ogole. Choc to nie jest dobra droga przyjecia, szybko rzuca sie na pluca i oskrzela. Ciagle sie po tym kaszle cale zycie.
  • 281 / 20 / 0

XDDD No racja
  • 199 / 23 / 0

Jak wapujecie nepa to jaką ilość wrzucacie w płuca?
Bo Wiadomo że sniff to np 200mg na raz i git ale wapuje się dłużej niż wciąga więc ile??
100mg wtedy starczy? I czy dym trzymać w płucach czy palić to jak fajkę że odrazu wypuszczac dym z płuc?
Wróć do „Walerofenony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata