Czym wzmocnić działanie bupry

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 14 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2014
  • 90 / / 0


Witam mam takie pytanie jakim lekiem/substancja wzmocnić działanie buprenorfiny. Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam cieplutko
Rejestracja: 2014
  • 7387 / 876 / 0


alkohol, benzodiazepiny... zaleca się ostrożność.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

CBŚP zatrzymało wikariusza. Ksiądz jest podejrzany o handel narkotykami

Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali wikariusza podejrzanego o działalność narkotykową. Wobec 39-latka zastosowano dozór policji i zakaz opuszczania kraju.
Rejestracja: 2018
  • 39 / 1 / 0


przypadkiem z alko to nie bedzie dwa razy taki kac?
Rejestracja: 2014
  • 7387 / 876 / 0


Nie mam na myśli walenia takich ilości alkoholu, od których ma się kaca - to już igranie ze śmiercią w połączeniu za tak mocnym opioidem. Chodziło mi o ilości rzędu max 2 piwa. Po takim miksie nigdy nie miałem kaca i zawsze na drugi dzień czułem się dobrze.
Rejestracja: 2014
  • 90 / / 0


A nie licząc alko i benzo są jakieś leki które wzmocnią np moklo
Rejestracja: 2016
  • 499 / 53 / 0


Jestem teraz na buprze 1.2-2 mg dziennie i 300mg pregabaliny bardzo fajnie wzmacnia działanie bupry,też odkryłem ciekawą rzecz ze bupra nie blokuje tramadolu i śmiało można dorzucac tramal,po załadowaniu sie bunondolu, 400mg trampka wzmacnia działanie i tak jakby uzupełnia tą bupre.
Rejestracja: 2012
  • 242 / 6 / 0


Jestem na programie 16mg dziennie bupry alkoholu pije duzo, i raz tylko byl kac przy ilosci kolo 0.8l wodki na mnis i 1.5g fety, a tak nie ma nkgdy kaca nie aiem czy to dzieki buprze ale nie ma, ale ani alko ani benzo nie podbija samej fazy tylko trochę ja zmienia co w mpim przypadku mi nie pasuje
Rejestracja: 2014
  • 7387 / 876 / 0


Bo stricte wzmocnić można tylko dokładając więcej bupry. Ty jesteś na mega wysokiej dawce i dalsze zwiększanie może przynieść zupełnie odwrotny skutek.
Paradoksalnie szansy na mocniejsze działanie szukałbym zatem w zmniejszeniu dawki dobowej (tak o połowę). To tylko taka teoria na podstawie informacji o tej substancji. Nigdy nawet nie byłem bliski połowy Twojej dawki (bliżej 1/4) więc niczego zagwarantować nie mogę. Mówi się jednak, że "mniej to więcej" w kontekście buprenorfiny.
Rejestracja: 2018
  • 21 / 1 / 0


Nie wiem czy 16mg to taka wielka dawka, przy obecnym stanie wiedzy raczej zalecana na początku. Mi dopiero na tej wysokości minął głód. Choć z drugiej strony, gdy zszedłem do 12 znów wrócił, więc kupiłem sobie tylko trochę czasu. Tak czy siak trzeba się z tym zmierzyć. Co do wzmacniania to z moich własnych poszukiwań wynika, że nic nie działa. Nie zauważyłem również różnicy w działaniu alkoholu przy buprze(może przy braniu rekreacyjnym). Fajnie by było gdyby to co co piszezz o mniejszej dawce działającej mocniej było prawdą, mam taką małą cichą nadzieję, no cóż niedługo się o tym przekonam...
Rejestracja: 2014
  • 6 / / 0


Dorzuć ze 4 tabsy baclofenu 25 mg, czyli 100 mg baclofenu ;)
Zobaczysz wtedy jak Cie wy*** w butow.
Przerabiałem różne rzeczy, ale to jak baclofen działa z buprą synergistycznie to jest nie do opisania.
Posty: 14 Strona 1 z 2
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości