Podtlenek Azotu N2O

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 303 Strona 29 z 31
Rejestracja: 2012
  • 277 / 10 / 0


polecam śmietane marki piątnica.
Swoją drogą wydaje mi się przekoloryzowane to z odwrotną tolerancją
Rejestracja: 2011
  • 1882 / 630 / 0


To już lepiej zainwestować w syfon, naboje i balonik. Ile z takiej śmietany wyjdzie? Jeden wdech, 30 sek fazy i z 6zł psu w dupę.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Legalna marihuana na rachunku za wodę z Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zdjęcie reklamy "legalnej marihuany" z Holandii umieszczonej na rachunku łomżyńskiej spółdzielni mieszkaniowej podesłał Gazecie Współczesnej czytelnik. Co więcej sprawdził, że reklama jest kłamstwem.
Rejestracja: 2016
  • 72 / 3 / 0


Chciałbym najpierw wypróbować i zobaczyc czy opłaca się inwestować w syfon chociaż wiem, że to troche wydatek. A jak z tolerka? Spada po dłuższym braniu czy po paru balonach w jeden dzień można poczuć różnice?
Rejestracja: 2016
  • 223 / 48 / 0


Wystarczy że kupisz cracker zamiast syfonu, który jest znacznie tańszy. Z tego co kupiłem lekko uchodzi gaz więc musiałem mu uszczelnić gwint za pomocą taśmy, ale chyba lepiej posiedzieć nad tym kilka minut zamiast wydawać kasę na syfon.
Rejestracja: 2016
  • 72 / 3 / 0


Rzeczywiście nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje wielkie dzięki za pomoc! :)
Rejestracja: 2016
  • 223 / 48 / 0


Tylko jak będziesz napełniał baloniki to trzymaj cracker tak żeby balonik był na górze a nie na dole. Dopiero na koniec jak już przestanie gaz lecieć to powoli odwracasz go do góry nogami. Inaczej sobie ręce odmrozisz.

Nie jestem pewien jak to dokładnie termodynamicznie działa, ale chyba część podtlenku jest w formie ciekłej. Trzymając nabój do góry nogami wylewasz go od razu do balonika gdzie bardzo szybko przechodzi on w gaz. Przez to obniżasz temperaturę crackera na tyle szybko, że możesz sobie odmrozić palce. Do tego najczęściej balonik przykleja się do crackera na zamarzniętą wilgoć więc trzeba chwilę poczekać i nim nie szarpać, bo się porwie.
Rejestracja: 2012
  • 277 / 10 / 0


cracker to opcja awaryjna conajwyżej. Za pomocą niego można nabić do balona tylko jeden nabój, co jest marnotrastwem N2O, ponieważ jakiekolwiek ciekawsze efekty otrzymamy dopiero przy podwójnym balonie. Chociaż są sposoby żeby jeden balon zadziałał efektywnie.
Syfon najlepiej kupić używany na próbę, ale kupno nowego, z gwarancją będzie bardzo dobrą inwestycją
Rejestracja: 2016
  • 223 / 48 / 0


Można przecież napełniać crackerem baloniki kilkoma nabojami. Praktycznie zawsze nabijam 2 nabojami. Najpierw napełniam balonik pierwszym nabojem, pod koniec odwracam cracker do góry nogami przez co szyjka balonu schładza się i bardzo szczelnie przykleja do crackera. Następnie skręcam szyjkę balonika który jest wciąż przyczepiony do crackera, tak żeby nie było w ogóle przepływu powietrza, otwieram cracker, wymieniam nabój, zamykam, odkręcam szyjkę balonika i napełniam drugi raz.
Rejestracja: 2012
  • 277 / 10 / 0


Ojezu nie wyobrazam sobie tak długotrwałego zabiegu przy ekipie do balona gdzie po kolei trzeba kazdemu nabic. Z syfonem już się dłuży, a co dopiero w taki sposób
Rejestracja: 2006
  • 892 / 17 / 0


28 stycznia 2019random abuser pisze:
Ojezu nie wyobrazam sobie tak długotrwałego zabiegu przy ekipie do balona gdzie po kolei trzeba kazdemu nabic. Z syfonem już się dłuży, a co dopiero w taki sposób
Może zainwestujcie w drugi syfon, jak takie macie ciśnienie? N2O świetnie się miesza z chillem, paroma minutami medytacji, ogólnym wyzenowaniem. Na spince "czy to już moja kolejka" to żal trochę substancji.
Posty: 303 Strona 29 z 31
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości