Dezomorfin łatwa synteza-ilustrowana

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Cześć niech ktoś opiszę tu dokładną syntezę dezomorfin. Ile paczek thiocodinu na niedużą ilość. Wkruszyć tabletki i co dalej. Jakie proporcje kofeiny. Jakie dawki jodu i fosforu z drążki od zapałek. Ile mniej więcej paczek zapałek. Proszę o dokładny opis z stawkami półproduktów. Najlepiej ilustrowana wykonanie. Proszę niech TUTAJ będzie ostateczny temat. Ps. Słyszałem jeszcze o dodawaniu nadmanganianu potasu. Zbieramy to w kupę w tym wątku od początku do końca. Jeśli ktoś może to zilustrować to by było super
Rejestracja: 2009
  • 1024 / 35 / 0


Nie żebym się znał, ale nie lepsza (czystsza) byłaby koda ekstrahowana z Antidolu?

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

W mieszkaniu miał znaczne ilości amfetaminy, MDMA i LSD - areszt dla 30-letniego obywatela Rumunii

Zarzut posiadania ponad 2,5 tys. porcji środków psychotropowych w postaci amfetaminy, MDMA i LSD oraz kilkudziesięciu porcji marihuany usłyszał 30-letni obywatel Rumunii.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości