DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 99 / 4 / 0

Jak chcecie łykać bezproblemowo to polecam jeść tabletki z jogurtem i zapijać sokiem.
Łyżka jogurtu , 2 tabsy i łyk picia.
Pytanie czy DXM podbija działanie kodeiny. 300 mg kodeiny słabo mnie robi czy jak wezme jakieś 90 mg deksa to kodeina lepiej klepnie?
  • 1459 / 114 / 1

Faktycznie dex podbija, ale ja zawsze poprawiałem kodeiną na afterflow, dzień po dekszeniu, zwykle do południa (jesli dexiłem wieczorem).
Nie wiem ile bys musiał wziać dexa i z jakim wyprzedzeniem, by bezpośrednio potem podbić kodę.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Movie Games w 2019 roku wyda symulator dilera narkotyków

Movie Games przedstawia jeden z nowych tytułów - Drug Dealer Simulator, symulator dilera narkotyków. Premiera gry będzie miała miejsce jeszcze w 2019 r.
  • 697 / 75 / 0

Podbija kode, delikatnie. Zioło działa lepiej w tym kierunku.
  • 5664 / 438 / 0

05 stycznia 2019Retrowirus pisze:
Nie wiem ile bys musiał wziać dexa i z jakim wyprzedzeniem, by bezpośrednio potem podbić kodę.
50 mg - 75mg, 2 godziny przed kodzeniem.
  • 5 / 1 / 0

ja tam polecam zdecydowanie bardziej wrzucić po opadnięciu tripa (troszke po szczycie) najlepiej 3 plateu klasyczną dawke kody jaką bierzecie a nie jakies 100 czy tam 90 mg iles tam przed to ma slabiutki efekt Ja zaznaczam, że to jest niebezpieczne, DXM mocno zwielokratnia kodeinę, jeżeli wrzuci się w odpowiednim czasie. Ja kiedyś po 750mg DXM na zjezdzie zjadłem 360mg kody i myślałem że zejdę, było dużo za mocno - jogurt
  • 39 / 1 / 1

Jaka jest najmniejsza dawka, która w ogóle jakoś zadziała? (nie chodzi mi oczywiście o działanie przeciwkaszlowe czy coś)
  • 385 / 45 / 0

Jak nie masz doświadczenia to 150 mg nawet porobi, z piwkiem będzie fajnie a z trawą nawet super powiem szczerze. Raz spaliłem dwa gramy + 150 mg i to była jedna z moich lepszych Acodinowych faz.
  • 5 / 1 / 0

19 stycznia 2019t0ster pisze:
Jaka jest najmniejsza dawka, która w ogóle jakoś zadziała? (nie chodzi mi oczywiście o działanie przeciwkaszlowe czy coś)
Około 100-150mg, to takie dosyć lajtowe na początek, żeby nauczyć się jak wykorzystać potencjał tego dyso.
  • 426 / 30 / 0

Ostatnio jak przypominają mi się acodiny to rzygać mi się chce tak poprostu a jeżeli pomyśle o tabletkach thio to jest dla mnie niebo w gębie XD miał ktoś tak?
  • 29 / 4 / 0

Nie, szczególnie że thio potrafią wyżreć pół mordy przy rozgryzaniu, a acodin jest tak mały, że można wrzucić 60 tabletek naraz i popić prawie nic nie czując, chociaż, to pewnie kwestia gustu, ja ostatnio zwymiotowałem czując tylko zapach suszonego muchomora w piekarniku :D
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata