Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 259 / 21 / 0

Kurwa, dziś miałem sen o kodzie. Znalazłem bez pańską skórzaną kurtkę, a w niej parę opakowań thiocodinu i Uwaga MST200 (pomijając fakt że nigdy nie brałem morfiny). No i jak to w snach o ćpaniu nic nie doszło do skutku. 3majcie kciuki żebym się nie wplątał w spirale samousprawiedliwiania przed sobą grzania. Jeszcze wkrótce po tym jak się obudziłem to w puszczonej playliscie znalazła się piosenka, której zawsze słuchałem na peaku. Oj zaczynam rozważać czy nie istnieje jakiś przydzielony specjalnie demon, by kusić osoby lubujące się w opio.
  • 193 / 6 / 0

Z tego co wiem to kwasek jest potrzebny żeby rozpuścić i tymsamym wydobyć związki z nasion

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Jak alkohol zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci

Codzienne serwowanie sobie czegoś mocniejszego oznacza wyższe ryzyko przedwczesnej śmierci, ostrzegają badacze z Washington University School of Medicine w St. Louis.
  • 258 / 16 / 0

Bzdura.
  • 84 / 3 / 0

17 stycznia 2019Elkov21 pisze:
Z tego co wiem to kwasek jest potrzebny żeby rozpuścić i tymsamym wydobyć związki z nasion
Kolego tam kwasek nie jest do niczego potrzebny, jedyne co jest konieczne, to klepiące nasiona, ale to nie ten wątek :)
  • 193 / 6 / 0

Dlatego napisałem "z tego co wiem", PST piłem kilka razy tylko i nigdy się w to nie zaglebialem, dodaje kwasek dla pewności bo odrobina nie zaszkodzi, A jak większość mówi że jest potrzebny to nie będę się kłócił a riszerczu przez taką pierdołę robić mi się nie chce tbh.
  • 109 / 5 / 0

Po pół roku dzień w dzień poprzedzony półtora rocznym ćpaniem "okazjonalnym" nadszedł wielki czas odstawki z powodu totalnego braku funduszy oraz braku możliwości pożyczki. "Obstawa" kweta i pregaba + tona przeciwbólowych. Dziś kończy się 4 dzień, nie jest najgorzej ale wyjście z łóżka to absolutny ewenement i wysiłek na miarę osiągnięcia mistrzostwa świata :v Ale ciekawe bo nie zauważyłem u siebie myśli typu "jak by tu przygrzać" albo "od kogo by tu pożyczyć".
  • 209 / 1 / 0

Jak koda współgra z pseudoefedryną? Mam zajebisty katar i kombinuje co z tym zrobić. Bo chciałem zarzucić dziś kodę...
  • 109 / 5 / 0

Bez sensu imo, stymulant vs depresant
  • 5494 / 406 / 0

17 stycznia 2019lufa9999 pisze:
Jak koda współgra z pseudoefedryną?
Lecznica dawka pseudefedryny nie zaszkodzi nic przy kodeinie. :pacman:
  • 418 / 26 / 0

Jak przecież pseudoefedryna nic nie działa :pacman: nie no ale na serio bezsensu połączenie. Oczywiście poprostu może chcesz się przysłowiowo 'naćpać czymkolwiek' to spoko. Lepiej przypierdol sobie z 400mg tramadolu zamiast pseudoefedryny :patrzy:
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata