Bongo - wątek ogólny

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 259 Strona 25 z 26
Rejestracja: 2016
  • 354 / 12 / 0


Czy warto inwestować 180zł w sejmówkę od unikatowych czy nie ma co przepłacać i lepiej kupić klasyczne bongo 30~ cm do 60zł ?
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 707 / 0


@Inglesssss
Wszystko zależy od tego ile palisz oraz jakiego sprzętu do palenia najczęściej używasz.Jeśli jest to bongo to kupuj z ''unikatowych''. ;)

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

33-latek z Jastrzębia podczas spaceru z żoną znalazł na ulicy dopalacze i je zażył

33-latek z Jastrzębia podczas spaceru z żoną znalazł na ulicy dopalacze i je ...zażył, po czymstracił przytomność.
Rejestracja: 2016
  • 354 / 12 / 0


@UJebany
Najczęściej używanym sprzętem przez blisko rok było wiadro ( niestety bongo mi się zbiło i jakoś tak poleciały wiadra ). Palę tak średnio często - zazwyczaj kilka razy w tygodniu wieczorem, ale czasem bywało częściej 2-3 wiader albo dłuższe przerwy od palenia - aktualnie prawie 5 miesiecy.

Szykuje się do powrotu i z wiader chcę zrezygnować. ;)
Rejestracja: 2018
  • 37 / 3 / 0


macie jakieś kreatywne pomysły, jak samemu zrobić Bonio?
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 13 / 0


Potrzebne są:
Rurki do spuszczania wina, szklana butelka po Kubusiu lub innym soku tego typu, metalowa nakrętka/złączka/inny element hydrauliczny cybuchopodobny (do kupienia w Leroy Merlin), plastelina, baka, zapalniczka, folia aluminiowa (na filtr do cybucha) albo jakieś maleńskie sitko..
Można tak fajne i trwałe homemade bongo skleić.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 707 / 0


@W kraju magnolii
Zamiast się bawić w domowe bonga, lepiej już kupić na allegro za około 40 zł - 60 zł bonio, nie duży wydatek a wygoda lepsza.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 13 / 0


User wyżej pisał jak samemu zrobić bongo, no to napisałem.
Pewnie, że kupione lepsze.
Rejestracja: 2018
  • 8 / / 0


Własnoręcznie robione bongo, szczególnie ze zwykłej butelki nie ma nawet podejścia do prawdziwego szklanego. Jak się kupuje bongo to najlepiej jak największe pojemnościowo żeby zmieściło dużo dymu, dało się wlać dużo wody i żeby dało się wsadzić kostki lodu. Dolna granica bonga, przynajmniej dla mnie to 30 cm, bo poniżej już bardziej opłaca się robić prowizoryczne z butelki.

Wydaje mi się też lepszym wyborem kupić szklane niż akrylowe, ponieważ w szklanym woda podczas intensywnego palenia pozostaje przez dłuższy czas zimna, a w akrylowym, przynajmniej które miałem, po 3 korach woda robiła się ciepła i trzeba było wymieniać bo hitów nie dało się ściągać tak gładko.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Siemano, mam od miesiąca średniozaawansowane bonio z jednym dyfuzorem, wcześniej zwykłe (takie za 40zł najprostsze jakie się da). Od niedawna ilości które dotychczas mnie upalały (palę bez przerwy od pół roku jakoś) nie robią prawie efektu (0,3g na bonio), a ilości mniejsze jak 0,1g-0,25g robią szokujący efekt. Ktoś miał podobnie, co może być tego powodem? Niby darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale ciekawość mnie zżera :D
Rejestracja: 2019
  • 4 / / 0


Ja osobiście polecam za kilkanaście złotych bongo w pakiecie z maską gazową. Może średnie wykończenie najtańszych tego typu zestawów (uszczelka trochę przepuszcza wodę), jednak zagazowanie mj daję radę, czasem trzeba się ratować zaworem bezpieczeństwa, ale faza jest konkret.
Posty: 259 Strona 25 z 26
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość