Gotu-Kola - wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 53 Strona 6 z 6
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


Robił ktoś może już nalewkę z Gotu Koli? Jesli tak to prosiłbym o podzielenie się przepisem. Szukam w necie ale nie mogę nigdzie znaleźć konkretów.
Rejestracja: 2009
  • 102 / 1 / 0


Czy ktoś robił nalewki lub ekstrakty? Dodatkowo czy działa na was sedacyjnie czy pobudzająco oraz z czym polecacie łączyć (chodzi mi głównie o stosowane i wypróbowane a nie teoretyczne)

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Kasowanie wspomnień zniechęca szczury do poszukiwania narkotyków

Łamanie powiązań między sygnałami (wyzwalaczami) i wspomnieniami jest dobrze znaną strategią w leczeniu fobii, uzależnień i PTSD. Ta metoda jednak - powszechnie znana jako "terapia ekspozycji" - nie jest zbytnio skuteczna w leczeniu uzależnień. Powód? Znaczenie kontekstu.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Czy ekstrakt z gotu kola w postaci kapsułek 200 mg w ogóle daje jakieś efekty? Warto się tym tematem zainteresować? Jeżeli tak, to jakie dawki i ewentualnie z czym można to dodatkowo połączyć?
Posty: 53 Strona 6 z 6
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości