Baza informacji o aptekach - propozycja

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 11 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2014
  • 68 / 42 / 0


Cześć wszystkim,

jak pewnie część z Was wie jestem autorem MakFindera. Jednak ze względu na zwiększające się problemy ze znalezieniem maku coraz więcej z nas przerzuca się na kodę.
Chciałbym się Was zapytać, czy potrzebowalibyście bazy z takimi informacjami jak: cena Thio/Antka, dostępność opakowań 16 szt., czy farmaceuci robią problemy itp. Jeśli tak, to powiedzcie, jakie jeszcze dane powinny się znaleźć w takiej bazie, jakie funkcje byłyby przydatne.

Pozdrawiam, pssst
Rejestracja: 2019
  • 5 / / 0


O jakim rejonie polski byś pisał? Bo raczej całej nie przerobimy xx

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Pracująca młodzież częściej używa marihuany

...czyżby miał upaść stereotyp marihuanisty-nieroba? ;)
Rejestracja: 2018
  • 18 / 2 / 0


Produkt (antek, thio, DXM, ciekawe produkty "z kosza"), wielkosc opakowania (w mg kody czy czego innego), Nazwa apteki/adres (osobna kolumna na miasto?) cena op., max ilosc kupionych opakowan za 1 zamachem, moze kolumna na dodatkowy opis w stylu "blondyna jest mila, uwaga na stara babe %)" czy cos. Do tego jakis patent na redundancje wpisow/szukajka i tyle.
Rejestracja: 2017
  • 162 / 9 / 0


Wiele informacji jest na stronce ktomalek.
Jedynie nie widać ceny.
Cena by była przydatna i np. czy w danej aptece proszą o dowód przy sprzedaży.
Tylko nie rób hasła jak przy makach bo chciałem kiedyś obadać i nie mogłem bo hasło jest dla małej grupki wzajemnej adoracji
Rejestracja: 2019
  • 5 / / 0


Hasło to znowu nie takie głupi pomysl, wiadomo że ograniczy to niektórym dostęp w tym mnie znając życie. Ale weźcie pod uwagę że takie informacje jak np. W tej i tej aptece sprzedają po 2 opakowania naraz w niewłaściwych rękach szybko doprowadzi do jej zamknięcia.. Sami sobie kłody pod nogi rzucimy
Rejestracja: 2014
  • 68 / 42 / 0


Generalnie są dwie opcje:
1. (duuuuużo trudniejsza) Naniesienie aptek na mapę (duckduckgo lub Bing)
2. Na stronie głównej byłaby lista miast, po wybraniu konkretnego miasta można by je było dodać jako domyślne. Dalej lista aptek w danym mieście, gdzie cena i wielkość opakowań są w jednym wierszu, a uwagi typu "czarna obcięta na miskę się sra" w notatkach.
Rejestracja: 2017
  • 1844 / 285 / 2


Ja tam myślę, że każdy kodziarz zna wszystkie apteki w okolicy na wylot i wie, czego się w nich spodziewać. Ta informacja jedynie mogła by pomóc kodziarzom "w trasie", na wyjeździe.
Rejestracja: 2018
  • 18 / 2 / 0


Jest wiele fajnych darmowych API do map, nanoszenie aptek na mapę nie powinno być większym problemem, trzebaby tylko odpowiednio sformatować adres "wejściowy", a znając życie każdy będzie dodawał inaczej (od ul. Miła 12/3 aż po "na ulicy Cichej tam na rogu"). Jednak wtedy rośnie poziom "skomplikowania" interfejsu - to już nie będzie prosta tabelka/dropdown

Kodziarzy jest więcej niż makowców, więc i tak otrzymanie dostępu do strony będzie łatwiejsze. Problem pojawi się wtedy, gdy po wypuszczeniu apki nagle w jakiejś fajnej aptece nagle zaczną się pojawiać ludzie i kupować szesnastki thio po 2-3 opakowania i robić przypał %)
Rejestracja: 2018
  • 377 / 42 / 0


@pssst
Na stronie gifu chyba jest spis wszystkch aptek w pl. Mialem kiedys skrypt w C# ktory to pobieral w formacie:
Nazwa
Miasto
Ulica
Nr
Chyba numer tel...
Wychodzi troche pomad 14k.
Potem duckduckgo na podstawie takiego adresu przypisuje geolokacje GPS i masz pozamiatane. Jak bedziesz chcial isc w ta strone to daj znaka, poszperam moze m to jezcze gdzies
Rejestracja: 2018
  • 203 / 18 / 0


Tutaj są wszystkie dane do pobrania: https://rejestrymedyczne.csioz.gov.pl/dane.html
Posty: 11 Strona 1 z 2
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lukom1985 i 1 gość