Metadon - wątek ogólny

Metadon to najprostszy chemicznie opioid – 6-(dimetyloamino)-4,4-difenyloheptan-3-on.
Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 5176 / 488 / 0

Ja bym próbował w najbliższym programie substytucyjnym. Jeśli nie masz ubezpieczenia, to może być problem (choć pewnie tylko finansowy - czyli żaden w tej sytuacji).
Jeśli na programie nie wyrażą zgody, to dzwonić po psychiatrach i pytać, czy zgodzi się przepisać. Metadon jest na "specjalną" receptę i może być trudno.
Jeśli i to nie wypali, to próbowałbym to jakoś sprowadzić, co może i jest wykonalne, ale zajmie więcej czasu, niż zapewne masz.
Jest jeszcze opcja załatwienia Buprenorfiny - konkretnie Bunondol 0.4 mg - jest na zwykłą receptę i prywatnie psychiatra powinien wypisać ile trzeba. Tu trzeba jednak ostrożnie, gdyż można sobie zrobić krzywdę.
Powodzenia
  • 255 / 10 / 0

Żeby wziąć bupre musiała by zejść z syropu bo dostanie skreta takiego ze huj najlepsze wyjście to w twoim przypadku zakupić kode w aptece i jakoś wytrzymać ten tydzień. Bo raczej nikt ci nie wypisze syropu bo dokumentacji pewnie żadnej nie masz

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Organizator Woodstocku chce stworzyć własny gatunek marihuany z okazji 50-lecia festiwalu

Organizator chciałby odtworzyć klimat Woodstocku z 1969, a jak wiadomo, na festiwalu nie brakowało marihuany, jak również i mocniejszych narkotyków.
  • 5176 / 488 / 0

Dlatego właśnie ostrzegałem, że trzeba ostrożnie. W przypadku "zwykłych" agonistów trzeba tylko poczekać, aż "wyjdą", czyli na pierwsze objawy skręta. Nie wiem, jak to jest z metadonem... być może trzeba poczekać nieco dłużej.
  • 255 / 10 / 0

/jak ktoś jest nasączone to chyba musiał by z tydzień czekać
  • 13 / 1 / 0

Witam,
Nie wiem czy wybrałem dobry dział, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Otóż w środę idę do psychiatry i zamierzam się zwierzyć ze wszystkich grzechów. Mam taki plan - chciałbym, aby do matury przepisał mi metadon, jako terapię zastępczą, bym mógł się uczyć, zdawać i funkcjonować, a potem bym poszedł do ośrodka zamkniętego na odwyk. Jest szansa, że psychiatra pójdzie na taki układ?
  • 745 / 81 / 0

Jest.
Chodz pewnie przepisze bupre a nie mietka.
  • 5495 / 408 / 0

Wydaje mi się, ze bupra jest o wiele lepsza, łatwiejsza w odstawce.Metadon to już dla nieźle wjebanych helupiarzy.
  • 5176 / 488 / 0

Na metadon marne szanse. Bunondol (Buprenorfina w małej dawce) jak najbardziej.
  • 745 / 81 / 0

Ewentualnie jedz do Francji. Tam metadon daja za dodatni test moczu na opio. Dostaniesz ile tylko zechcesz, nawet 120mg a nawet wiexej na dzien przy czym mozesz odbierac zapas raz na caly tydzien. I mozesz przy tym cpac do woli wszystko inne. Nawet walic po batach pielegniarki ucza.
Ale nie polecam. Spróbuj sobie to potem rzucic . good luck/ albo po francusku to bon czos/szos, nie wiem jak wam zapisac żebyście odczytali XD
  • 5176 / 488 / 0

Poważnie pielęgniarki uczą, jak walić Metadon po kablach? : D
Zepsuty kraj...
Wróć do „Metadon”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata