Waporyzator - waporyzacja marihuany.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 84 / 19 / 0

Co ciekawe, waporyzacja w moim przypadku mega zmniejsza chęć do palenia papierosów/tytoniu wszelakiego.
Po paleniu z vapa papieros smakuje okropnie, siada na płuca i z kilku dziennie zjechałem do dwóch i myślę że w dalszej perspektywie pomoże mi to rzucić całkowicie.
  • 1 / / 0

Siema
A ja z czystym sumieniem mogę polecić właśnie przenośnie vapo z aliexpress mianowicie
Ald amaze wow, razem z partnerką od pół roku wwporyzujemy z niego. Efekty super substancje smoliste ograniczone do minimum ( pow. 205st widać jak osadzają się na filtrze) para lekka nie gryząca, zakres temperatur bardzo duży z dokładnością do 1 st. Komora podgrzewania ceramiczna a obudowa vapo metalowa. Jedynie ustnik z plastiku, ale nagrzewa się znikomo i są w nim zastosowane filtry metalowe przez które para wydostaje się z ustnika. Bateria na 6 sesji po 2.5 minuty.
Wykonanie i estetyka na najwyższym poziomie. W Polsce mało opinii na jego temat. Każdy myśli że co chińskie jest słabej jakości, w tym wypadku się nie zgodzę bo sprzęt jest naprawdę porządny. 2 tygodnie temu zastosowałem chłodzenie wodne ( coś Ala faja) gdy vapuje w domu, przez co gorące powietrze nie wysusza gardła, a para jest chłodna i jeszcze bardziej delikatna. Ekonomia zużycia materiału jest oczywiśta a efekt bardzo zadowalający.
Sitka filtry i ustnik oraz kartidz co jakiś czas czyszczę alkoholem izopropylowym.
Ponadto brak zamuly i kapcia o poranku, zresztą dziury w głowie już nie są takie dużo jak przy tradycyjnym paleniu . Jeśli używać konopi to tylko poprzez vapo albo w formie masełka :D
Pozdrawiam

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Litwa: Co drugi nosiciel wirusa HIV zażywał narkotyki dożylnie

Analizując wieloletnie tendencje rozpowszechniania się wirusa HIV na Litwie, można jednak stwierdzić, że maleje liczba nosicieli, którzy się zarazili nim poprzez dożylne przyjmowanie narkotyków.
  • 666 / 53 / 0

jaki polecicie "najlepszy z najtańszych" vaper do:

suszu, koncetratów i olejków ? 3 w 1

ten będzie ok ?

https://www.vapefully.com/pl/produkt/x- ... vaporizer/

Ja pierwsze wapowanie zaliczam do nie udanych, musiałem używać 2-3 razy więcej suszu użyć aby być zadowolonym

byłą to taka najtańsza bańka z metalowym miejscem na susz z allegro za 80 zł. więc pewnie dlatego się zraziłem. Przeczytałem wątek i do dobrego wapo trzeba użyć mniej suszu i efekt jest lepszy i dłuższy niż po spaleniu.

Ciekawe ciekawe
  • 7241 / 716 / 0

Ja raz paliłem z waporyzatora i zdecydowanie wole klasyczne :bongo: czy :skret: .
Ale czasem taka odskocznia jest fajna. :pacman:
  • 1265 / 102 / 0

@eiffel65 ja mam tego x-maxa, przy paleniu raz/dwa w tygodniu nabicie z 0.25 wystarcza mi na dwie sesję po 5 minut (pierwsza 180, druga 210+). Łącznie całe nabicie przekłada się na jakieś 3 godziny fazy bez konieczności dopalania. Z koncentratami/haszem także daje rade, przy czym z tym pierwszym radzę uważać, bo można mocno się przejechać dając za dużo %-D
  • 666 / 53 / 0

@up ile to jest za dużo tego koncentratu ?
  • 4 / / 0

Vapek to fajna odskocznia, przy pierszym razie było mega, wróciły wspomnienia ze stanu z początków tradycyjnego palenia, jednak po kilku razach wszystko wróciło do normy. Osobiście przy wapku brakuje mi tego gęstego dymu, ale przede wszystkim z vapka jest dużo zdrowiej...
  • 1265 / 102 / 0

18 stycznia 2019eiffel65 pisze:
@up ile to jest za dużo tego koncentratu ?
Wszystko zależy ile ekstraktu spalałeś w 'zwykłym' bongu. Odejmij jakieś 30% gramatury i będzie idealnie. Mnie jakieś 0.1 waxu, który ma ~~80% THC robi aż za dobrze, z tym, że palę wapuję raz na tydzień. ;-)
  • 21 / 2 / 0

15 stycznia 2019barste pisze:
Co ciekawe, waporyzacja w moim przypadku mega zmniejsza chęć do palenia papierosów/tytoniu wszelakiego.
Po paleniu z vapa papieros smakuje okropnie, siada na płuca i z kilku dziennie zjechałem do dwóch i myślę że w dalszej perspektywie pomoże mi to rzucić całkowicie.
ja fenixa mini kupiłem pod koniec października a fajeczki rzuciłem 11go listopada i mam 450 zł w kieszeni no chyba że kręcone fajki to 280 zł :D
  • 3 / / 0

Hej. Kupiłem sobie FlowerMate Aura.
Albo robię coś źle, albo działa to słabiej niż zwykłe palenie. Czy ktoś mógłby odpowiedzieć mi na pytania:

1. Czy musi występować para...? Ja nie miałem żadnego dymy podczas waporyzacji. Temperatura 200-210 stopni.
2. Ja długo waporyzować i wciągać susz? Ile nabijacie na jeden raz? Oczywiście ilość jest indywidualną kwestią, ale może za mało dałem? Mam jednak wrażenie, że połowa ilości którą waporyzowałem, dałaby mi 2 porządne banie w paleniu.

Zaciąłem się powoli i długo.
Dzięki i pozdrawiam
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata