MDPHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 533 Strona 54 z 54
Rejestracja: 2017
  • 26 / 7 / 0

Prawie tak schizogenna i powoduje paranoje jak alfa php.. Miałem prawie identyczne paranoje, które wyglądali jak rzeczywistość. Np. Że na strychu i pod moim łóżkiem byli specjalnie wynajęci ludzie czy przyjaciele, żeby mnie straszyć i potem nawet widziałem jak ojciec pomaga im po drabinie zejść ze strychu żeby było widać schodów z mojego pokoju. Z materacu leciało jakieś porno (od fap maratonów). Choć to było bardzo realistyczne, bo widziałem nawet przez szybę kształt drabiny i słyszałem jak się kładzie o ramę od strychu. I słyszałem kroki na strychu praktycznie każdego aż do wyjścia. Może ta część była realna. Wątpię, że mózg może sobie wymyślić aż tyle na raz. Po za tym każdej kobiecie która schodziła ze strychu dawał niby buziaka, że to niby moja mama, żebym nie miał podejrzeń. A przez zamazane lustro widać tylko rysy twarzy. Mieszkam na wsi i po odjeździe ludzi ze strychu słyszałem startujące auta nieopodal i kilka razy otwieranie garażu (do rowerów). Podejrzewam, że moja rodzina sądzi, że ostatnio przesadzam ostatnio i specjalne kreatywny ojciec wymyślił taką historię, żeby jeszcze bardziej pogłębić paranoje i zniechęcić do tego.

Co do długości działania trzyma w chuj długo, mi dawka jakieś 100 mg (może mniej) wytrzepała totalnie. Brałem o 3 a dorzuta dopiero o 13 i jeszcze teraz o 11 rano czuję pobudzenie. Ogólnie fajna substancja, gdyby nie te paranoje które ciężko czasami odróżnić od fikcji.

scalono * ncdream

Pisałem to jeszcze sfazowany. W wiele rzeczy można uwierzyć w tym stanie. Chyba po niczym nie ma takich chorych jazd.
Rejestracja: 2018
  • 247 / 25 / 0

To pomysl co ja. Miałem po 800mg sniffem hehe

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Radny pyta o przeciwdziałanie uzależnieniom. Przyczyną – zachowanie Nitrasa

„Wczorajsze zachowanie posła Sławomira Nitrasa sķłoniło mnie do skierowania interpelacji dot. dbałości o zdrowie psychiczne mieszkańców naszego miasta oraz o finansowanie przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych” – napisał na Facebooku szczeciński radny PiS Dariusz Matecki. Nitras zablokował wiceministrowi sprawiedliwości Sebastianowi Kalecie wejście na konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Zamówiłem 5 g 4 mdphp. Rozumiem że to to samo? Niestety alfa pihp nie wysyłają na terenie Holandii. Kiedyś było to chyba sprzedawane pod nazwą analog abc w pewnym większym internetowym sklepie w pl do wakacji 2018 nie mylę się?
Posty: 533 Strona 54 z 54
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości