Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 177 / 2 / 0

Po mianserynie czuję się niedojebany w chuj, neuroleptyki tak samo. Muszę być do życia niestety teraz, żeby dać radę w pracy. Z benzodiazepinami nie mam problemu, więc na razie na sen przemęczę się na nich, podczas urlopu będę kombinować. Wstępnie opcja redukcji, jak będę miał czas, to wtedy będę próbować. Z góry dziękuję za tipy jabol.
  • 735 / 101 / 0

Po jakimś czasie to niedojebanie mija. No ale chyba nie przeżyłeś jeszcze konkretnej odstawki bo wtedy to kurwica zżera człowieka od środka przez 2tygodnie i lekkie zmiękczenie czachy jest bardzo pożądanym stanem.
Na dzień z lepiarzy można zarzucić też taki amisulpryd w małych ilościach- nie muli, a wręcz przeciwnie bo podbija dopę, napędza i deprecha puszcza.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Elon Musk straci dostęp do poufnych informacji przez palenie marihuany?

We wrześniu 2018 roku Musk był gościem podcastu komika Joe Rogana, gdzie podczas wywiadu zapalił wraz z prowadzącym jointa. Okazuje się, że Musk może stracić przez to dostęp do poufnych informacji.
  • 11 / 1 / 0

Jest tu ktos kto stosował baklofen dłużej .Mam na myśli ,pół roku lub więcej ? Chodzi mi o skutki odstawienia .I jak organizm reagował podczas przyjmowania leku ,przez taki okres czasu .
  • 3 / / 0

Witam

Biorę baklofen od 4 miesięcy w dawce 75mg na dzień. Wyłącza on całkowicie ochotę na alkohol w moim przypadku.

Parę razy na forum padło stwierdzenie że lek może popalić receptory i nie powinno się go brać przez długi czas.

Mój psychiatra mówi, że w tej dawce jest bezpieczny i większych szkód jeżeli chodzi o receptory neurony narobiłby alkohol.

Pytanie do znawców tematu, jak jest faktycznie? czy taka dawka 75 mg brana na codzień jest bezpieczna? bo trochę już zgłupiałem. czy chodziło o większe dawki?
  • 3913 / 445 / 11

Cztery miechy to za długo.
Dostaniesz delirki kiedyś.
75 to nie dużo.
  • 3 / / 0

proszę o rozwinecie wiadomości z jednej strony mówisz ze za długo z drugiej ze nieduża dawka. i dlaczego miałbym dostać delirki?

podkreślam ze biorę 3 x dzinne po 25 mg nie dla celow rekreacyjnych... w takiej dawca przecież przez lata lecą osoby które stosują lek według jego przeznaczenia... wiec takie wnioski bez rozwinięcia mnie trochę dziwią...

proszę o przyłączenie się do dyskusji większej liczby osób pozdrawiam.
  • 11 / 1 / 0

Ja biorę od roku ,z podobnych powodów co Ty .Od 5 miesięcy 50mg dziennie .Brałem większe dawki na początku i zle znosiłem 150mg .Trzeba dobrze poznać relacje baklofen a swój organizm .Jeśli Ci pomaga i faktycznie nie pijesz alko ,jest sens brać .Odstawiałem kilka razy i było w miarę znośnie .Na początku myślałem że to lek na całe moje zło :) tak mi sie podobało :) Ale nie idzie w parze ze sportem z powodów jak działa na mięsnie .Obecnie 2razy w tygodniu biore jak mam większe ciśnienia .Pozostałe dni kva kava dużo lepsze dla organizmu i pić się nie chce, polecam Kava Kava
  • 167 / 9 / 0

Zakochałem się w tej substancji - jestem po niej idealną wersją siebie. Obok tramadolu to moja nowa ulubiona używka.

polecam zażywać kiedy ma się "doła" - optimum dla mnie to 25mg z samego rana na pusty żołądek i wszystko staję się proste. Nie upośledza myślenia ot. człowek staje się spokojny, elokwentny i przygotowany na każdą sytuację jaką może nam przynieść stresujący dzień.

Minusem jest odbicie - pojedyńcza dawka 25 mg jest do wytrzymania. Jakiekolwiek ciągi na tym kończą się źle. Przy większych dawkach występuje otępienie w środku dnia i takie poczucie oderwania od rzeczywistości lub jak kto woli "o kurwa ale jestem wystrzelony" Nie mam doświadczenia z gieblem.

Podsumowując dobre koło ratunkowe w czasach kryzysu.
  • 393 / 25 / 0

To jest dla ludzi z porażeniem mózgowym... Nie przeszkadza wam to brać?? -no offence, nikogo nie atakuje tylko z ciekawości pytam, bo mnie do zniechęciło do tego leku, musi być specyficzny, bo jest dla nieulaczalnie chorych ludzi, często nawet warzyw, których mi ogromnie szkoda, a myślałem że ma on może działanie nasenne i poczytałem se o nim
  • 167 / 9 / 0

@rooney

To by się zgadzało - mam ostro popierdoloną psychikę. %-D
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 64 uczestników Wejdź na czata