Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

38%
1.Cały czas.
192
15%
2.raz w tygodniu.
74
19%
3.Jaram i miksuję
99
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
25
13%
5.raz w miesiącu.
65
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
55

Liczba głosów: 510

• 566 / 49 / 0

I co najwazniejsze,jakby bylo normalnie w aptece,dla kazdego,kto ma recepte w kazdej chwili,mozna to kupic,a nie z ulicy brac i czesto jak sie niema kontaktow,to problem ogarnac jest;/
Użytkownik zbanowany
  • 1230 / 176 / 0

wydaje mi sie ze w tym zacofanym kraju i tak 1 na 10000000 osób dostanie recke na to legalnie.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Przyszedł na dozór z narkotykami

Mężczyzna stawił się na komendzie w ramach dozoru policyjnego w związku z wcześniejszą sprawą karną. 42-latek przyszedł do jednostki policji z... amfetaminą.
  • 1499 / 231 / 0

Średnio to widzę %-D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 834 / 0

Trzeba brać przykład np: z Kanady, Holandii.Czytałem nawet, ze dzięki trawce spadły zgony z przedawkowania opioidów.Ale i tak na silne bóle mj się nie sprawdzi, będą konieczne opio typu morfina czy oksykodon.
  • 2446 / 411 / 0

@pomasujplecki niestety, nie ma i nie zapowiada się żeby była na nią refundacja :zły:

Ale poza tym git, nie wiem jedynie czy tych doktorków na szkoleniach uczyli czym jest wiadro %-D
Użytkownik zbanowany
  • 1230 / 176 / 0

Podobno medyczna marihuana oczyszcza płuca z toksyn :mniam:
  • 566 / 49 / 0

Takto lipa maksymalna,jak nie mozna tego legalnie kupic jak browara,panstwo by jeszcze zarobilo,takto trzeba sie uzerac i z czarnego rynku kupowac ;/
  • 2446 / 411 / 0

19 stycznia 2019jezus_chytrus pisze:
Ja dziś dostałem info od swojego farmaceuty pasjonata, że ma jakiś sztos obecnie i żebym wpadał. Kupiłem 5 g (pierwszy raz od października) Sour OG (OG Kush x Sour Diesel) za 200 zł. Bromazepam wśród konopii : ) Ciężkie, zbite topy pachnące naftą i cytryną. Bardzo pozytywna odmiana - generalnie polecam wszystko z Diesel w nazwie - działają trochę jak benzodiazepiny.
Jeśli jesteś fanem diesli i będziesz miał okazje koniecznie sprawdź Amherst Sour Diesel od Humboldt Seeds. Krzyżówka pomiędzy Chemdawg x Amherst Super Skunk, 80% sativa, 27% THC. Jestem pewny, że Ci się spodoba :bongo:
  • 454 / 86 / 0

19 stycznia 2019Karolrdm99 pisze:
Takto lipa maksymalna,jak nie mozna tego legalnie kupic jak browara,panstwo by jeszcze zarobilo,takto trzeba sie uzerac i z czarnego rynku kupowac ;/
alkohol kiedyś też był nielegalny i jestem pewna, że i mj w końcu trafi do sklepów, trafik itp. w naszym kraju. Kwestia 20-30 lat. Rząd w końcu dojdzie do wniosku, że to będzie bardzo korzystna opcja, żeby zdzierać podatek i z ludzi, którzy kupują marihuanę.

Chociaż i tak uważam, że mamy takie czasy, że jest bardzo łatwo dostępna. Osobiście nigdy nie poznałam nikogo, kto by uprawiał mj w jakiejś szklarni czy piwnicy, ale znajomy-znajomego i zawsze jakoś się ogarniało.
  • 36 / 6 / 0

Nie będzie jeszcze legalizacji długo.To socjalista-lewak L.Miller zakazał,posiadanie jednego grama w kieszeni na własny użytek.Leszek zawsze mówił"Kto chce legalizacji narkotyków,niech poda je swoim dzieciom.Mnie ten tekst,zawsze wkurwiał,bo przecież nie daje się wprowadzić samochodu dzieciom,alkoholu czy papierosów,bo są dostępne.Pierdolony zaszczany komuch!
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata