Metadon - wątek ogólny

Metadon to najprostszy chemicznie opioid – 6-(dimetyloamino)-4,4-difenyloheptan-3-on.
Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 1795 Strona 176 z 180
Rejestracja: 2014
  • 6501 / 705 / 0


Ja bym próbował w najbliższym programie substytucyjnym. Jeśli nie masz ubezpieczenia, to może być problem (choć pewnie tylko finansowy - czyli żaden w tej sytuacji).
Jeśli na programie nie wyrażą zgody, to dzwonić po psychiatrach i pytać, czy zgodzi się przepisać. Metadon jest na "specjalną" receptę i może być trudno.
Jeśli i to nie wypali, to próbowałbym to jakoś sprowadzić, co może i jest wykonalne, ale zajmie więcej czasu, niż zapewne masz.
Jest jeszcze opcja załatwienia Buprenorfiny - konkretnie Bunondol 0.4 mg - jest na zwykłą receptę i prywatnie psychiatra powinien wypisać ile trzeba. Tu trzeba jednak ostrożnie, gdyż można sobie zrobić krzywdę.
Powodzenia
Rejestracja: 2015
  • 295 / 13 / 0


Żeby wziąć bupre musiała by zejść z syropu bo dostanie skreta takiego ze huj najlepsze wyjście to w twoim przypadku zakupić kode w aptece i jakoś wytrzymać ten tydzień. Bo raczej nikt ci nie wypisze syropu bo dokumentacji pewnie żadnej nie masz

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Wpływ leków i narkotyków na zdrowie jamy ustnej

Kampanie społeczne przestrzegające przed eksperymentowaniem z narkotykami często pokazują zdjęcia osób zażywających narkotyki, przed nałogiem i w trakcie. Najczęściej najbardziej szokujące są zmiany skórne i zmiany w jamie ustnej.
Rejestracja: 2014
  • 6501 / 705 / 0


Dlatego właśnie ostrzegałem, że trzeba ostrożnie. W przypadku "zwykłych" agonistów trzeba tylko poczekać, aż "wyjdą", czyli na pierwsze objawy skręta. Nie wiem, jak to jest z metadonem... być może trzeba poczekać nieco dłużej.
Rejestracja: 2015
  • 295 / 13 / 0


/jak ktoś jest nasączone to chyba musiał by z tydzień czekać
Rejestracja: 2017
  • 13 / 2 / 0


Witam,
Nie wiem czy wybrałem dobry dział, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Otóż w środę idę do psychiatry i zamierzam się zwierzyć ze wszystkich grzechów. Mam taki plan - chciałbym, aby do matury przepisał mi metadon, jako terapię zastępczą, bym mógł się uczyć, zdawać i funkcjonować, a potem bym poszedł do ośrodka zamkniętego na odwyk. Jest szansa, że psychiatra pójdzie na taki układ?
Rejestracja: 2016
  • 808 / 98 / 0


Jest.
Chodz pewnie przepisze bupre a nie mietka.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 705 / 0


Wydaje mi się, ze bupra jest o wiele lepsza, łatwiejsza w odstawce.Metadon to już dla nieźle wjebanych helupiarzy.
Rejestracja: 2014
  • 6501 / 705 / 0


Na metadon marne szanse. Bunondol (Buprenorfina w małej dawce) jak najbardziej.
Rejestracja: 2016
  • 808 / 98 / 0


Ewentualnie jedz do Francji. Tam metadon daja za dodatni test moczu na opio. Dostaniesz ile tylko zechcesz, nawet 120mg a nawet wiexej na dzien przy czym mozesz odbierac zapas raz na caly tydzien. I mozesz przy tym cpac do woli wszystko inne. Nawet walic po batach pielegniarki ucza.
Ale nie polecam. Spróbuj sobie to potem rzucic . good luck/ albo po francusku to bon czos/szos, nie wiem jak wam zapisac żebyście odczytali XD
Rejestracja: 2014
  • 6501 / 705 / 0


Poważnie pielęgniarki uczą, jak walić Metadon po kablach? : D
Zepsuty kraj...
Posty: 1795 Strona 176 z 180
Wróć do „Metadon”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości