Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1410 / 99 / 1

@gazyfikacja plazmy a więc zostałeś cudownie oświecony?
Jesteś już zdrowy i czysty od narkotyków? Gdzie poznać takich uzdrawiaczy, poradź mi.
Jak ja sie ostatnio strułem chloroformem, to myślałem, że nie wstane z łóżka. Ale na aszczeście po 3 dniach przeszło
  • 1902 / 106 / 0

Oświecenie to tak odległa sprawa, może kiedyś nastąpi, ale raczej nie w tym życiu :) aktualnie od narkotyków jestem bardzo daleko, również psychodelicznych. Ale wiadomo, każdy uwarunkowany stan przemija i aż do oświecenia możemy upaść, dlatego piszę o chwili obecnej :)

Co do bycia zdrowym, odkąd medytuję nie miałem stanów depresyjnych z wyjątkiem kilku momentów na samym początku, leków nie biorę. Mamy zimę. Życia w sposób pełny cały czas się uczę, najszybciej i najwięcej uczę się od pięknych i świadomych dziewczyn. To cudowne, że one są :)

Szczegóły gdzie szukać w PM.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Dlaczego medyczna marihuana nie służy do palenia?

Palić w formie „skrętów” – jak to często widzimy w amerykańskich filmach? To nie brzmi zbyt fachowo…
  • 48 / / 0

Jadłem właśnie 2g golden ticherow przed sok z czarnej porzeczki a grzybki wymoczone w soku z cytryny i 5 minut przed dopalone mj i wejście było kosmiczne . Po dwóch godzinach zaczęło sie stabilizować . I było bardzo przyjemnie . jednak nasze polskie grzybki są mocniejsze . Kolejna próba z cytryna i czarna porzeczka pewnie dopiero w sezonie do zbierania ( lubię wszystkie używki ale psychodeliki wygrywają w przedbiegach )
  • 206 / 8 / 0

Które Psylocybe najlepsze?
  • 5299 / 368 / 0

@jartexxx
Stare dobre łysiczki lancetowate.

Sem

• 774 / 7 / 0

potwierdzam.szczególnie świeże.
  • 206 / 8 / 0

Ale które zamówić ? Chodzi o szczepy. I o nazwę na stronie.
  • 5299 / 368 / 0

@jartexxx
W sezonie wybrać się na łączkę i samemu nazbierać.Wiesz jaka frajda ?
  • 3624 / 373 / 8

Po detoxie zjem ok 30 suszonych łysiczek + 200mg molly.
> Nie wiem czy nie lepiej moklobemid + grzyby.
I tak będzie śmiesznie...
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata