PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

lol

• 2432 / 191 / 0

raabin jakbym miał wolny milion na koncie to bym sprobował ;-) W mniejszym op pewnie bym zaryzykował. Helio w sumie od dawna nie działał i ten też nie był to ewidentny klepacz, ale na 73,5% coś tam działa. Nasiona nie były poddane typowej obróbce i kleiły się. W każdym razie nie wyglądał jak typowy Helio. Nawet fotę cyknąłem :-)

Dzisiaj wrzuciłem kodę + PST z 88 i zawiodłem się grrr
Ale stałem w aptece w kolejce, patrzę na paczki przy śmietniku, zobaczyłem Akodin w starym opakowaniu 30tabletek to rozerwałem siatkę i wziąłem :-) Raptem 2 miesiące przeterminowany, to przecież nic. Nie może się zmarnować. Fura leków leżała, pewnie coś ciekawego by jeszcze wybrał, ale tak grzebać przy koszu przy ludziach to trochę słabo %-D
Chociaz pamiętam kiedys stalem za jakąś emerytką to ona w ogole bez skrępowania grzebała i parę paczek zachomikowała, więc to nie tak, ze tylko margines grzebie %-D

Wiesz jak baka wypuszczał dobre maki to helcomy się nie umywały. Juz nawet nie chodzi o te stare serie, ale nawet te z zeszlego roku np. kerfy 85 czy 16 to lepiej działały od helcomów, bardziej euforycznie.
Nie to zeby helcomy mi nie pasowaly ;-) ale nie mialem po nich jakichs spektakularnych faz, tylko parenascie razy sie nimi naprawde dobrze zrobilem.
Tak zwykle to lekkie wejscie i 10h przyjemnej zamuly i poprawy humoru. Najsmieszniej jak wypuscili serie 63, bralem ją kilka miesięcy i działała słabo, ale ze 2 razy trafilem takie paczki, ze po 1.6kg czulem sie jak po zajebistej makiwarze. Nawet w kolorze była roznica, przepłuczka wyszła przezroczysta zielona jak ze starych kozaków bakalandu.
Bo tak nomalnie to z helcomów wychodziła żółta, pomarańczowa albo mleczna z tych slabszych.

12 stycznia 2019raabe pisze:
oj. Raczej w tym roku na ciągi na maku nie ma co liczyć. Szczególnie Hiszpanów szkoda, bo były kozak.
Na bank jakieś dobre serie wyjdą, ale to pewnie dopiero od połowy roku. Wczoraj odpowiadając alienkowi czytałem co słychać na rynku maku i hiszpania mocno zwiększa produkcję maku, więc może jakiś Helkomik wyjdzie %-D
Na jednym wiarygodnym portalu widzialem tez info, ze srednia cena kg na swiecie to nawet 5$ za kilo..
Czytalem też, że Polska jest w czolowce konsumpcji w Europie za Czechami i Węgrami. A wiecie kto najwięcej zużywa?
Indie :-) 14%. No z tym, ze to zaraz będzie najbardziej ludny kraj na świecie, wiec to może i mało.
Ale ponoć bardzo dużo potraw w ich kuchni mają z makiem

@TenMalyKarakan
12 stycznia 2019TenMalyKarakan pisze:
Prosze o info na priv gdzie w Poznaniu mozna kupic dzialajacy mak. Jednorazowa potrzeba, zapewniam, ze nikt wam nie bedzie podbierac maku. Chodzi o pomoc dla kolezanki, ktora bardzo ciezko przechodzi bole okresowe
Na takie bóle to jej 1 tabletka antidolu wystarczy.
Do komara chcesz walić z Tomahawka?
Zresztą i tak nic nie znajdziesz :-)

12 stycznia 2019Fazobaniel pisze:
m, że trochę ciężko by było dawkować jeśli ona chce tylko powstrzymać ból, bez działania rekreacyjnego.
50-100g myślę max. Ale to durny pomysł.
  • 271 / 8 / 0

W Warszawie opłaca się czegokolwiek szukać?

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

5-latek przyniósł do przedszkola woreczek z amfetaminą

Dyżurny oławskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie od dyrektora przedszkola w gminie Jelcz-Laskowice o tym, że u 5-latka znaleziony został „woreczek foliowy z białym proszkiem”.
  • 12 / 1 / 0

Kochani, a co myślicie na ten temat? Jest sobie w Łodzi coś takiego. Zainteresowała mnie wspomniana tam Portugalia. Nie, jeszcze nie dzwoniłem. Jakieś sugestie?

lol

• 2432 / 191 / 0

Nie
  • 97 / 4 / 0

I jakieś wieści z bakaliowych otchłani Kauflandu? Wrzucają coś nowego? Może się wybiorę do kaufa w miarę blisko mnie, jeśli coś znajdę, to dam znać. A jeszcze jedno, wie ktoś czy obecnie w sieci Prim jest jakiś maczek? Kiedyś mieli francuskie Fresco jak było jeszcze klepliwe, później nic, a teraz nie wiem, może ktoś z Was coś wie

P.S. W Stokrotkach dorzucają tego Turasa z Bakallnusa jak wykupiłem wszystko? Czy mają tylko taki jednorazowy strzał? Bo z braku laku byłem całkiem zadowolony ostatnio po zaaplikowaniu kilograma
Użytkownik nieaktywny
  • 279 / 21 / 0

u mnie z bakalandu tylko czechy 250g
  • 378 / 25 / 0

Znalazłem dzisiaj w małym spożywczaku Fresco .46 z datą 01.2019 Francja,więc jakiś antyk.Przepłukałem w momencie gdy już mnie łapał skręt po kodzie i miałem przyjąć po południową dawkę 300mg kody.Skręt przeszedł i to tyle hehe.Czyli coś tam działa.Zostały w sklepie tylko 2 paki i wiadomo,że tej serii już mi nie zamówią.Słaby mak,ale cena 4.50 za 250g to nie było by źle.Czaję się jeszcze na tego Nuxa 11.2019,ale jestsm spłukany jak nigdy,a dupsko chociaż kodą trzeba zakleić.Testował ktoś tego Nuxa z tą konkretną datą.Coraz milej wchodzi to Fresco jednak.Dopłukałbym to 0.5 kg co zostało w sklepie,ale muszę się pilnować przed kobietą i nie zniknę znów po ,,sól'' do sklepu;).Od jutra,max pojutrze odstawka i huj.Za 300 razem musi się udać.Trzymajcie kciuki.
  • 731 / 167 / 0

Turasa u mnie dorzucili. Komuś nieźle zasmakował bo ja tylko kilka kilo przerobiłem, a później ktoś wykosił całą resztę prawie. Wczoraj znowu wrzucili tego pełno, ja tam nie ruszam bo nic specjalnego naprawdę. Poza tym niedługo trzeba detoksować i robić przerwę żeby tolerancja na opio trochę chociaż zjechała.
A w Kauflandach w jednym nic, w drugim też tylko czeskie. Bieda.
  • 68 / 42 / 0

Czy próbował ktoś Kresto v888? Czechy, ale ziarna ciemne jak smoła i pełno słomy. Tyle że 9.25 zł za 250 g, więc kupiłem Thio.
  • 369 / 22 / 0

Na skręta się nada.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata