Politoksykomania

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 177 Strona 16 z 18
Rejestracja: 2017
  • 96 / 6 / 0


Jest już jakby podobny temat... "Stan licznika". No ja osobiście nie znam ćpuna co by był monogamistą... Spróbujesz jednej rzeczy to później jesteś ciekawy jak inne działają. A później można przecież mixy robić :)) i tak to leciało.


@UJebany - kawa, tytoń, alkohol zaliczane są do substancji psychoaktywnych (w jakimś stopniu oddzialowuja na mózg ) , także nie oszukujemy się :) ja przez 10 pierwszych lat jarania uważałem że marihuana to używka :) i większość małolatów tak myśli pewnie...
Rejestracja: 2017
  • 16 / / 0


na poczatku bylem zakochany w opiatach (ogolnie wszelkiej masci depresantach) i generalnie gardzilem stimiarzami (oczywiscie praktycznie nie probujac stimow sie wypowiadalem jakie to slabe i dziwilem sie co ludzie w tym widza.... glupota)
ale po testach zmienilem zdanie i zaczalem probowac innych rzeczy niz depresantow
choc dalej mam zdanie, ze stimy to scierwo - to i tak nie powiem, ze mi sie nie podobaja

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Narkotyki znalazł we własnym garażu, pozostawił je tam …syn gospodarza

Mieszkaniec Dzierzgonia powiadomił policję, że we własnym garażu znalazł środki odurzające. Najczęściej w garażu przebywał syn gospodarza, który został zatrzymany.
Rejestracja: 2018
  • 1661 / 270 / 154


Doświadczenie z substancjami psychoaktywnymi (z tych, które pamiętam, może coś zapomniałam) - alfabetycznie:
Aceton, alkohol etylowy, alprazolam, amfetamina, arypiprazol, atropina, Bromazepam, bromizowal, buspiron, chlordiazepoksyd, chlorpromazyna, chlorprotiksen, chmiel, dekstrometorfan, desfluran, diazepam, difenhydramina, dihydrokodeina, dimenhydrynat, dziurawiec, efedryna, etanol, eter, fenobarbital, fentanyl, fluoksetyna, Gałka muszkatołowa, GBL, haloperidol, heroina, hioscyjamina, Hydrokodon, hydroksyzyna, ketamina, klomipramina, klonazepam, Klorazepan, kodeina, kofeina, kwetiapina, lewomepromazyna, lorazepam, Mak lekarski, makiwara, marihuana, melatonina, melisa, metylofenidat, midazolam, morfina, N2O, niketamid, nikotyna, oksazepam, olanzapina, opipramol, opium, PST, paroksetyna, Passiflora, perazyna, Pokrzyk wilcza jagoda, pregabalina, promazyna, prometazyna, propofol, pseudoefedryna, psylocybina, reboksetyna, remifentanyl, risperidon, sertralina, sewofluran, skopolamina, sulpiryd, Szałwia wieszcza, tiopental, tramadol, trazodon, tryptofan, tytoń, waleriana, wenlafaksyna, yerba mate.

W planach:
DMT (ayahuasca / changa), estazolam, Kava Kava, mirtazapina.

Ogólnie:
-uzależnienie ponad dwa lata od opioidów (głównie morfina i kodeina),
-nadużywanie MPH idące w stronę uzależnienia (już ponad rok doświadczenia),
-leczenie psychiatryczne mnóstwem leków (j.w.) od około 7 lat,
-uzależnienie od kofeiny (kawa, energetyki, pigułki z kofeiną),
-5 znieczuleń ogólnych,
-reszta głównie eksperymenty.
Rejestracja: 2016
  • 2237 / 295 / 3


13 listopada 2017Mariuszcpak1980 pisze:
No ja osobiście nie znam ćpuna co by był monogamistą... Spróbujesz jednej rzeczy to później jesteś ciekawy jak inne działają. A później można przecież mixy robić :)) i tak to leciało.
Z tym, że ćpanie substancji z różnych grup, to jeszcze nie jest politoksykomania. Tutaj chodzi o przeskakiwanie z uzależniania w uzależnienie, z kilkoma uzależnieniami na raz.
Rejestracja: 2018
  • 1661 / 270 / 154


[mention]STR88[/mention] Czyli uzależnienie od opioidów, MPH i kofeiny da się pod to podpiąć? Z ciekawości pytam, ćpanie to nie wyścigi ani zabawa. :rolleyes:
Rejestracja: 2017
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 71 / 0


aaa! jak nie zabawa..?


[mention]str88[/mention] czyli wpierdolenie się w benzo podczas schodzenia z giebla się wpasowuje idealnie?
Rejestracja: 2016
  • 2237 / 295 / 3


27 października 2018taurinnn pisze:
[mention]STR88[/mention] Czyli uzależnienie od opioidów, MPH i kofeiny da się pod to podpiąć? Z ciekawości pytam, ćpanie to nie wyścigi ani zabawa. :rolleyes:

Tak, to politoksykomania.

27 października 2018MrMagnificus pisze:
[mention]str88[/mention] czyli wpierdolenie się w benzo podczas schodzenia z giebla się wpasowuje idealnie?

To jeszcze nie jest politoksykomania, to uzależnienie krzyżowe.
Rejestracja: 2018
  • 0 / / 0


U mnie się zaczęło niewinnie. Pierwsze papierosy z kolegami. Póżniej wszedł alkohol. A potem nadszedł czas na testowanie wielu środów odurzających.
Rejestracja: 2018
  • 0 / / 0


U mnie tez niewinnie , tramal raz / dwa razy na miesiąc na lepsze uczenie , po to zeby trochę sie odciąć , potem poszła feta , zioło , benzo , teraz tramal dzień w dzień , koda na tygodniu w weekend feta i jak da rade wyciągnąć to co 3 miesiące lorafen 2,5 %-D
Rejestracja: 2018
  • 843 / 185 / 0


Kiedyś tylko opio a konkretniej koda. Obecnie jest tak: dajcie mi narkotyk, a ja go wezmę, potem pewnie dorzucę coś co lubię do mixu. Z jednej strony pomaga to bo tolerka aż tak nie rośnie na konkretną rzecz, ale z drugiej to jednak trochę bardziej szkodzi takie wpierdalanie wszystkiego co się nawinie.
Posty: 177 Strona 16 z 18
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość