Ja się nie wjebię - knajpa kodeinowa v5/ sposób na dwie paczki ankieta

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Sposób na dwie paki

39%
Na dwa paragony poproszę
79
5%
Ale jak to jedna? U konkurencji dają dwie
10
1%
Prawienie komplementów
2
8%
Symulowany kaszel / ból zęba
17
3%
Udawanie nieobliczalnego ćpuna/ bycie nieobliczalnym ćpunem/groźby
6
4%
Załatwienie recepty
9
1%
Podrobienie recepty
2
4%
Branie na litość
8
9%
Podejście do drugiego okienka
18
16%
Wyjście z apteki i ponowne wejście
33
6%
Łączenie różnych produktów z kodeiną np antek + tjoko
13
2%
Łapówka
4

Liczba głosów: 201

• 60 / 4 / 0

@guccilui rozumiem, ale czy jest szansa doprowadzić do tego oralną drogą podania? w sumie mógłbym zrobować 200 wrzucić do buzi, raczej mnie to nie zabije, skoro płukałem już dość dużo maku
  • 1581 / 202 / 2

Pewnie że tak, oralnie majka działa, ale musisz walić dużo większe dawki niż do iv, jest to nieekonomiczne, dlatego oralna majka jest tak szykanowana. No i o tym, że musisz rozbić tabsa na pył i np. zalać wodą i wypić, nie wspominam, bo to, że retard nie zadziała tak jak należy, to oczywistość.

Trzeba też wspomnieć, że dawki, które ocierają się o nodding, są niebezpieczne. Szczególnie przy majce oralnej, ona się dość długo wczytuje, trzeba wiedzieć na ile można sobie pozwolić.
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2019 przez guccilui, łącznie zmieniany 1 raz.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Światowa Organizacja Zdrowia widzi potencjał leczniczy marihuany

WHO rekomenduje zmianę klasyfikacji marihuany w traktatach regulujących międzynarodową politykę narkotykową. Chodzi o przeniesienie marihuany i żywicy konopi – czyli haszyszu – z Wykazu IV oenzetowskiej konwencji o środkach odurzających do Wykazu I. Tłumaczymy, co to znaczy w praktyce.
  • 722 / 79 / 0

Jest szansa.
Ja się tak znodowałam oralnie po PST, że aż oddychać przestałam.
  • 417 / 82 / 0

Jak najbardziej, zeżarłem chyba z 250 majki bo nie chciało mi się juz przerabiać i byłem ostro wkurwiony. Nody tak ciężkie że nie wiedziałem jak wstać z łóżka, działanie długie.
  • 1581 / 202 / 2

Oj tak, dawki rzędu + 200 mg dają srogie noddy nawet u osób z tolerką, 250 mg dla mnie to już by było naprawdę mocno. Ja w zeszłym roku przy 150 mg już miałem srogo.
  • 5495 / 406 / 0

18 stycznia 2019guccilui pisze:
W tym stanie się lezy i śpi/budzi,
Zanim napisałem jakie miałem noddy, to właśnie leżałem i budziłem się co parę minut z ``filmami`` w głowie a później obudziłem się po 40 minutach, po nagłej odcince. :patrzy:
  • 824 / 143 / 2

Jak jeszcze bałem się igieł to też czasem jadłem majkę z tabsów tak normalnie, tylko pokruszoną, ale wtedy właśnie mi się jej działanie nie podobało, a o dziwo bardzo dobrze wtedy tolerowałem PST, więc myślałem, że z czystą morfiną będzie podobnie. Dopiero po spróbowaniu i.v. się do niej przekonałem i popłynąłem.
To nie to, że jest szykanowana, po prostu dla wielu osób jej działanie przy podaniu doustnym za bardzo różni się od podania dożylnego i dlatego raczej wybiera się to drugie i to nawet nie jest kwestia biodostępności co po prostu profilu działania. Natomiast przy Oxy jest odwrotna sytuacja.

@guccilui , dzięki. Problem w tym, że ja nie chcę całkowicie z tym kończyć, po prostu za bardzo lubię opio, więc staram się minimalizować szkody związane z ciągami i wymuszam na sobie te przerwy, ale jakbym miał całkowicie zrezygnować z grzania to bym chyba się wolał zajebać. Wiem, że smutnie to brzmi, ale sporo osób tu pisze, że opio jakoś nadają życiu sens, więc ja się w to też wpisuję, tylko robię wszystko po swojemu, bo ciągi mi nie służą.
  • 1425 / 87 / 0

18 stycznia 2019Kosmaa pisze:
^ Zazdroszczę, ja ze 3 razy miałem noddy i to przy dawkach 300-400mg bez tolerki ze wzmacniaczem sedacji - difką. Kurwa mógłbym całe życie przenoddować. Może to tamtejszy klimat ? Może dieta? a może Unia robi nas w huja na zawartość kodeiny thicodinie? ;( Musze przestać tu wchodzić bo się nakręcam.
ja nienawidze noddingu, poprostu nie cierpie tego stanu i nie wiem co w tym fajnego
nagrzany lubie cos robic, rozmawiac, sluchac muzyki przed komputerem
a takie lezenie i przymykanie oczu jest niefajne bo czuje ze trace faze

@Uroboros
zostawilem ci PW, odczytaj to pogadamy moze w koncu
najlepiej jakbys mi numer telefonu podal bo z toba to naprawde ciezko sie zgadac, masz alzheimera? xD
dawaj bo kiedys mielismy dobry kontakt w knajpie a potem zniknales :ghb:
  • 60 / 4 / 0

no i zjadłem te 150mg mst oralnie i było to mimo wszystko lepsze niż 450mg kodeiny, ale i tak czułem się niedogrzany, a o noddingu to mogę chyba zapomnieć!!!

@Drevolt czasem bardzo smutno mi się czyta twoje posty :( mam wrażenie, że kodeina uczyniła cię strasznie zgorzkniałym. może powinieneś pozmieniać w życiu kilka nawyków, nie sądzisz?
  • 258 / 16 / 0

Wilk - nie ma to jak PST, nie?

100x mocniejsze, niż czysta majka p.o. czy oxy.

Zwykłe bakalie z marketu mocniejsze, niż morfina, tramal i oxy razem wzięte.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata