Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 7070 / 666 / 0

Ja dzisiaj o 14:00 zajaralem haszyk to do teraz w polaczaniu z benzodiazepinami jest si.
Lekki luzik + uspokojenie po benzo. :)
  • 680 / 31 / 0

a co powiecie na to ze jak pale np rano lufke czystą to mam taka faze przeokrutna ze nie kontroluje swoich mysli mam wrazenie ze zaraz tego nie ogarne doslownie , okropnie przytlaczajacy myslotok na przerozne tematy, a kiedys tak nie mialem nawet po duzej ilosci

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Klienci restauracji w szpitalu po zjedzeniu ciastek z marihuaną

W restauracji w Edgartown na wyspie Martha’s Vineyard w Massachusetts zemdlały trzy osoby, które zjadły ciasta z marihuaną.
  • 452 / 31 / 0

a nie borykales sie z jakimis problemami zyciowymi czy schorzeniami natury psychicznej ostatnio? ja miałęm to samo, z tym ze u mnie wywołało to prawdopodobnie:
- kilkutyogodnia, solidna przerwa od jarania
- pare tygodniu w psychiatrtku i ostrych jazd psychicznych
-próba adaptacji, dostosowania się do nowego trybu życia, zmienionego o 180 stopni. z ćpuna , pijaka i degenarata na zwykłego człowieka
-brałem wtedy neuroleptyki, które wbrew ogólnym opinią, moim zdaniem podbijały działanie mj a nie zbijały je

teraz odstawiłęm neuro, nie chlam, nie ćpam fety i innych gówien, trochę poogarniałem życie tak z grubsza tylko i mam z powrotem eleganckie fazy pozytywne, choć wcześniej tak jak pisałem miałem podobnie jak ty. raz ja pierwszy raz po psychiatryku się skułem to miałem takie loty krzywe że chciałem znaleźć z powrotem się w psychuszce, gdzie było ciepło, miło, bezpiecznie i śmiechowo :)
  • 7070 / 666 / 0

10 stycznia 2019Brutalny pisze:
a co powiecie na to ze jak pale np rano lufke czystą
Wbij mniej do lufy, albo wymieszaj z tytoniem i wyjdzie mniej trawki - wtedy się tak mocno nie zjarasz. :liść:
Użytkownik nieaktywny
  • 1251 / 148 / 0

Co to za rady z chuja, jeszcze z tytoniem w lufie profanować palenie..
Jak się mają wkręcić paranoiczne myśli to i po samym opalaniu lufy wkręcą. Bywa i tak. Takie już jest zioło.
Trzeba dojść do źródła konfliktu który prowokuje te myśli, odczekać aż będzie trochę więcej spokoju w życiu i wtedy te myśli nie powinny za bardzo się panoszyć. Do tego bezpieczny klimat w domku, muzyka, i zatkanie bezproduktywnych impulsów w mózgu jakąś przyjemnością. Głównie do tego chyba służy palenie :skret:
  • 281 / 3 / 0

Czy to normalne że im dłuższy ciąg po mj to większe dziury w glowe? Jaram jakis miesiąc codziennie i jeszcze 5 dni temu dobrze w miare ogarnialem a od niedawna mam takie dziury ze masakra, mylą mi sie dni tygodnia, albo przepisuje zadanie z matmy i myle plusy z minusami
  • 1 / / 0

Jak po miesiącu masz aż takie dziury to upewnij się że to co palisz jest tym co powinno być..
Użytkownik nieaktywny
  • 1251 / 148 / 0

No jak chodzisz upierdolony bez przerwy to logiczne, że ci synapsy szwankują %-D
Ty może wytrzeźwiej?
  • 281 / 3 / 0

Nie chodze upierdolony bez przerwy ale pale gdzies 0.7G dziennie
  • 7070 / 666 / 0

@Mondeeste
Jak masz szkole to pal tylko po szkole, kiedy już wszystko załatwisz i zmniejsz ilość np do 0,3 grama dziennie a najlepiej to detox 2 -3 miesiące na zregenerowanie.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata