Baza informacji o aptekach - propozycja

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 11 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2014
  • 70 / 43 / 0

Cześć wszystkim,

jak pewnie część z Was wie jestem autorem MakFindera. Jednak ze względu na zwiększające się problemy ze znalezieniem maku coraz więcej z nas przerzuca się na kodę.
Chciałbym się Was zapytać, czy potrzebowalibyście bazy z takimi informacjami jak: cena Thio/Antka, dostępność opakowań 16 szt., czy farmaceuci robią problemy itp. Jeśli tak, to powiedzcie, jakie jeszcze dane powinny się znaleźć w takiej bazie, jakie funkcje byłyby przydatne.

Pozdrawiam, pssst
Rejestracja: 2019
  • 5 / / 0

O jakim rejonie polski byś pisał? Bo raczej całej nie przerobimy xx

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Narkotyki w magazynie przy ul. Sycowskiej. Jest akt oskarżenia

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu 27 kwietnia skierowała do Sądu Okręgowego w Poznaniu akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się wewnątrzwspólnotowym nabywaniem z Hiszpanii do Polski znacznej ilości marihuany.
Rejestracja: 2018
  • 42 / 3 / 0

Produkt (antek, thio, DXM, ciekawe produkty "z kosza"), wielkosc opakowania (w mg kody czy czego innego), Nazwa apteki/adres (osobna kolumna na miasto?) cena op., max ilosc kupionych opakowan za 1 zamachem, moze kolumna na dodatkowy opis w stylu "blondyna jest mila, uwaga na stara babe %)" czy cos. Do tego jakis patent na redundancje wpisow/szukajka i tyle.
Rejestracja: 2017
  • 251 / 15 / 0

Wiele informacji jest na stronce ktomalek.
Jedynie nie widać ceny.
Cena by była przydatna i np. czy w danej aptece proszą o dowód przy sprzedaży.
Tylko nie rób hasła jak przy makach bo chciałem kiedyś obadać i nie mogłem bo hasło jest dla małej grupki wzajemnej adoracji
Rejestracja: 2019
  • 5 / / 0

Hasło to znowu nie takie głupi pomysl, wiadomo że ograniczy to niektórym dostęp w tym mnie znając życie. Ale weźcie pod uwagę że takie informacje jak np. W tej i tej aptece sprzedają po 2 opakowania naraz w niewłaściwych rękach szybko doprowadzi do jej zamknięcia.. Sami sobie kłody pod nogi rzucimy
Rejestracja: 2014
  • 70 / 43 / 0

Generalnie są dwie opcje:
1. (duuuuużo trudniejsza) Naniesienie aptek na mapę (duckduckgo lub Bing)
2. Na stronie głównej byłaby lista miast, po wybraniu konkretnego miasta można by je było dodać jako domyślne. Dalej lista aptek w danym mieście, gdzie cena i wielkość opakowań są w jednym wierszu, a uwagi typu "czarna obcięta na miskę się sra" w notatkach.
Rejestracja: 2017
  • 1911 / 328 / 2

Ja tam myślę, że każdy kodziarz zna wszystkie apteki w okolicy na wylot i wie, czego się w nich spodziewać. Ta informacja jedynie mogła by pomóc kodziarzom "w trasie", na wyjeździe.
Rejestracja: 2018
  • 42 / 3 / 0

Jest wiele fajnych darmowych API do map, nanoszenie aptek na mapę nie powinno być większym problemem, trzebaby tylko odpowiednio sformatować adres "wejściowy", a znając życie każdy będzie dodawał inaczej (od ul. Miła 12/3 aż po "na ulicy Cichej tam na rogu"). Jednak wtedy rośnie poziom "skomplikowania" interfejsu - to już nie będzie prosta tabelka/dropdown

Kodziarzy jest więcej niż makowców, więc i tak otrzymanie dostępu do strony będzie łatwiejsze. Problem pojawi się wtedy, gdy po wypuszczeniu apki nagle w jakiejś fajnej aptece nagle zaczną się pojawiać ludzie i kupować szesnastki thio po 2-3 opakowania i robić przypał %)
Rejestracja: 2018
  • 377 / 44 / 0

@pssst
Na stronie gifu chyba jest spis wszystkch aptek w pl. Mialem kiedys skrypt w C# ktory to pobieral w formacie:
Nazwa
Miasto
Ulica
Nr
Chyba numer tel...
Wychodzi troche pomad 14k.
Potem duckduckgo na podstawie takiego adresu przypisuje geolokacje GPS i masz pozamiatane. Jak bedziesz chcial isc w ta strone to daj znaka, poszperam moze m to jezcze gdzies
Rejestracja: 2018
  • 285 / 36 / 0

Tutaj są wszystkie dane do pobrania: https://rejestrymedyczne.csioz.gov.pl/dane.html
Posty: 11 Strona 1 z 2
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1103 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Czubermorda, peakyblinder94 i 3 gości