Opioidy - wątek ogólny działu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 1480 Strona 143 z 148
Rejestracja: 2018
  • 991 / 185 / 2


I tak dobrze, że udaje Ci się żyć z kobietą będąc na opio. U mnie grzanie wiązało się ze stopniowym zanikiem libido, więc już dawno dałem sobie spokój z lataniem za dziewczynami.
Są badania na temat tego jak opio przyczyniają się do obniżenia testosteronu u mężczyzn (ktoś nawet osobny temat o tym założył, ale nie chce mi się teraz szukać).
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 707 / 0


Z opioidów chyba się nie wychodzi, wiele prób rzucenia kończyło się, ze po tygodniu, miesiącu wracałem z powrotem.Ciężka sprawa.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Chciał zgłosić kradzież - okazało się, że fanty były w domu. Podobnie jak heroina....

Do komisariatu na wrocławskim Ołbinie zgłosił się 27-letni mieszkaniec Wrocławia, który poinformował policjantów, że został okradziony...
Rejestracja: 2010
  • 378 / 25 / 0


Tak,libido spadło dość mocno.Jednak jakoś daję radę.Napewno nie tak często jak kiedyś,ale za to oboje czerpiemy z tego większą przyjemność serio.Tylko te kłótnie kiedy wkońcu z tym skończę.Był ktoś na jakimś rocznym odwyku i może powiedzieć,że mu to pomogło,bo rozważam tą opcje coraz mocniej.Spotkania grupowe nic mi nie dały.Chodziłem tam ugrzany ehhh.Hipokryzja.
Rejestracja: 2018
  • 1181 / 92 / 0


@UJebany z benzo jest jeszcze czasami lub pokuszę się o stwierdzenie gorzej , a skręt jest o wiele dłuższy.
Oczywiście mam na myśli nie te osoby co biorą różne analogi fenatylu
lub helu ,długo i dużo .
Tylko benzo mają ten plus ,że nie da się ich przedawkować, charakteryzują się też niską toksycznością. :liść:
Rejestracja: 2018
  • 843 / 185 / 0


Lista efektów ubocznych wieloletniego stosowania benzo zajęłaby kilka kartek a4. Niska toksyczność po chuju.
Rejestracja: 2018
  • 368 / 42 / 0


Nie do końca się zgodzę jest dużo leków OTC, które brane długotrwale i w dużych dawkach mogą powodować dużo poważniejsze efekty uboczne. A wzięcie na raz opakowania benzo urwie kilka dni z pamięci ale nie zabije a takie opakowanie apapu już tak.
Rejestracja: 2018
  • 843 / 185 / 0


Przeczytaj jeszcze raz mojego posta.
Rejestracja: 2011
  • 1364 / 161 / 0


15 stycznia 2019Nivea pisze:
Tak,libido spadło dość mocno.Jednak jakoś daję radę.Napewno nie tak często jak kiedyś,ale za to oboje czerpiemy z tego większą przyjemność serio.Tylko te kłótnie kiedy wkońcu z tym skończę.Był ktoś na jakimś rocznym odwyku i może powiedzieć,że mu to pomogło,bo rozważam tą opcje coraz mocniej.Spotkania grupowe nic mi nie dały.Chodziłem tam ugrzany ehhh.Hipokryzja.
Nivea, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jednemu pomoże dwumiesięczny odwyk, innemu nie pomoże 2 letnie leczenie. Pytanie czy i jak bardzo chcemy z tego wyjść. Bo to nie jest tak, że działanie oksykodonu czy np. heroiny nam się podoba i dlatego ja bierzemy. Bierzemy dane środki z jakiegoś powodu, zwykle przed czymś uciekamy a raczej próbujemy, bo z tymi rzeczami trzeba się w końcu zmierzyć. Ciągle uciekając będziemy ciągle ćpali, taka prawda smutna niestety. Pierdol terapię, czy to dochodzącą czy zamkniętą i pójdź na AA lub AN i tam poproś o sponsorowanie i wejdź na program 12 kroków. Ja się ciągle przed tym bronie, znaczy przed wejściem na program, ale mój najlepszy przyjaciel mowi, że to jedyna droga do trzeźwości. I wkrótce mina mu 2 lata bez alko i jakieś 1,5 bez dragów. Przez te pół roku co nie pił a ćpał to nie było też tak, że wpadał w ciągi, zdarzyło mu się czasem po prostu fetę czy mefedron wziąć. Tak, że wszystko zależy od Ciebie i Twojego nastawienia czy naprawdę chcesz definitywnie z tym skończyć. Łatwo Ci powiem nie będzie wiedz od razu, zanim on nie wszedł na program 12 kroków utrzymując jedynie abstynencję kilka miesięcy miał ciągłej myśli samobójcze. Zaczął jednak pracować nad sobą jak wszedł na próby i dziś jest szczęśliwym człowiekiem.

Co do libido po opio to jak ktoś ma mniej niż 30 lat lub nie chce się kłuć to polecam zincas forfe, Wit. B6 50mg i cytrynian lub mleczan magnezu- najlepiej wchłanialne formy magnezu, lepsze nawet od chelatu. Ciągła suplementacja tymi pierwiastkami powinna dać dobre efekty. Jednak jeśli ktoś bierze dużo, często i duże dawki opio to ma tak podwyższony poziom estrogenu i często również prolaktyny, że jedynie ich zbicie może przywrócić libido do normy. Jakby ktoś miał jakieś pytania jak przywrócić libido do normy pisać śmiało, na dopingu zęby zjadłem.
Rejestracja: 2018
  • 991 / 185 / 2


@Maykel85 stosowałeś może kabergoline, albo wiesz, czy w ogóle jest bezpieczna przy opio jako zbijacz prolaktyny? Kolega mi to polecał i mi się przypomniało, więc pytam.

Co do reszty masz ze wszystkim oczywiście rację (już chyba kiedyś o tym rozmawialiśmy w innym temacie). Ja próbowałem pisać program 12 kroków, ale nie mogłem się dogadać z moim sponsorem, po prostu mi to nie pasowało i odpuściłem, ale jak ktoś nie próbował to warto chociaż pójść na miting i zobaczyć. Nic się nie traci, a można zyskać trzeźwych znajomych :) Ja aktualnie jestem na terapii CBT, jak dla mnie to najlepsza opcja obecnie. Do NA może kiedyś też wrócę, ale do tego trzeba dojrzeć po prostu.
Rejestracja: 2010
  • 378 / 25 / 0


@Maykel85 muszę obczaić co to jest ten program 12 kroków.Narazie nie mam siły.Po co mi jakiś sponsor?Chyba żeby spłacić moje długi przez opio;).Narazie 3 dzień odstawki.Jakoś żyje.Pregabalina to jest cud.Do tego rolki,alpra,ssri i snri heh.Dlaczego chcę rzucić opio?Wkurwia mnie już totalnie bycie ciągle bez kasy,a teraz dlugi.Kłótnie z narzeczoną.No i rodzinka z którą juz nie mieszkam znowu wie że cpam i kontakty znowu nam się rozjebały.Muszę to jakos posklejac.Tylko tak chce się przyjebać jakies opio,że zaraz chyba jebnę w ścianę.No i znow wjebalem sie w benzo.Mam nadzieje,ze 2tyg na pregabalinie nie przyniosą skręta po niej.Jak żyć?
Posty: 1480 Strona 143 z 148
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości