Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 3624 / 373 / 8

OK.
Odebraliście mi moda, bo się mnie boicie...
Fatmorgan, po co wchodzisz do tasiemca i mnie prowokujesz >?
Obrażasz cały czas w co drugim poście moją Mamę.
Teraz jemu dajcie moda, niech moderuje.
Bo jedyne co potrafi to obrażać moją Rodzinę, życząc jej aby umarła.
Może śmietnik moderować.
Bo po poziomie i stylu jego pisania, na nic innego nie zasługuje.
  • 2387 / 183 / 0

10 stycznia 2019london5 pisze:

Fatmorgan, po co wchodzisz do tasiemca i mnie prowokujesz >?
Bo od tego jest tasiemiec.
Z perspektywy osoby ktora sama wyzywa tam reszte towarzystwa i jeszcze wczoraj grozila upublicznieniem danych osobowych to zwyczajnie smieszne pytanie. Ogarnij sie

Wojna z dopalaczami pod flagą brytyjską. Czy Theresa May wygrała z Mocarzem?

Brytyjski Home Office podsumowuje dwa lata działania ustawy antydopalaczowej. Podobno wszystko działa jak należy, ale żeby powiedzieć coś konkretnego, „brakuje danych”. Polska znowelizowała prawo narkotykowe w sierpniu 2018 roku. Co dziś możemy powiedzieć o skutkach tej reformy?

Miał przemycić 1,3 t kokainy. Ruszył proces Roberta Dawesa

Proces jednego z największych przemytników narkotykowych w Europie, Brytyjczyka Roberta Dawesa, rozpoczął się w poniedziałek przed sądem przysięgłych w Paryżu.
  • 4182 / 404 / 0

10 stycznia 2019london5 pisze:
OK.
Odebraliście mi moda, bo się mnie boicie...
Raczej dlatego, ze sie nie uczysz.
  • 1713 / 529 / 1

Londek zdrój - ogarnij się proszę, wytrzeźwiej, zrób kilka dni przerwy od forum i ćpania. Następnie wróć i przejrzyj, to co pisałeś w ciągu ostatniego miesiąca - dwóch. Jak wyciągniesz wnioski to porozmawiamy, bo jesteś w stanie który uniemożliwia jakąkolwiek merytoryczną dyskusję. Nie wiem (choć się domyślam) co jest jego przyczyną, ale to jest nie do zaakceptowania. Zachowujesz się jak psychopata z taniego horroru. Robisz z Siebie debila i najgorsze, że robisz lipę całej moderacji, bo jesteśmy postrzegani przez pryzmat twoich odpałów. O Twoim zachowaniu w stosunku do userów pisał nie będę, bo to kolejny kryminał, ale może zostawmy to, bo po co rozgrzebywać śmierdzące gówno.
Ogarnij się, zastanów się nad tym, co zrobiłeś źle , wyciągnij wnioski na przyszłość i wróć do nas. Tego Ci z całego serca życzę. Pozdro.
Użytkownik zbanowany
  • 4 / / 0

Dobry wieczór. Dlaczego mój post z działu Zdrowie, temat fobii społecznej został zaakceptowany a następnie usunięty. Był meryoyczny i dający wiarę co w tym przypadku jest ważne, udało mi się pozbyć tego syfu, ale wrócił, a przed nimi wróciły dragi.
  • 1713 / 529 / 1

Spamujesz cały dzień. Ten sam post publikujesz 3 razy. Dostałeś przed chwilą za to warna. Następna taka sytuacja będzie skutkowała banem! Sam dajesz nam dzisiaj więcej pracy niż kilkudziesięciu userów. Ogarnij się, nie jesteś nowym userem do cholery!
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 10 / 1 / 0

Dzień dobry, Uzala kłania się z tej strony.
Dostałem bana do 16 stycznia.
Proszę mi wskazać powody dla których tak się stało.
  • 4182 / 404 / 0

Twoj ban spowodowany jest otrzymaniem 3 warna.
Warna wylapales w dziale s+ w ktorym chcesz zakupic chipsy.

Banuje takze powyzsze konto.
Jesli zalozysz kolejne lub zlapiemy inny alter wydluzymy banicje do miesiaca.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata