MDPHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 533 Strona 54 z 54
Rejestracja: 2017
  • 26 / 7 / 0

Prawie tak schizogenna i powoduje paranoje jak alfa php.. Miałem prawie identyczne paranoje, które wyglądali jak rzeczywistość. Np. Że na strychu i pod moim łóżkiem byli specjalnie wynajęci ludzie czy przyjaciele, żeby mnie straszyć i potem nawet widziałem jak ojciec pomaga im po drabinie zejść ze strychu żeby było widać schodów z mojego pokoju. Z materacu leciało jakieś porno (od fap maratonów). Choć to było bardzo realistyczne, bo widziałem nawet przez szybę kształt drabiny i słyszałem jak się kładzie o ramę od strychu. I słyszałem kroki na strychu praktycznie każdego aż do wyjścia. Może ta część była realna. Wątpię, że mózg może sobie wymyślić aż tyle na raz. Po za tym każdej kobiecie która schodziła ze strychu dawał niby buziaka, że to niby moja mama, żebym nie miał podejrzeń. A przez zamazane lustro widać tylko rysy twarzy. Mieszkam na wsi i po odjeździe ludzi ze strychu słyszałem startujące auta nieopodal i kilka razy otwieranie garażu (do rowerów). Podejrzewam, że moja rodzina sądzi, że ostatnio przesadzam ostatnio i specjalne kreatywny ojciec wymyślił taką historię, żeby jeszcze bardziej pogłębić paranoje i zniechęcić do tego.

Co do długości działania trzyma w chuj długo, mi dawka jakieś 100 mg (może mniej) wytrzepała totalnie. Brałem o 3 a dorzuta dopiero o 13 i jeszcze teraz o 11 rano czuję pobudzenie. Ogólnie fajna substancja, gdyby nie te paranoje które ciężko czasami odróżnić od fikcji.

scalono * ncdream

Pisałem to jeszcze sfazowany. W wiele rzeczy można uwierzyć w tym stanie. Chyba po niczym nie ma takich chorych jazd.
Rejestracja: 2018
  • 226 / 24 / 0

To pomysl co ja. Miałem po 800mg sniffem hehe

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Udaremniony przemyt i konfiskata narkotyków o wartości miliarda euro

Włoska Gwardia Finansowa skonfiskowała w porcie w Salerno 14 ton narkotyków o czarnorynkowej wartości miliarda euro. 84 miliony sztuk pastylek odurzających wyprodukowanych w Syrii przez dżihadystów z tak zwanego Państwa Islamskiego było ukrytych w dużych zwojach papieru.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Zamówiłem 5 g 4 mdphp. Rozumiem że to to samo? Niestety alfa pihp nie wysyłają na terenie Holandii. Kiedyś było to chyba sprzedawane pod nazwą analog abc w pewnym większym internetowym sklepie w pl do wakacji 2018 nie mylę się?
Posty: 533 Strona 54 z 54
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość