Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 6526 / 709 / 0

11 stycznia 2019Mondeeste pisze:
Czy to normalne że im dłuższy ciąg po mj to większe dziury w glowe?
Byłoby czymś dalece wyjątkowym, gdyby ta zależność była odwrotna : D
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

Ja mam jakąś odwrotną zależność co do tolerancji- ale nie, żebym narzekał. Pomimo wielu wielu lat znajomości z mj, obecnie 1 lufka to dla mnie zapas na cały wieczór. Średnio nabita = 3 dobre chmury. Ściągam sobie po 1, po czym przygaszam. Po 1 buchu już jestem w tamtym świecie i to na jakieś 2-3 godziny. Po około 2 h kolejny i w ten sposób wczoraj cały piątkowy wieczór spędziłem w stanie błogosławionym a poszła tylko 1 nabitka.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

W trakcie nalotu kryminalnych próbował zniszczyć narkotyki

Kiedy do kryminalnych z Pragi Północ zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej dotarła informacja o mieszkańcu Targówka, który ma przechowywać zabronione substancje, natychmiast postanowili to sprawdzić...
  • 714 / 34 / 0

@up mam podobnie , jak spalilem przed wczoraj po 4 piwkach cala nabitke ( no bo jarac sie chcialo a szlugow nie pale ;d ) no to potem mialem takie kokodżambo w pokoju ze musialem wpierdzielac cukier lyzeczka zeby troche zbic. Aż drgawki dostalem
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

Dzisiaj właściwie cały dzień leżę spisgany brzuchem do góry i oglądam filmy. A poszedł zaledwie jeden koreczek.

Wchodzę na forum i w jaki dział nie wejdę, ludzie piszą dobrze o :liść:
Pomaga na skręta od opiatów, pomaga na skręta od alko (osobiście potwierdzam), jest to złoty grall ale trzeba umieć z niego korzystać i mieć dobry temat.
  • 459 / 31 / 0

dla mnie to również uzdrowienie ciała, ducha i psychiki. kocham mj i ratowała mi mnóstwo razy skóre. kiedyś tułałem się po nieznanej ziemii wycieńczony alkoholem albo fetą, nie wiedząc co począć ze swoim marnym żywotem i los uśmiechnął się do mnie kiedy przypomniałem sobie że mam zwykłą tube do opału, po jej opaleniu rozkminiłem wszystko na pozytywnie
  • 1189 / 85 / 0

12 stycznia 2019Brutalny pisze:
@up mam podobnie , jak spalilem przed wczoraj po 4 piwkach cala nabitke ( no bo jarac sie chcialo a szlugow nie pale ;d ) no to potem mialem takie kokodżambo w pokoju ze musialem wpierdzielac cukier lyzeczka zeby troche zbic. Aż drgawki dostalem
Niekoniecznie po alko, ale czasem zdarzyło mi się palić podczas przemęczenia organizmu, co skutkowało chwilową utratą przytomności. Jest ok, nagle obraz zaczyna wirować, mroczki przed oczami, czarny ekran i pobudka na ziemi. Strasznie chujowe uczucie, nie polecam nikomu.
  • 7241 / 706 / 0

2 dni jarania i kolejna przerwa około dwa miesiące.Tak to się można bawić.Nie ma dziur w głowię, zespołu amotywacyjnego i co najważniejsze paranoi.

Pozdro dla kumatych
  • 1838 / 616 / 0

Ale się zakaszlałem dzisiaj po boniu, jak amator. Ale dobry staff, ujebałem się ładnie %-D
  • 193 / 12 / 0

UJebany pisze:
2 dni jarania i kolejna przerwa około dwa miesiące.Tak to się można bawić.Nie ma dziur w głowię, zespołu amotywacyjnego i co najważniejsze paranoi.

Pozdro dla kumatych
U mnie niestety nawet w podobnym systemie paranoje sie czasami odpalaja, a co ciekawe, zanim rzucilem praktycznie codzienne jaranie nie wystepowaly one. I tak teraz od 5 miesiecy nagle prawie kazde przypalenie efektuje paranojami
No coz, ale teraz chociaz korzystam z bucha wieczorami i dla relaksu, a nie zeby chodzic wiecznie zbakany. Duzo efektywniej sie w taku sposob zyje

@edit
Tak swoja droga, wczoraj pierwsze wiadro od 4 miesiecy, przyjarane na 1/5, nawet nie, cukierka. Epicka psychodeliczna pizda mi sie zalaczyla, nalozony kaptur robil dla wzroku jakby kopule nad miastem, a w pewnym momencie caly widok mi sie strasznie rozciagnal w pionie %-D
  • 440 / 32 / 0

Też macie podobnie że jeżeli ściągnięcie chmurę z wiadra to macie przez jakieś 5-10sekund taki dziwny bad trip?
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata