PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 18 / 3 / 0

17 stycznia 2019benzoape pisze:
Dwa kerfy 250g .88 02/2019 klepnęły całkiem ładnie, lepiej niż bakalland .55. Tolerka 300mg kody.
Ej, zaciekwiłeś mnie mega. To jest czeski mak? Jest normalnie dostępny teraz w kerfach?
  • 197 / 25 / 0

Tak, czeski, klepią jak ta lala. 3 paczki to już balansowanie na granicy śmierci. Mon@Dieu naucz się używać wyszukiwarki, tyle ci powiem. :*
Natomiast w temacie - Bakalland w tym roku nie przestaje nas zasypywać zajebistym szuwaksem, tym razem pod banderą Carrefoura.
8H.1901.07 czechy, wyszła pyszna czysta woda, słodziutka :mniam:

Jakieś 'nowe' żółte baka w ogóle ktoś widział? Bo czeskie stanęły w 1811, za to francuzy jeszcze wcześniej bo i 250g i 500g były z 1810. Dla biedronki pakowali czechacze jeszcze w grudniu bo bywało różnych serii z 1812 w oznaczeniu, a dla flagowego okrętu nic od listopada, nawet czechów. Fabryka strajk ogłosiła czy już tam całkiem się przegrzali i zapomnieli, że klienci czekają?
A w Kauflandzie nie ma nawet Poexów, ani mielonych ani zwykłych. Cuda niewidy w tym roku, globalne oziębienie ćpuńskich receptorów.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Operacja top secret. Wciągali kokainę na łodzi podwodnej z pociskami nuklearnymi

Trzech marynarzy Royal Navy zostało przyłapanych na wciąganiu kokainy podczas służby. Płynęli okrętem podwodnym uzbrojonym w broń nuklearną – informuje „The Mail on Sunday”.
  • 85 / 11 / 0

@Skunk na początku grudnia były chyba żółte .55 i .56 żółte, francuskie w @500g paczkach, w kauflandzie widziałem. te .56 to chyba najlepszy mak jaki piłem,może prócz kerfa, ale nie pamiętam czy to była seria .13 czy .16, ale staż mam dość krótki, od lipca 2k18 jakoś.

poza tym zauważyłem, że w dwóch kauflandach, w różnych częściach polski zniknęły już nawet cenówki z bakalandem

lol

• 2418 / 188 / 0

16 stycznia 2019AlienForms pisze:
A ty @LOL na czym teraz jedziesz ?
alien jadę na silnej woli ;-)
długo już nie brałem <jak na mnie>

ostatnio znalazlem mak jeszcze z wakacji .36 i nowe kerfury w niskiej cenie, bardzo dobrze się ugrzałem.
nowa seria to czech 07 :)

19 stycznia 2019skunk_z pisze:
8H.1901.07 czechy, wyszła pyszna czysta woda, słodziutka :mniam:
nasiona jak wiór widać od razu
  • 146 / 9 / 0

Przepłukałem ten popularny maczek t49 turek.
Nie chciałem przesadzić z dawką bo często po 0.5kg baka blokowało mi szczanie na cały dzień Xd.
Przepłukałem tego jakies 350-400 g.
przepłuczka pachniała lekko gorzkawo ale przeważała słodycz.
Kolor był fajny jak klepacz francuski.
Wypiłem , gorzkie troche było ale bardziej słodkawe.
Działanie jakieś napewno było ale subtelne i bardzo delikatne.
Czuć było odprężenie i ciężkość ciała jak po jakimś klonie.
Działanie jak inni zauważyli krótkie.
1.5h i nie czułem już nic.
Co dziwne dobrze po tym spałem.
Po maczkach z baka nie mogłem zasnąć do 4-5 , zarzucane 22-23.
Podsumowując myślę że za mało tego przepłukałem 500g dało by lepsze efekty a te niecałe 400 było zbyt słabe.
Jak na obecne czasy to można go brać bo coś tam działa.
Cena wysoka a działanie 3\10
  • 97 / 4 / 0

500 tego turasa to tak mało, ze nie dzieliłbym dawki, a nawet poszukał czegoś nawet bardzo słabego rzędu 2/10 i wymieszal płucząc razem chociaż kilo, bo takie dawki to strata towaru dla kogoś, kto ma jakąkolwiek tolerke
  • 18 / 3 / 0

Co do recenzji 2 posty wyżej - moja teoria (nie wiem czy słuszna :D) jest taka, że ten turas brakiem morfiny której poziom jest kontrolowany w Turcji nadrabia kodeiną (która też w dużej ilości występuje w maku, tyle że malo sie o tym mówi bo m ma większą moc) i stąd to nietypowe działanie tego maku. Mam 2 paczki to skrobnę recenzję pewnie nawet jutro.

No dobra to lecimy z tematem bo trzeba trochę zapracować dla forum, tak więc kupiłem dziś w okolicznych sklepach kilka maczków (czego się nie robi dla wyszukiwarki hahaha :D)

Marka:Bakalland

Seria: 02.2020
8H.1811.89 CZECHY

Ilość:2x250g

Tolerka: 260mg kody robi b dobrze.

Wygląd: Ziarna dość zwyczajnie wyglądające. Ponadprzeciętnie dużo zanieczyszczeń.
przepłuczka ma gorycz, ale ale niewielką w porównaniu z francuskimi makami które jadłem.

Efekt: Mocno niesatysfakcjonujący. Coś tam coś tam czuć w tle ale nie ma nawet startu do .89 czy .90. Źrenice nawet nie zwężone Być może komuś przy małej tolerce zaleczy skręta, ale mak na fazę to to nie jest.
  • 731 / 167 / 0

koda w dużej ilości? Typowo w maku jest tej kody z 1-2%. Co ty bredzisz. Musieliby mieć jakieś specjalne odmiany maku żeby coś takiego miało miejsce. To jest majka pewnie, tyle że w malutkich dawkach może ona działać tak słabo i krótko jak koda, zwłaszcza u osób z tolerancją.
  • 197 / 25 / 0

@WrakCzlowieka w tych turasach musi być też nieco więcej tebainy albo jakichś innych alkaloidów niż np. we francuzach i dlatego daje dziwne, nietypowe działanie. Kiedyś, jak Alien mówił, były niedziałające hiszpany z Helcoma, co po wypiciu dawały nawet do godziny wrażenia że się coś ładuje i zaraz, za moment będzie fajnie.
Skoro na skręta pomaga to na pewno są tam 'dobre' rzeczy, ale co, czego i w jakim stężeniu to się nie dowiemy. Jak dla mnie to tylko strata pieniędzy przy takiej losowości działania, o jakiej piszecie.

Kolego @Dieu, "być może komuś przy małej tolerce zaleczy skręta", 260mg kody to jest malutko, a jak ciebie ten mak nie robi, to nikogo to nie porobi nawet na skręta. Czechy bakallandowe nie działają i pijesz tylko same zanieczyszczenia, dej pan spokój. Ciesz się tą kodeiną i nie marnuj pieniędzy na coś, co było sprawdzane.

@lol wiem, widziałem i wiedziałem że syf ale zawsze chętnie testuje, sprawdzam nowości, bo to chwila, a może coś odkryję. Tak samo testowałem ostatnio różne serie helio, które wyglądały zachęcająco, z karfa brązowego jak i niebieskie oryginały, daty i serie różne, z niektórych wychodził nawet gorzki, zabarwiony płyn ale nic nie działało. Wiedziałem, że tak będzie, ale i tak sprawdzałem dla swojej pewności.

lol

• 2418 / 188 / 0

20 stycznia 2019skunk_z pisze:
@lol wiem, widziałem i wiedziałem że syf ale zawsze chętnie testuje, sprawdzam nowości, bo to chwila, a może coś odkryję. Tak samo testowałem ostatnio różne serie helio, które wyglądały zachęcająco, z karfa brązowego jak i niebieskie oryginały, daty i serie różne, z niektórych wychodził nawet gorzki, zabarwiony płyn ale nic nie działało. Wiedziałem, że tak będzie, ale i tak sprawdzałem dla swojej pewności.

ale testowałeś helio w przezroczystym opakowaniu? on wyglądał nieźle. ale nie bylo na nim napisu serii etc.
ja 5 dni nie bralem, w sumie to mój rekord od jakichs 5 lat, cisnienie jak jasny chuj %-D
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata