NEP; N-Etylonorpentedron

Pentedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Pentedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2681 / 200 / 0

Podobnie jak na amfie czyli chce się ale to czy da radę działać to już loteria.
  • 3 / / 0

Jak dla mnie typowo rekreacyjna rzecz.
Male dawki sniff dają lekki speed z empatia ale jest się w tym delikatnym pobudzeniu trochę nie nie swój. Większe dawki typowo rekreacyjna stymulacja. Vapo daje dopaminowe pobudzenie z lekkim nieogarem.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

"Fatalnie się to skończyło". Minister zdrowia szczerze o tym, jak zapalił marihuanę

Minister zdrowia przyznał się, że palił marihuanę. Co prawda tylko raz w życiu, ale było to dla niego na tyle traumatyczne doświadczenie, że więcej nie spróbował.
  • 39 / 1 / 0

NEP można rzec działaniem takie 3 x espresso. Fajnie obudzi o poranku.
Nie powiedziałbym że empatia jest nmocno zauważalna, pobudzenie za to jest wyczuwalne całkiem dobrze.
  • 1 / 1 / 0

Wziąłem 1g NEPa w ciągu kilku godzin, poza średnią stymulacją i euforią wywołał dość spore halucynacje, a początkowo nawet omamy. Stan trwał cały dzień i nie słabł, brak żadnych mindfucków, świadomość była dość dobrze zachowana, ale czuło się niedosyt. Wjazd na serce minimalny i tylko na początku, później nie czułem nic nieprzyjemnego. Halucynacje były naprawdę mocne, niektóre bardzo realne, ciągle coś mnie zaskakiwało, nie było to w ogóle podobne do żadnego psychodelika, który próbowałem. Następnego dnia halucynacji już nie ma, pozostało tylko lekkie samopoczucie. Ja czułem lekki niedosyt, bo z chęcią dorzuciłbym jeszcze więcej, żeby to wzmocnić, ale niestety nie miałem. Polecam do mixów
Wróć do „Walerofenony”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata