Jestem niedojebany

Moderator: Zdrowie

• 21 / / 0

Opisze w skrócie mój przypadek. Obecnie lat 21, politoksyomania, padaczka od 2 lat. stan nietrzeźwości utrzymany prawie ciagle od 5 lat. W Cv mam już, zmasakrowanie musku fetką i b-k, ciąg na opioidach (PST) 5 miesięcy ale odstawione, obecnie zalewam się alkoholem i klonami przez cały czas podpalane mj.
Od zawsze czułem że troszkę nie potrafię nadąrzyć za rówieśnikami, i od zawsze apatyczny i ciągła anhedonia. Poczucie braku sensu życia itp standard. Nie czuje się źle ani beznadziejnie ale obojętnie. Mało rzeczy mnie cieszy, do wszystkiego się zmuszam żeby nie zawieść bliskich.
Mimo iż mam kochająca kobietę od 4 lat, rodzine która zrobi dla mnie wszystko. Moje lenistwo coraz częściej podsuwa mi chęć samobója no bo jeśli życie tu mnie nie cieszy na co się męczyć? Ofc odjebane tak żeby wyglądało na wypadek bo bliscy by chyba tez się odjebali.
Przed samobójem chciałbym podjąć próbę leczenia bo jestem chory. Od czego zacząć, jak się do tego zabrać ? Najpierw rodzinny i skierowanie do psychologa czy jak ?
  • 177 / 16 / 0

Do lekarza rodzinnego po skierowanie lub do psychiatry, znajdź dobry oddział odwykowy bo to ważne. Ze wsparciem rodziny i z własną wolą dasz radę, trzymam kciuki

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Nowa Zelandia: Rząd zapowiedział referendum ws. legalizacji marihuany

Rząd Nowej Zelandii zapowiedział, że następne wybory powszechne w kraju, w 2020 roku, będą połączone z referendum ws. legalizacji rekreacyjnego palenia marihuany - informuje AFP.
Użytkownik zbanowany
  • 361 / 23 / 0

08 stycznia 2019Brak nazwy pisze:
Opisze w skrócie mój przypadek. Obecnie lat 21, politoksyomania, padaczka od 2 lat. stan nietrzeźwości utrzymany prawie ciagle od 5 lat.
Czyli "imprezę" zacząłeś w wieku 16lat?
  • 831 / 145 / 2

Lekarz pierwszego kontaktu, załatw skierowanie na detox, jak będziesz czysty to najlepiej jakbyś jeszcze do jakiegoś ośrodka odwykowego pojechał na dłużej (w zależności od Twojego stanu zdrowia - tu musi lekarz Cię zbadać), ale to już musi być Twoja decyzja, najlepiej pogadaj z dziewczyną i rodziną i powiedz im wszystko. Jeżeli nie zdecydujesz się na ośrodek to obowiązkowo psychoterapia i regularne wizyty u psychiatry.
Jesteś jeszcze młody to masz szansę z tego wyjść.
  • 21 / / 0

No tak w wieku 16 lat zaczął sie już podjazd na grubsze tematy mj palone kilka razy w tygodniu a w weekend wciągane 3-MMC i pente, pierwszy GBL poleciał w 1 liceum. :D
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata