25B-NBOMe

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2562 / 537 / 0

Ryzyko obejmuje zespół serotoninowy, ale jest ono bardzo niewielkie. Samo działanie będzie słabsze.
Użytkownik zbanowany
  • 50 / / 0

Przy niskim doświadczeniu raz mnie poczestowano. Zakończyło się na SORZE i przejściowych problemach kardiologicznych. Tak więc osobom niedoświadczonym- odradzam....

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Arizona pomoże rozwiązać problem płatności firmom z branży marihuany

Pomimo, że marihuana jest legalna w niektórych amerykańskim stanach, rząd federalny wciąż traktuje ją z nieufnością. Z tego względu banki wahają się, czy obsługiwać firmy z tej branży, ze względu na potencjalne ryzyko wycofania przez rząd ubezpieczenia depozytów, które jest niezbędne dla bezpieczeństwa finansowego banków.
  • 1613 / 267 / 0

A co ma doświadczenie do, toksyczności substancji. NBOOMy są okropne dla organizmu.
Jak ktoś lubi fenyloetyloaminy to zdecydowanie lepiej zwrócić swój wzrok ku serii 2c-x.
Użytkownik zbanowany
  • 50 / / 0

^ Zostałem poczęstowany. Zaprezentowano mi to jako RC kwasa i z nudów i braku laku wziąłem to. Faktycznie musi być szkodliwe ponieważ wziąłem mało a takiej kardiofazy nie miałem nigdy w życiu. Odradzam niepolecam.
  • 173 / 13 / 0

Pół blottera nasączonego tą substancją zadziałało równie mocno, co całe blottery podobnych substancji z NBOM-kowej rodziny. W przeciwieństwie do znanych śmieszkowych efektów, tutejsza faza okazała się być dosyć mroczna i przytłaczająca, więc nie miałem ochoty jej kontynuować i po niedługim czasie przerwałem ją klonem.

PS Całe zdarzenie miało miejsce ponad 3 lata temu.
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata