Tapentadol (Nucynta, Palexia, Tapal)

Moderator: Opioidy

Posty: 60 Strona 6 z 6
Rejestracja: 2011
  • 1364 / 161 / 0


Ja po 900mg miałem takie haluny, ze ja pierdole. Myslalem, ze jak mam średnio-wysoka tolerke na opio (160 oxy mnie robi iv ok, 200 majki iv czuje, 2 gramy Tramalu zjedzone czuje) i to podobna sila działania jak tramadol to będzie ok. Pogryzlem- nie miałem akurat jak pokruszyć i co się dzialo potem to ja pierdole. Gadalem z ludzmi których nie ma etc. Większości halunow nie pamiętam, ale myslalem ze z psychiatryka po mnie przyjadą czy potem przyjechali, chciałem uciekać. Ogolnie nie polecam, na pewno nie w takich dawkach.
Rejestracja: 2018
  • 1181 / 92 / 0


Ja jednak tramal czyli klasyk lepiej odczuwam , wiem też co mogę się po nim spodziewać, dlatego myślę ze pelaxię warto wypróbować z oksy jednak zdecydowanie wolę DHC czy tramal.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Alkohol wart setki milionów dolarów poszedł z dymem. "Mogliśmy tylko stać i patrzeć"

Nawet do 160 milionów dolarów strat i prawdopodobieństwo poważnego skażenia rzeki to skutek pożaru, który strawił jeden z magazynów właściciela marki Jim Beam w Versailles, w stanie Kentucky.
Rejestracja: 2016
  • 2248 / 295 / 3


Tapentadol naprawdę nietypowo grzeje. Jeszcze bardziej nietypowo niż tramadol. Ciekawe.
Później skrobnę coś dłuższego na temat działania tapentadolu na mnie.
Ta noradrenalina ma swoje plusy i minusy.
I w ogóle to miałem przerwę od większych dawek mocniejszych opio (ale niezbyt długą, ze dwa czy trzy tygodnie, chyba) i powrócił, przynajmniej ułamek, tego przyjemnego odbioru muzyki ze słuchawek, jak się jest na opio... Tęskniłem za tym.

No i trochę czuję się odrealniony, a czasem zacinam się jak coś piszę, bo nie mogę ubrać myśli w słowa. Mam też delikatne omamy pokroju "oddychających" przedmiotów/ścian.

Dodam też, że jak wziąłem dzisiaj tapentadol, to już miałem w swoim organizmie około 1mg klonazepamu.
15 listopada 2018GG Allin pisze:
Z tramadolem jest podobnie, robi się taki glut - z czego może da rade wykorzystać z 10% (o ile część faktycznie się rozpuściła).
Ale to tylko przy Tramalu Retard, a nie w przypadku każdego preparatu (nie licząc tramadolu w szkle oraz kropel), co nie?
Rejestracja: 2016
  • 2248 / 295 / 3


W sumie nic dłuższego nie mam do napisania.
Po czasie ta noradrenalina zaczęła być po prostu irytująca. Jak na początku to jakoś się łączyło z typowym opioidowym flow, tj. aktywizacją, to po kilkunastu minutach miałem już dość tej stymulacji.
O dziwo złapałem ze dwa małe noddy, ale w sumie to brałem to nad ranem, a obudziłem się o pierwszej w nocy.
Te omamy i derealizacja były nieciekawe. Czułem się trochę jak na poranku po ketonowej nocce. Euforia fajna, dobrze wyczuwalna, ale przez tę pustą stymulację nie mogłem jej wykorzystać i nie czułem się, no, ugrzany.
Słuchanie muzyki odpuściłem jakoś po trzydziestu minutach, bo po prostu już mnie to irytowało, co mi się nigdy na opio nie zdarzyło, bo kocham ten miły odbiór dźwięków na opio.
Rejestracja: 2010
  • 3188 / 266 / 0


Przepraszam Was, ale nie mam sił dziś czytać całego wątku, więc zadam kilka pytań.
Czy oprócz podbijania oxycontinu Palexia podbija także inne opio? Mam na myśli kodeinę.
Czy sama w sobie daje jakąś fazę ??
Mam jeszcze 200 mg
Rejestracja: 2017
  • 1822 / 277 / 2


IMO spokojnie powinna podbić.
Rejestracja: 2013
  • 86 / 8 / 2


A moim zdaniem nawet jeśli kodę też podbija to szkoda tapentadolu.
Lepiej sobie zachomikować do czegoś lepszego :mniam:.
Rejestracja: 2010
  • 3188 / 266 / 0


Zjadłem. kody a bardzo nie podbija, ale podbija alko + nikotyna
Rejestracja: 2018
  • 991 / 185 / 2


@@ledzeppelin2 jakie dawki kodeiny i tapentadolu zjadłeś? Opisz bardziej szczegółowo jak możesz, bo jestem ciekawy jak to z kodą zadziała. A jeszcze jakby wcześniej pregabalinę zjeść... mogłoby być ciekawie :-)

Poza tym, czy bezpieczne jest branie tapentadolu przy kuracji antydepresantami, a konkretnie trazodonem? Czy tu nie będzie interakcji? Trazodon jest SARI, tapentadol NRI, ale w sieci można wyczytać, że coś tam niby działa na serotoninę, ale nie aż tak jak tramadol.
Rejestracja: 2013
  • 225 / 7 / 0


To jak w końcu z tym mixem z morfina iv? Warto? Wzmocni? Na kiedy przed strzalem gryźć tabsa? Mam 80mg majki i 100mg tego, póki co 50/60 mg majkiv robiło mnie w miarę spoko ale bez szalu zanim wszedłem na bpr na której jestem już dwa tyg, teraz chce mocnych efektow opistowych, będzie 36h ponad od ostatniej bupry i kilkanascie h wcześniej już będzie jeden strzał samej majki żeby wygonic bpr receptorow więc zadziała wszystko normalnie. Będzie fajnie?
Posty: 60 Strona 6 z 6
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości