Stymulanty a praca, nauka

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 98 / 2 / 0

Procent pisze:
Bo to prawdopodobnie nie istnieje. Sam jego 'odkrywca' powiedział, że wszystko wymyślił. Przynajmniej tak było do niedawna. Nie wiem czy do tej pory ktoś to potwierdził/zdementował.
Nie wyjaśnia to istnienia badań, w których była wyraźna poprawa symptomów...
  • 74 / 1 / 0

Odchodząc od tematu ADHD...
Macie stestowane jakieś erceki, które dałyby radę zamiast bufedronu/pentka+e-kota? Dodam, że wyżej wymienione zużywałam w tempie ok. 1-1,7 g/tydzień, także dość oszczędnie myślę. Efekty były bardzo okej, radość z nauki fhuj duża, ale teraz mam lipę bo (chyba) wszystko co dobre wyleciało z wiadomego powodu [*]

Aha, no i póki co mam dostęp (vendor dobry, 11/10) jedynie do hexa i PV9, których jeszcze nie zamiawiałam, ewentualnie zakupy w jakiejś stacjonarce (bleeee :nuts: ), a jeśli to odpada to musiałabym szukać innego vendora i ryzykować hajs/zdrowie/czas.
Jakieś pomysły?

...
A w sumie to zabiorę się za tego heksia.
:diabolic:

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Handel dopalaczami w Łodzi. Kobieta odebrała partnerowi dopalacze i zaniosła na policję

Na procesie w sprawie dopalaczy zeznająca jako świadek 39-letnia koordynatorka projektów unijnych opowiedziała o problemach swojego partnera, który uzależniony jest od dopalaczy. Dlatego w pewnym momencie nie wytrzymała: zabrała mu dopalacze i zaniosła na policję.
Użytkownik nieaktywny
  • 138 / 15 / 0

Teraz to taka posucha że chyba nie ma z czego wybierać do nauki, może mdphp ale nie testowałem trudno powiedzieć. Hex to się do kibla nadaje tylko, żeby go tam spuścić :D
  • 12 / 1 / 0

U mnie etylo, feta i meta tylko rozkojarzają i pobudzają do ruszania się. Skupić się na czymkolwiek nie idzie po tym, te dragi to tylko na balety. Nie wiem jak to się ma do pracy fizycznej, ale do nauki najlepiej u mnie pasuje pseudoefedryna ( 1 op.)+ Sesja. Jak weszło to w ciągu jednej nocy nauczyłem się na 3 sprawdziany z majzy i 2 z chemii na 5 (liceum, 3 klasa, poprawki bo trochę w szkole mnie nie było :D) i jeszcze kartkówkę z Polaka na 4 (nienawidzę humanistycznych, na to musiałem pół nocy poświęcić) i to jak chętnie :D. I wszystko pamiętam do teraz :D. Oczywiście nie zachęcam nikogo do ćpania, ale jeśli ktoś już w tym siedzi to polecam.
  • 2989 / 186 / 0

etylofenidat do fizycznej i motywacji miód. metylofenidat już taki nie jest.
  • 826 / 143 / 2

etylofenidat był dla mnie świetny w niskich dawkach do pracy umysłowej przy komputerze i nauki do egzaminów w technikum, ale do pracy fizycznej zupełnie się nie nadawał, za to bardziej mi odpowiadały niskie dawki amfetaminy do machania fizycznej. Podkreślam, że niskie, bo w takich typowych kreskach jakie się bierze na imprezach to człowiek jest zbyt naćpany po prostu i tak jak wyżej ktoś napisał - ciężko się skupić na pracy. Dawki to oczywiście to indywidualna kwestia (tolerancja, moc towaru, itp), ale ja zawsze zakładałem maksymalnie 50% dawki imprezowej, a przeważnie to było mniej, zazwyczaj 20-30%. Tyle wystarczyło do pracy i nauki, więcej już powodowało rozkojarzenie.
Przy EPH, z tego co pamiętam, było to mniej-więcej 15-20mg, większe dawki już dawały efekt odwrotny od zamierzonego i trzeba było dorzucać benzo, żeby opanować schizy.

Mimo wszystko uważam, że te stimy na dłuższą metę tylko mi zaszkodziły. Stałem się bardziej nerwowy i w konsekwencji wjebałem się w benzo. Przestroga dla nerwicowców (szczególnie tych z OCD i lękami) - nie pakujcie się w stymulanty, bo Wasze problemy się tylko pogłębią.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata