Cała Wielka Brytania (Anglia,Irla.ndia,Szkocja,Walia)

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 689 / 16 / 0

Witam,
Swoim postem chciałbym stworzyć wątek zbiorczy, dotyczący całych wysp Brytyjskich, czyli Anglii, Irlandii oraz Szkocji i Walii oraz skupienie się na różnicach występujących pomiędzy poszczególnymi regionami (co można tu czego nie można tam itp). Za kilka dni udaję się do Szkocji skąd będę dawał raport na temat sytuacji, póki co proszę jednak weteranów o dzielenie się spostrzeżeniami.
Pozdrawiam.vv

Tutaj parę podstawowych faktów o tym tworze:
https://www.euro-punkt.pl/aktualnosci/w ... gKQ-PD_BwE
  • 564 / 56 / 0

Mieszkam w miejscu do którego się udajesz , więc jak masz jakieś pytania to śmiało pytaj :)

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Biskupi z Illinois wypowiadają się przeciwko legalizacji marihuany

Zgromadzenie Ogólne Stanu Illinois rozpatrywać będzie projekt przepisów dopuszczających wykorzystanie marihuany w celach rekreacyjnych. Katolicy Biskupi Illinois, "w trosce o dobro ogółu", postulują odrzucenie tej legislacji.
  • 251 / 13 / 0

27 czerwca 2018skandal pisze:
Mieszkam w miejscu do którego się udajesz , więc jak masz jakieś pytania to śmiało pytaj :)
Jak u was z kodeiną? Slyszalem ze DHC bez recki na opakowanie, czyli jak u nas thiocodin - Nie wiesz moze ile razy DHC jest mocniejsze od kody? 1.5 czy 5 razy? bo slyszalem rozne opinie.
  • 195 / 11 / 0

04 lipca 2018RekreacyjnyHarry pisze:
27 czerwca 2018skandal pisze:
Jak u was z kodeiną? Slyszalem ze DHC bez recki na opakowanie, czyli jak u nas thiocodin - Nie wiesz moze ile razy DHC jest mocniejsze od kody? 1.5 czy 5 razy? bo slyszalem rozne opinie.
miligram do miligrama, to DHC mocniejsze, tylko ze dihydrokodeina wchłania się w okolicach 20%, chodzi mi o biodostępność, gdzie przy kodeinie jest to nawet 90%...

Zarzucając 500mg DHC, albo kodeiny, to imho bardziej ujebiesz się kodą... Na plus DHC taki, że dłużej działa, ale profil inny. Co kto woli.
  • 2 / / 0

Witam. Długo obserwowałem forum tylko czytając wypowiedzi. A teraz sam mam pytanie odnośnie grzybów w Irlandii. Miał ktoś z was styczność z nimi?
  • 7 / 3 / 0

Ja mogę wypowiedzieć się na temat Anglii. Jeśli chodzi o leki narkotyczne dostępne w aptece - można dostać dihydrokodeinę oraz zwykłą kodeinę oczywiście w duecie z paracetamolem lub innym gównem. Na pewno jest też Robbitusin, który ma w sobie jakieś tam ilości DXM, no i nieszczęsna pseudoefedryna, ale też chyba w połączeniu z czymś tam. Raczej nie warte uwagi, ponieważ "lepsze" używki można znaleźć praktycznie na każdym rogu, wystarczy wykazać trochę inicjatywy. Poza tym nie oszukujmy się - nowicjusz z tolerancją na poziomie 300 mg może rzeczywiście znajdzie sens w pizganiu tych całych ekstrakcji jednakże dla kogoś, kto potrzebuje minimum > 900 mg żeby czuć się normalnie to kompletnie mija się z celem gdyż wtedy już lepiej kupić worka na prawdę dobrego helu za 20£ niż wydawać dwa razy tyle na "legalne" leki z kodeiną i bawić się w te ekstrakcje.
  • 1 / / 0

Szkocja, Glasgow
(Liczę na to ze ktoś stąd jest)

Niech ktoś doda co po ile chodzi
(1g/Uncja)
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata