Benzydamina (Tantum Rosa) - wątek ogólny

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 2777 Strona 277 z 278
Rejestracja: 2018
  • 157 / 2 / 0


benzydamina tak działa. Możesz mieć również powidoki, A przy dłuższym zażywaniu można mieć trwałe problemy ze wzrokiem w kierunku slepoty
Rejestracja: 2005
  • 3068 / 209 / 0


Mnie nigdy nie bolało oko, a napewno nie na tyle długo bym to zapamiętał. Proponowałbym spróbować aspiryny, a jeśli ból będzie trwał to do doktora.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

To nie proces El Chapo zakończy wojnę z narkotykami

Zeznania świadków w procesie El Chapo na pewno wzbogacą nowy sezon „Narcos”. Ale czy zmienią globalny handel narkotykami?
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Czy po zrobieniu ekstrakcji z tantum rosa (gdzie zostaje sam plyn z benzydamina) mozna zastosowac to dozylnie? Albo dopochwowo (zmoczyc tampon w benzydaminie). Czy jest to bezpieczne i czy faza jest wieksza? :psycho:
Rejestracja: 2005
  • 3068 / 209 / 0


....
Ekstrakcja spirytusowa powoduje że benzydamina zostaje w płynie. Nie wali sie spirytusu iv. Ekstrakcja wodna powoduje, że benza zostaje w postaci proszku. Jest jednak w dużej mierze zawarta w tym sól. Nie ma opcji na benzydamine iv. I nawet gdybym miał czystą farmaceutycznie benze nie kombinowałbym w tym kierunku. Dawki benzy są kosmiczne jak na żyły to po pierwsze, po drugie samej benzy bym sie nie odważył tak przyjąć. Już próbowałem do nosa i jest to ciężka sprawa.

Najbardziej logicznym poza doustnym podaniem benzy wydaje się analne i to może i by miało nawet sens. Jeśli chcesz już próbować, to zacznij od tego, podziel sie wrażeniami. Pozdro.
Rejestracja: 2018
  • 385 / 45 / 0


Walenie benzydaminy w kabel to chyba najmocniejsze co na tym forum przeczytałem xD A przypominam, że jeden typ ładował ją do nochala. Najlepsze co można zrobić z benzydaminą to jej nie brać, 'faza' jest wynikiem zatrucia organizmu (podobnie jak przy bieluniu) a nie efektem działania na jakieś receptory.
Rejestracja: 2015
  • 332 / 48 / 0


Działanie benzydaminy prawdopodobnie wywołane jest poprzez zwiększone wydalanie dopaminy a w wyższych dawkach poprzez antagonizm receptorów muskarynowych (efekt antycholinergiczny) więc skąd wniosek że efekty nie są wywołane oddziaływaniem na receptory ?
Rejestracja: 2005
  • 3068 / 209 / 0


Z tzw. "chłopskiego rozumu". Wiesz płaska Ziemia, te sprawy :D
Rejestracja: 2018
  • 385 / 45 / 0


Źle się wyraziłem, nie chodzi o to że benza wcale nie działa na receptory, tylko że jej większe dawki powodujące haluny i delirkę to też efekt zatrucia organizmu a nie tylko jej działania psychoaktywnego. DXM działa na receptory, ale nie zatruwa organizmu. Generalnie szkodliwość benzydaminy jest raczej niezaprzeczalna.
@up nie wiem jakim cudem wywnioskowałeś ten chłopski rozum i płaską ziemię i chyba nie chcę wiedzieć. Raz albo dwa razy zażyta benza pewnie nie zaszkodzi, ale walenie tego syfu często to proszenie się o ślepotę i przeszczep nerek.
Rejestracja: 2005
  • 3068 / 209 / 0


25 lutego 2019IceN1N3 pisze:
tylko że jej większe dawki powodujące haluny i delirkę to też efekt zatrucia organizmu a nie tylko jej działania psychoaktywnego.
Skąd takie info? To samo tyczy się bielunia. Panie efekt antycholinergiczny jest nieprzyjemny, ale to działanie to w 100% oddziaływanie na receptory. Myślę, że warto mieć wiedzę, zanim zaczniesz dzielić się takimi rewewelacjami. Tu mamy hyperreal a nie rozmowy sebixów o marihuanie z domestosem czy eterem ok?
Rejestracja: 2015
  • 332 / 48 / 0


Przede wszystkim 90% skutków ubocznych stosowania benzydaminy to spierdolona ekstrakcja. Wykonując ją poprawnie pozbywamy się co najmniej 90% soli która to jest głównym winowajcą nadciśnienia tętniczego i uszkodzenia nerek. Sama benzydamina jako substancja narkotyczna jest bardzo słabo zbadana i dalej o niej praktycznie nic nie wiemy, więc wysuwanie wniosków w kierunku niej że niszczy wzrok prowadząc do ślepoty jest tylko domysłem, a nie faktem.
Posty: 2777 Strona 277 z 278
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości