Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 7241 / 716 / 0

@Zeppeli
Dobrze prawisz, to tylko trawa nie heroina.Jedynie co po ciągu kilkuletnim to może wystąpić zespół amotywacyjny ( który przejdzie po kilku tygodniach ), lekka bezsenność no i ciśnienie na zajaranie, ale wystarczy zerwać na ten czas kontakty z palaczami i no problemo.
  • 398 / 19 / 0

Jednak sie skusilem wczoraj na :liść: ,wiele tego nie bylo co prawda,bo tylko 1 gala czysciocha i jedna zmieszana z tytoniem na 4,ale nawet niezle sie objaralem,browara walnac przed zjaraniem tego.
@ UJebany Z moich obserwacji,niektorzy zachowuja sie jakby to byla heroina,potrafili by sie napierdalac o glupie jedno bicie i takie cisnienie im sie wlacza,ze by sie o malo nie zesrali nie palac .

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Młody człowiek testował nowe dopalacze, które go zabiły?

Czy mieszkaniec wsi pod Oleśnicą na zlecenie testował dopalacze, dzięki czemu później mógł kupować je po niższej cenie? Tak twierdzą jego sąsiedzi, a informacje te bada prokuratura.
  • 808 / 101 / 0

^ bo ludzie to debile
Oszczedz sobie z takimi kontaktu, chociaz wiem, ze lepiej jarac z kims.
Chociaz takie zabijanie sie o ostatnie okruchy imo to dlatego ze
- w Polsce 'ciezko' dostac i 'drogie' i 'liche'
- to co kupuja te osobniki, bo ziomkami moimi nie sa i nie beda, moze nie do konca byc czystym ladnym dobrym weedem
  • 398 / 19 / 0

To juz nie chodzi o to zeby jarac z kims,tylko zeby wgl zajarac, bo tego w sklepie jak alko sie nie kupi i trzeba brac od roznych obszczymorkow, z roznych dziwnych miejsc.Najchetniej to bym palil w 50% sam, do sluchania muzyki i reszte z pewnyma kilkoma najlepszymi kumplami,z ktorymi mam taki humor po paleniu,ze to az tak piekne, ze trip nie jest good trip tylko "veery good trip: :skret:
  • 808 / 101 / 0

Tak, no tak.
Wiele zmienia w kwestia palenia,
Gdzie kto szuka, gdzie go nie ma.
  • 398 / 19 / 0

Jak ja to mowie:"ziomki tylko od jarania,nigdy nie beda prawdziwymi dobrymi ziomkami,a bujanie sie z takimi,jest do poki sie jara,badz chla jak sie przestanie to zrywany kontakt bywa" .
  • 808 / 101 / 0

Albo spotmacie sie w sądzie

Przykrych masz znajomych.
  • 398 / 19 / 0

Ostatnio,sie z takimi zadaje tylko dla palenia w sumie,mam tez troche innych normalnych kolegow,gdzie wyjde na dwor polazic i na trzezwo praktycznie zawsze.
  • 21 / 3 / 0

Witam
Po 2 tyg detoxu - zapaliłem lufkę :)
Powiem tak. Coś pięknego zrobić sobie przerwę i zapalić :) Wczoraj poczułem się jakbym palił 1 raz w życiu, mega nastrój, uśmiech na twarzy, śmiech i to zasypianie.. za którym tęskniłem, położyłem głowę do poduszki i end.
Najtrudniejsze dni były 3,4,5 potem już duużo lepiej choć ciężko ze spaniem, długo musiałem leżeć i rozmyślać albo czymś się zmęczyć wcześniej. Planuje już kolejny detox bo inaczej funkcjonuje, pracuje, czytam książkę.
Najlepsze było to że po tygodniu przerwy nie miałem jakoś ochoty na palenie, po 2 tyg poczułem się tak pewnie, taki otwarty umysł i przyszły myśli, (przecież ja niemam z tym problemu :) i ciach 1 lufkę.
MEG - jak się trzymasz ? detoksykujesz się nadal ? :)
pozdrawiam
  • 398 / 19 / 0

Po dluzszej przerwie,faktycznie klepie, nawet kilka razy mocniej,a po bardzo dlugiej jakby palic 2 raz (bo zna sie banie xd :liść: ).Mnie to wkurwia to,ze niby trawka, a psychicznie do niej potrafi ciagnac bardzo mocno.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata