Baza informacji o aptekach - propozycja

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 68 / 43 / 0

Cześć wszystkim,

jak pewnie część z Was wie jestem autorem MakFindera. Jednak ze względu na zwiększające się problemy ze znalezieniem maku coraz więcej z nas przerzuca się na kodę.
Chciałbym się Was zapytać, czy potrzebowalibyście bazy z takimi informacjami jak: cena Thio/Antka, dostępność opakowań 16 szt., czy farmaceuci robią problemy itp. Jeśli tak, to powiedzcie, jakie jeszcze dane powinny się znaleźć w takiej bazie, jakie funkcje byłyby przydatne.

Pozdrawiam, pssst
  • 5 / / 0

O jakim rejonie polski byś pisał? Bo raczej całej nie przerobimy xx

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Tajlandia przyśpiesza legalizację medycznej marihuany

Rząd Tajlandii zdecydował się na przyśpieszenie procesu legalizacji medycznej marihuany. Nowe prawo ma ułatwić uprawę na własne potrzeby, a tym samym pomóc w zbilansowaniu domowego budżetu obywatelom kraju.
  • 19 / 2 / 0

Produkt (antek, thio, DXM, ciekawe produkty "z kosza"), wielkosc opakowania (w mg kody czy czego innego), Nazwa apteki/adres (osobna kolumna na miasto?) cena op., max ilosc kupionych opakowan za 1 zamachem, moze kolumna na dodatkowy opis w stylu "blondyna jest mila, uwaga na stara babe %)" czy cos. Do tego jakis patent na redundancje wpisow/szukajka i tyle.
  • 179 / 11 / 0

Wiele informacji jest na stronce ktomalek.
Jedynie nie widać ceny.
Cena by była przydatna i np. czy w danej aptece proszą o dowód przy sprzedaży.
Tylko nie rób hasła jak przy makach bo chciałem kiedyś obadać i nie mogłem bo hasło jest dla małej grupki wzajemnej adoracji
  • 5 / / 0

Hasło to znowu nie takie głupi pomysl, wiadomo że ograniczy to niektórym dostęp w tym mnie znając życie. Ale weźcie pod uwagę że takie informacje jak np. W tej i tej aptece sprzedają po 2 opakowania naraz w niewłaściwych rękach szybko doprowadzi do jej zamknięcia.. Sami sobie kłody pod nogi rzucimy
  • 68 / 43 / 0

Generalnie są dwie opcje:
1. (duuuuużo trudniejsza) Naniesienie aptek na mapę (duckduckgo lub Bing)
2. Na stronie głównej byłaby lista miast, po wybraniu konkretnego miasta można by je było dodać jako domyślne. Dalej lista aptek w danym mieście, gdzie cena i wielkość opakowań są w jednym wierszu, a uwagi typu "czarna obcięta na miskę się sra" w notatkach.
  • 1894 / 316 / 2

Ja tam myślę, że każdy kodziarz zna wszystkie apteki w okolicy na wylot i wie, czego się w nich spodziewać. Ta informacja jedynie mogła by pomóc kodziarzom "w trasie", na wyjeździe.
  • 19 / 2 / 0

Jest wiele fajnych darmowych API do map, nanoszenie aptek na mapę nie powinno być większym problemem, trzebaby tylko odpowiednio sformatować adres "wejściowy", a znając życie każdy będzie dodawał inaczej (od ul. Miła 12/3 aż po "na ulicy Cichej tam na rogu"). Jednak wtedy rośnie poziom "skomplikowania" interfejsu - to już nie będzie prosta tabelka/dropdown

Kodziarzy jest więcej niż makowców, więc i tak otrzymanie dostępu do strony będzie łatwiejsze. Problem pojawi się wtedy, gdy po wypuszczeniu apki nagle w jakiejś fajnej aptece nagle zaczną się pojawiać ludzie i kupować szesnastki thio po 2-3 opakowania i robić przypał %)
  • 377 / 42 / 0

@pssst
Na stronie gifu chyba jest spis wszystkch aptek w pl. Mialem kiedys skrypt w C# ktory to pobieral w formacie:
Nazwa
Miasto
Ulica
Nr
Chyba numer tel...
Wychodzi troche pomad 14k.
Potem duckduckgo na podstawie takiego adresu przypisuje geolokacje GPS i masz pozamiatane. Jak bedziesz chcial isc w ta strone to daj znaka, poszperam moze m to jezcze gdzies
  • 250 / 20 / 0

Tutaj są wszystkie dane do pobrania: https://rejestrymedyczne.csioz.gov.pl/dane.html
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 116 uczestników Wejdź na czata