Usuwanie zapachu

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 1 / 0

Jestem miłośnikiem pieczenia mj.

Głównym składnikiem moich potraw jest olej rzepakowy z mj. Robię go następująco:
- Rozdrabniam mj i mieszam z olejem w proporcji 10:1
- Gotuje przez 30min w temp 120C. (z termometrem w garnku)

to jest mój produkt bazowy jego wadą jest zielony kolor i silny zapach ziela. Czy da się coś zrobić aby się go pozbyć. To by pozwoliło uzyskać dania bez zapachu i konsumować je o wiele bardziej dyskretnie.
  • 888 / 14 / 0

Masełko w rondlu, do którego wrzucasz "popalenie", które wcześniej zwapowałeś w waporyzerze. Mielisz w tym rondlu 3-5 minut, robisz na tym maśle ciastka/mufinki albo przy leniu smarujesz nim krakersy. Może nie ma takiej mocy, jak Twoje oleum, ale zapachem nie jebie. Na festiwal albo do klubu w sam raz.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

MSWiA organizuje konkurs na MEMA i GIF w ramach walki z dopalaczami

Do wygrania hulajnoga i miniwieża. Propozycje należy wysyłać wyłącznie pocztą na płytach CD... ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / 1 / 0

W jednym z wywiadów Profesor Vetulani powiedział ze terpeny rozpuszczają się w wodzie, a THC nie. Żeby zagotować ziele w wodzie odcedzić, a dopiero potem w tłuszczu.
Niestety nie mogę odnaleźć linku do nagrania. Czy ktoś próbował?

Poprawiłem błędy.Lobo
  • 5 / / 0

W temacie FAQ o podaniu konopi jest to wytłumaczone, rzeczywiście powinno się je płukać wodą.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata