4-Fluoro-MPH

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Posty: 1778 Strona 173 z 178
Rejestracja: 2015
  • 264 / 10 / 0


Jak macie kapsułki zelatynowe
(ja np wysypuje kreatyne do zera )
a potem wrzucam tam ledwo co zeby dno zakrywało i działa za kazdym razem
Rejestracja: 2013
  • 290 / 32 / 0


ale w połowie takiej kapsułki może zmieścić się naprawdę dużo mg. a w przypadku tej substancji mała pomyłka bywa brzemienna w skutkach np. planując się uczyć zamierzasz walnąć 7,5mg. ale się pomyliłeś i poszło 15mg. (obie wartości "na oko" praktycznie to samo)
no i budzi się szatan a wiadomo- jak się obudzi to nici z nauki

także jako sposób aplikacji spoko ale na odmierzanie ilości chujowy :P
odp. to dobra waga albo zabawa w roztwory ;)

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Opisano przypadek 11-latka, którego życie bez kawy zamienia się w koszmar

Niektórzy ludzie mówią, że nie są w stanie żyć bez kawy. O ile w ich przypadku to jawna przesada, o tyle w przypadku pewnego 11-latka z Francji takie sformułowanie należy traktować dosłownie.
Rejestracja: 2015
  • 307 / 10 / 0


Czy ta Cudowna Substancja która zesłał mi Bóg żebym zakończył swoje wczesniejsze życie, potem poczuł moc a zarazem upadł na dno i odrodził się na nowo xD jest jeszcze do zdobycia? Nie mowie tu o goffnach typu 4fphp sprzedawanych w samarkach podpisanych 4F-MPH. Tylko prawilne sorty.


PS: Jakby co to proszę moderacje o nie kasowanie tego posta. O żródła nie pytam.Wystarczy mi odpowiedz: tak lub nie ;)
Rejestracja: 2015
  • 396 / 18 / 0


Przymierzam się do 4fmph, mam bardzo duży zapas, chce go rozsądnie spożytkować, 4fmph dobrze rozpuszcza się w wódce? Czy wystarczy że wsypie 1g do 100ml i będę jadł, czy muszę podgrzać alkohol? W mix pójdzie również escitalopram, żeby uspokoić troche działanie 4fmph.
Rejestracja: 2015
  • 180 / 27 / 0


Bardzo miło wspominam MPH, dobra rzecz do porobienia czegos, czegokolwiek-nauka,sprzatanie np sprawia przyjemnosc, oby tylko nie przesadzic z dawkowaniem.
Rejestracja: 2015
  • 630 / 107 / 0


12 stycznia 2019wkurwionygnoj pisze:
4fmph dobrze rozpuszcza się w wódce? Czy wystarczy że wsypie 1g do 100ml i będę jadł, czy muszę podgrzać alkohol?
Rozpuszcza się dobrze, nie trzeba podgrzewać ani przy mieszaniu, ani przed podaniem. Tylko mnie po krótkim czasie zaczęło cofać na samą myśl o tryskaniu sobie ciepłej wódy ze strzykawki. Nawet wlana do napoju mnie cofała.

CZY KTOŚ TESTOWAŁ OBECNY SORT OD WSZYSCY-WIEMY-KOGO?
Rejestracja: 2008
  • 825 / 17 / 0


Pozwolę sobie zacytować samego siebie:
"Też się dziwię, że mało kto rozpuszcza w spircycie. Super wygodne i bardzo dokładne odmierzanie. Wystarczy walnąć 3 kleksy, czyli 2-4 kreski z insulinówki na lusterko, wydmuchać, czy na kaloryfer i mamy trzy odmierzone bardzo precyzyjne jednorazowe dawki. Mam też taki patent, że nasączam filterki papierosowe, które to połykam. Są bardziej dyskretne niż wciąganie kresek."
Filterki oczywiście szybko na kaloryfer, czy tam w lecie na słońce. Serio, nie kumam, że ktoś się bawi w jakieś łyżeczki... Jakaż to wygoda :-)
Rejestracja: 2018
  • 381 / 36 / 0


14 stycznia 2019DorianGray pisze:
[quote=wkurwionygnoj


CZY KTOŚ TESTOWAŁ OBECNY SORT OD WSZYSCY-WIEMY-KOGO?

Słabe.
Rejestracja: 2015
  • 264 / 10 / 0


co polecacie do suplementacji biore zestaw witamin zynk, omega 3/6/9 i potas, magnez i brałem L-Tyrozyne ale się skończyła
Nie czuje wogóle juz zadnego skupienia, jest mi raczej obojętne mimo ze wczesniej dawałem rade się skupić. Tolerka mi wzrosła? Co mogło być przyczyną?
Moze coś z neuroprzekaźnikami? doradźcie
Rejestracja: 2019
  • 342 / 83 / 0


Przede wszystkim zadbał bym prawidłowe odżywianie i chigiene snu, fenidaty to są kapryśne substancje możesz mieć np zaburzona gospodarkę elektrolitową i już będzie coś nie tak.
Przy pochodnych MPH trzeba dać sporo od siebie czyli najpierw zaczynasz coś robić w trakcie wykonywanych czynności zapodajesz MPH. I zadanie cię pochłania. Również twój sort może mieć słabą aktywności pzdr.
Posty: 1778 Strona 173 z 178
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość