Złe wejście

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Witam, mam pewien problem, jestem już dość doświadczonym,, ćpunem " i zazwyczaj biorę około 250 mg MDMA (najpierw około 100, jak lekko wejdzie to reszta), jednakże kiedy biorę doustnie (pijąc z sokiem czy łykając pigułe) to po około 30 minutach zaczyna wchodzić, typowe objawy, a po 5-10 minutach od pierwszych objawów czuję ból w piersiach, niepokój i uderzenie zimna, dodam, że kiedy pokrusze kryształ czy pigułe i wciągnę, to tych negatywnych objawów nie doświadczam, jest jakiś powód tego i rozwiązanie, czy po prostu lepiej do nosa walić
  • 22 / 3 / 0

Lepiej walic do nosa wszystko, co sie da.
Bo to taki rytual.
A tradycje nalezy podtrzymywac %-D

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Marihuana hitem wśród prezentów świątecznych w Kalifornii. „To świetna wiadomość”

Marihuana jest hitem wśród tegorocznych prezentów świątecznych w Kalifornii. Można ja nabyć w postaci żelków, czekoladek, a nawet kwiatów.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata