DXM - Skutki uboczne

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 274 / 32 / 0

Raczej nie ma się czym przejmować, ja biegunke miałem przez 90% tripów. Praktycznie zawsze pojawiała się dosłownie kilka sekund przed całkowitym załadowaniem DXM. Nauczyłem się dzięki temu że pojawienie się biegunki = nadejście tripu, więc wiem kiedy zejść z komputera i iść do łóżka tripować
  • 2801 / 124 / 0

Jak to mówią: shit happens :D

Wojna z dopalaczami pod flagą brytyjską. Czy Theresa May wygrała z Mocarzem?

Brytyjski Home Office podsumowuje dwa lata działania ustawy antydopalaczowej. Podobno wszystko działa jak należy, ale żeby powiedzieć coś konkretnego, „brakuje danych”. Polska znowelizowała prawo narkotykowe w sierpniu 2018 roku. Co dziś możemy powiedzieć o skutkach tej reformy?

Interpol: Aresztowano polską przemytniczkę narkotyków

41-letnia Sylwia S. została aresztowana w Buenos Aires. Tę informację podała międzynarodowa organizacja policyjna Interpol.
  • 10 / / 0

Czy jest spore prawdopodobieństwo wystąpienia jakiegoś uszkodzenia mózgu czy coś podobnego związanego z psychiką, gdy jednorazowo, lub ewentualnie raz na rok wchodzi się na pojedynczą dawke 10-10.5mg/kg? Oczywiście zaznaczając, że nie jestem shizowanym typem, a w mojej rodzinie nie ma przypadku schizofremika.
  • 2801 / 124 / 0

Nie ma.

Na upartego chamca możnaby założyć że skok ciśnienia mógłby spowodować jakiegoś tętniaka itp. Jednakże to trzeba mieć w chuj pecha i to ryzyko dotyczy większości dragó, nawet leków, albo aktywności fizycznej nawet.

Na poziomie neuronalnym nic nie ma prawa się stać.
  • 871 / 11 / 0

Nie ma. Dopóki nie mieszasz nieostrzożnie, przy tak ascetycznym dawkowaniu prawdopodobieństwo to jest nikłe.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata