Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 7241 / 733 / 0

Nie zgadzam się z wami.Mnie tramal grzeje jak typowe opio.
Ciepełko, błogostan, nodding.To chyba jest kwestia osobnicza. :patrzy:
  • 1543 / 331 / 0

ja również odczuwam go jak klasyczne opiaty. spora sedacja u mnie występuje, ale biorę pod tramal zawsze diazepam na wypadek drgawek, więc pewnie on też nadaje sporego wyciszenia. mniejsze dawki nawet stymulują, ale za to 400-500 mg już klasycznie odurzają.

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Nie żyje raper Juice Wrld. Podano przyczynę śmierci

21-letni raper Juice Wrld zmarł w niedzielę tuż po przylocie do Chicago. Z ustaleń policji wynika, że przyczyną śmierci było przedawkowanie opiatów. Funkcjonariusze na pokładzie prywatnego odrzutowca rapera znaleźli narkotyki oraz broń.
  • 254 / 8 / 0

Potwierdzam. Z marginalną tolerką przy 400mg już przysypiałem i to bez diazepamu. ;)
  • 224 / 1 / 0

Lece piaty dzien z trampkiem, zaczalem od 500mg, pozniej 600, przedwczoraj 800, wczoraj 600, a dzisiaj wlasnie zarzucam 800 bo po wczoraj czuje niedosyt. Mam nadzieje ze dzisiaj mnie wygrzeje bo to ostatni raz w najblizszym czasie. Oczywiscie na podkladzie 1mg klona, jak bedzie slabo to dorzuce troche klona i zajaram cos mj.
Tak szybko tolerka rosnie czy ja nieumiejetnie to rozlozylem?
  • 7241 / 733 / 0

@andrzej
Tolerancja tak szybko nie rośnie.Zle to rozłożyłeś.Spokojnie kilkanaście dni można jechać na 500 mg + 1 mg klona.
  • 440 / 32 / 0

Na mnie tramadol jakoś zawsze słabo działa. Kiedyś musiałem z najmniej 1000mg bez tolerki wrzucić z 5mg alpry... Najlepiej to tramadol działa na mnie w mixach z kodą <3
  • 620 / 30 / 0

No to nieźle ja już 4 dzien jadę na Tramalu w kroplach. Dziś o 13 poszło 1g~ i 6mg alpry. Tramca już wrzuciłem do apteczki bo po paru dniach po prostu mnie już męczy.
  • 299 / 4 / 0

Takie krotkie pytanie z 2 tygodnie temu zjadlem jakiegos dziwnego 3cmc strulem sie nastepnego dnia zygalem ale tydzien temu zrobilem sobie 3 dniowy dzien na tramku chociaz nie jadlem go od ostatniej duzej padaczki jakies 3 lata temu . Teraz dziennie jedzac 800-1000mg na dobe w mixie z klonami ale przestalem bo znowu mnie piecze zoladek i kichy ogolnie jestem na zupkach ryzowych od tygodnia a pieczenie zfoladka, wzdecia, zgaga. Wkurwiam sie juz bo musialem przerwac ciag, wydaje sie ze jest lepiej o jakies 30%. I tak bum zarzucilbym chociaz z 600mg co wy na to? Dodam ze na Tramalu praawie nic niejadlem moze dlatego ? Niebede ukrywal ze schorowalem sie na zoladek mam wrazenie ze codziennie ciężkie zatwardzenie ten tydzien a to juz chyba szusty dzien . A pani doktor jak to doktor prosze sie nie martwic i recka na 50 tabsow 250 mg :tabletki:
  • 1 / / 0

@mordoczlowieku
No, a jak myślisz? Bo chyba sam sobie odpowiadasz głupotą. Zacznij myśleć mordo.

@@cosmo6
Mnie też nie grzeję w mixach z benzo czy koda. Prócz serotoninowego rushu, tramal nie ma nic do zaoferowania.
  • 7241 / 733 / 0

Nie wiem co wy macie z tym rushem po tramadolu.
Bralem dawki 400 mg, 500 mg, 1000 mg i zawsze grzało jak typowe opio.
Moze dlatego, ze biorę neuroleptyki, benzodiazepiny i stabilizator nastroju.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 172 uczestników Wejdź na czata