Flualprazolam (RC)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 575 Strona 47 z 58
Rejestracja: 2018
  • 223 / 14 / 0


To się ma nijak do alpry jest mocno amnezjne i przypałowe, jak dla mnie bardziej niż clonoa.
Rejestracja: 2018
  • 78 / 5 / 0


Jedyne co ma wspólnego z alprą to człon nazwy. Różnią się całkiem działaniem. Dla mnie też coś między klonem a Lorafenem lorazepamem.

Podawaj nazwy substancji, a nie nazwy handlowe leków. taurinnn

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Handlował w internecie marihuaną, której część zjadły... sarny

Interes prosperował znakomicie do momentu, gdy trzy przesyłki zamiast do adresatów trafiły do biura przesyłek niedoręczonych w Koluszkach.
Rejestracja: 2013
  • 23 / / 0


Jak wy to dzielicie bo mam 1tab 1mg i nie ma kresek zadnych zeby to przelamac czy cos
Rejestracja: 2018
  • 827 / 107 / 0


Po prostu kroisz nożem mniej więcej w połowie albo odgryzasz. Z moich doświadczeń wynika, że substancja jest dosyć nierówno rozłożona w pigułach, więc to trochę ruletka xd
BTW flualpra to najlepszy środek na kaca, raz po 6 piwach, pigule i połowie blanta (hasz plus trawa) obudziłem się w nocy z okropnym bólem głowy. Łyknąłem pół tabletki i po 15 minutach zasnąłem jak dziecko. Rano miałem tylko lekki zjazd po emce. Dobrze, że to była moja ostatnia porcja i więcej nie zamawiam. Flualprazolam to coś równie pięknego jak niebezpiecznego.
Rejestracja: 2018
  • 157 / 2 / 0


17 stycznia 2019Cpunello93 pisze:
Jak wy to dzielicie bo mam 1tab 1mg i nie ma kresek zadnych zeby to przelamac czy cos
Kiedyś miałem takie plastikowe pudełeczko w kt9re składało się tabsa zamykali I przecinek to bo w połowie takim nożykiem.
(cut) - taurinnn
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 22 / / 0


wczoraj otrzymałam swoją paczuszkę, zarzuciłam 0,25mg tak w razie czego (mam zerową tolerkę). Czekam i w sumie nic, po 2h dorzuciłam clonazolam 0,75mg jakoś.. no to powoli czułam się jak po wypiciu jednego piwa.. to mysle sobie wezmę coś zebym przynajmniej zasnęła bo moją sojuszniczkę położyło do łoża już dawno, oglądając pierwszą miłość, wziełam 0,5mg diklazepamu i co? no nic w sumie to jak po 2 piwach i poszłam spać.
Koleżanka miała lepiej po 0,25mg flualpry mówiła że poczuła delikatnie taką przyjemność na mózgu, wszystko było ok, mieśnie twarzy rozluźnione, więc nie wiem może zależy od człowieka :)
Rejestracja: 2018
  • 223 / 14 / 0


Raczej nie, pillsy mają różną gramature, było o tym parę razy.
Rejestracja: 2016
  • 473 / 253 / 2


Ej, bo ja od rana pizgam pille z [priv - vendor'a]. Tabletki sa ponóc jednomiligramowe, więc rozkrajam po połowie, ale możliwe że substancja tak weszła? Łącznie jeden miligram flualprazolamu in. Wcześniej metkatynon szedł z dwóch paczek kota i cztery buchy maczany od [priv - vendor'a]. Zejdzie do jutra do piętnastej wszystkie fazy zejść? Och, muszę wymyć włosy :D
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2019 przez LittleQueenie, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2014
  • 1545 / 236 / 0


jak nie będziesz wpierdalać tego jak cukierki na pacmanie i położysz się spać, to pewnie do piłtnastnej wszystkie fazy zejść.... i kto wie, może nawet włosy wymyć.
Rejestracja: 2017
  • 23 / 1 / 0


Moje ulubione rc benzo, w ogóle benzo naawet bez podziału na rc i apteke. Wyjebiste. Jak kiedyś eti tylko bardziej euforyczne. Przede wszystkim mocne. Zajebiście obniża lęk. W sumie u mnie to całkowicie wyeliminowało lęk, wprawdzie w połączeniu z innymi medykamentami ale sądzę, że to zasługa fualpry bo zajebiście się prowadzi po tym rozmowę.
Posty: 575 Strona 47 z 58
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dgnted, lucyfer299, Majestic-12 [Bot], Pompejszyn i 11 gości