Częściowa utrata pamięci po MDMA !!

Moderator: Stymulanty

Posty: 12 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2014
  • 1563 / 316 / 0


Kojarzy mi się to bardzo z brain zapsami; takie "elektryczne uczucie" w mózgu przywołujące nasze myślenie do tu i teraz, a reszta jest jakby kasowana, potem natomiast wygasa to stopniowo na rzecz pierdolnięć prądem w randomowych ramach czasu.

MDMA mogło nie być oczekiwanej czystości bądź przy eyeballingu lub odmierzaniu wagą troszkę Wam się nie tak sypnęło, niekoniecznie musiałaś je z czymś wymieszać. Jakakolwiek substancja majstrująca przy serotoninie (a więc leki antydepresyjne w przytłaczającej większości) wzięta z MDMA czy czymkolwiek pobudzającym serotoninę (speedy) niesie ze sobą ryzyko tych cholernych zapsów. Piszę "cholernych", bo i mnie to spotkało, ale dwa razy w życiu - przy przesadzeniem z dawką bardzo dobrej emki w nowym mieście i z ekipą, w której nie wszyscy się dobrze znaliśmy, co pogłębiało uczucie zagubienia; a drugi raz związany był z substancją o nazwie 5-MAPB, bardzo podobnej do MDMA w odczuciach.

Minie. Myślę, że wystąpiło tylko po wzięciu gdzie "coś" zagrało nie tak, teraz możemy się przekrzykiwać co to, ale nawet "głupi" stres wpływa na noradrenalinę i inne. Jeśli będziesz miała kryzysy, miej pod ręką alprazolam ale tylko (!) do doraźnego stosowania, ewentualnie diazepam (Relanium) jeśli chcesz coś słabszego, ale co podziała cały dzień + nałoży się na kolejny. Pij dużo wody i jedz dużo witamin, najlepiej naturalnych, ale w zimę o niektóre ciężko, więc mieszanki z apteki są okej - sprawdź tylko przyswajanie. Niektórzy radzą, by po MDMA suplementować 5-HTP, ale osobiście nigdy tego nie robiłam bo uważam, że po Molly i tak bardzo szybko wraca się do siebie, a zjazd jest raczej afterglowem.
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Też tak miewałam. A działo się to w momencie przedawkowania. Kiedy razem z kumplem zarzuciliśmy "tylko" jedną pixe na głowę nie było raczej takich problemów. Problem pojawił się kiedy przesadziliśmy (w czasie fazy nie da się sobie odmówić, polecam chować wszystko na kilka zamków) i wyszło w sumie 400mg na głowę. Siedzieliśmy i kompletnie nieogarnialiśmy, co 2 minuty było pytanie co my robimy i o czym w ogóle gadamy. A zjazd... kurwa tragedia.

Dodam, że w trakcie/przed/po zażyciu również jaraliśmy. Jednak to chyba nie w tym rzecz, bo zaniki pamięci - tak jak wspominałam - pojawiały się w momencie przedawkowania.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

„Podpalił kanister z benzyną próbując spalić rośliny”

Po tym jak do policjantów w Nowym Tomyślu dotarły informacje o miejscu, gdzie może znajdować się nielegalna plantacja marihuany funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. ...
Posty: 12 Strona 2 z 2
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości